Vzťah s mužom, ktorý má neštandardný koníček

10. nov 2019

Milé dámy, boli by ste vo vztahu s muzom ktorý sa nevie vzdat svojho "hobby" ani za predpokladu,ze by vás stratil? Ide o muza,ktorý aktívne vyhladava na sociálnych sieťach ženy za účelom akéhokoľvek fotenia vrátane aktov u seba doma.Nema z toho žiadny finančný ani ziadny iny benefit,robi to len pre svoje potešenie. A vztah stavia do pozicie bud to zena bude tolerovat alebo bude sam,neskryva to,ale nevzda sa toho ani kvoli partnerke ktorej to nie je po chuti ide o muza bez záväzkov v zrelom veku.

w123
10. nov 2019

ja by som asi zacala fotit stoporene penisy natruc 🤣 a podla reakcie by som sa rozhodla, ak by mu to nevadilo asi je divny 😃 alebo ma celkom inu predstavu o vztahu co asi nebude fungovat

judar
10. nov 2019

Fuu akoze dost nechutne a dost aj na otazniky...kto vie ci aj nejaky zo svojich nahych modeliek nepretiahol kedze su chlapi ktory naniesto penazi beru suskove kompenzacie

ketrint
11. nov 2019

A toto mi silno niekoho pripomina 😂😂😂, lebo tiez som na takehoto cloveka natrafila. Nie partnersky, praveze len to volanie na fotenie... Pritom ja som bezfotkova, nikde fotky nezverejnujem a ani sa nefotim, velmi zriedkavo... Ale aj po jasnom vysvetleni to z casu na cas skusal sa spytat ci som nezmenila nazor. (Pozname sa cez spolocnych znamych.) Musela som bloknut, bolo to otravne. Ale je to presne tento pripad, ze ma normalnu pracu, a toto len ako hobby. Ale chodieva na vselijake seminare ohladom fotenia, ale najviac ho bavi fotit zeny a akty. A presne na kazdu stranu sa snazi niekoho presvedcit/volat, takisto baby z pokecu, to su vdacne ciele... Oni sa potesia ze budu mat pekny darcek pre frajera 😂, alebo sa citia ako modelky (vyzliekat sa ich nenuti, kopec kopec fotiek ma aj postavy, portrety), alebo neviem, fakt som nikdy nepochopila preco dievca na toto kyvne...
Kazdopadne foti fakt krasne a fotky posiela na sutaze (par amaterskych aj vyhral). Peniaze za to neberie, lebo sa chce najprv zdokonalit a spravit si meno, ale jeho ciel je sa raz zivit ako fotograf, takze to je skor cesta k cielu, nie len celozivotny konicek...

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. nov 2019

@ketrint tento fotky neposiela nikam...absolútne nikam a nic z toho nemá... Otázka je,čo z toho ma...môžeme sa domnievať

soldi
11. nov 2019

podla toho s akou zastou pises, mila anonymka, tak asi sa nejedna o Tvoj vztah, ale riesis nejaku kamosku? to ma privadza k otazke, ze na co je to dobre? starat sa do inych?
hlad si svojho 🙂

leskovael
11. nov 2019

No nič v zlom ale veľmi trefne to napísala @soldi mňa by zaujímalo ale prečo sa staráš ci je nejaká žena ktorá by to tolerovala.. Načo ti to bude? .Možno raz takú nájde, možno zostane sam-on s tym je evidentne vyrovnaný že vzťah skončí ak to žena netoleruje... Aspoň ma gule to povedať narovinu a žena ktorá je s ním sa má rozhodnúť tak, ako ona chce... Nezavadza, neklame a nerobí to poza chrbát... Ale áno, podla mna je to úchylka a teda s takým by som ja nebola... ale ty ho nejako moc "riešiš" nato že sa ťa to netýka .. Každý mame nejakú úchylku . Čo je pre niekoho príjemné je pre iného hrozne..kto je nato aby rozhodoval čo je zlé a čo dobré, čo ešte v norme a čo už je moc? Toto má každý človek odlišné ... A keď nikomu neubližuje, fotí ženy, čo sa chcú fotiť, tak načo do toho šprtat... Nech si oni robia čo chcú a nech su spokojní. Ty sa zaoberaj vecami ktoré robia spokojnú teba..

lula313
11. nov 2019

@soldi podľa mna sa jedna asi o exfrajerku, lebo pred časom tu bola téma, kde to riešila baba, že to jej frajer robi..

Ano, je to úchylka, možno to niekedy konci aj sexom a nie, netolerovala by som to a ani si neviem predstavit prist k niekomu domov a ešte sa tam dobrovolne vyzliect(veď to si dotyčná koleduje o znásilnenie, v lepšom prípade sa jej môžu nahé fotky dostat na net a zneužiť).

kakawah
26. nov 2019

Ja skôr rozmyslam, ci sa tie zeny neboja ist k cudziemu mužovi do bytu. V dnesnej dobe plnej násilia a uchylakov...