Neviem, čo ďalej s našim vzťahom.

23. mar 2020

Za posledné obdobie som od partnera nepočula jedine milé slovo,(celkovo to počujem veľmi výnimočne),ale za posledné týždne sa naša komunikácia zúžila na klasickú rekapituláciu dna alebo poprianie si pekného dňa (nežijeme spolu)....inak neriesime medzi sebou žiadne problémy,ani hádky,ani nič negatívne...väčšinou spolu trávime vikendy,no ja som uprednostnila už druhý víkend bez neho....aj som sa na to podujala, (byť s ním), ale vydržala som s ním len pár hodín a už som mala potrebu zmiznúť...proste sa vytratiť do svojho súkromia a byť si sama sebe pani....ten pocit,keď si behám doma odlicena a robím si čo chcem mi tak neskutočne chýbal,že som proste od neho odišla...ja neviem,ako ďalej...on to pochopil,aj sa snaží o nejaký kontakt,je vcelku milý,ale ja neviem,čo so sebou...nechcem o neho úplne prísť,no nechcem už tráviť s ním všetok svoj voľný čas...povedzme len keď budem chcieť ja....neviem ako to s ním vydebatovat...ani kedy je vhodné sa stretnúť,zatiaľ nemám moc chuť....on by bol so mnou najradšej každý deň,ale ja mám pocit,že iba na zabitie jeho voľného času a ja mám aj kopu iných povinností...neviem odhadnúť hranicu toho,kedy chce byť so mnou naozaj a kedy len proste zabiť voľný čas a počtu nebyť sam

pribinak
23. mar 2020

Pri nom musíš byt nalíčena?

Buď úprimná k sebe aj k nemu a povedz mu, že chceš len kamosa s výhodami a že nechceš vzťah

jaskolka
23. mar 2020

Je to jednoduché, nie si pripravená na klasický vzťah, kde spolu fungujete ako pár. Totiž stav, aký opisujes, je v pohode, ak to tak chce aj on, teda stretnúť sa občas, výlet, restika, kino,taky kamoš s výhodami, ale každý má potom svoj byt, svoje súkromie. Ok, to môže fungovať, ale samozrejme nie je to ten vzťah, kde zdieľate spolu "dobre aj zle". Mam pocit, že ty sa pri ňom necítiš sama sebou, a príliš mu ani nedôverujes. A ze ani príliš nie si zaľúbená do neho. Keď s niekym si nervózna po pár hodinách, tak to nebude človek na celý život. Len treba vedieť, ako to bude brat on, lebo ak mu nebude toto vyhovovať, skôr či neskôr pôjdete od seba. Nemá význam, aby si ty sa nutila pri nom byť, keď ti je to nepríjemné a úprimne ak on chce plnohodnotný vzťah, tiež nebude to fér.
Proste bud nie je on ten"pan pravy"alebo len ešte si nedozrela na úplný vzťah, z hocijakého dôvodu

darinks01
23. mar 2020

Hmmm ako neviem, no ak niekoho mám rada, tak som vďačná za každú jednu voľnú chvílu s ním. Podľa mňa by si sa mala proste rozhodnúť, či si schopná a ochotná s ním normálne fungovať alebo nie. Ako poviem ti tak, že mňa by isto nebavilo čakať, pokiaľ by mal partner chuť byť so mnou

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miska_kal
23. mar 2020

mam pocit, ze ani sama nevies, co chces. nechaj si par dni pre seba a rozhodni sa, co vlastne chces.

jajka71
23. mar 2020

Podla mna je dolezite si ujasnit, ci chces jeho, alebo chces len niekoho....to iste on....ci chce teba, alebo ta "snuruje" do predstavy, ktoru chce z teba mat (priklad matky, byvalej lasky)....a teda nechce teba, ale chce travit svoj volny cas s niekym, kto mu zabezpeci servis a vlastne ty pri nom nemozes byt sama sebou a tym vlastne nema rad teba taku aka si, ale taku akou by si mohla podla neho byt a v zasade ide o to ci ti to vyhovuje, na to si musis odpovedat sama ;)

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
23. mar 2020

Tak si povedzte na rovinu, že vzťah nie, len občasne výhody a dajte šancu každý niekomu inému

autor
23. mar 2020

@jajka71 nezabezpečujem mu žiadny servis vôbec v ničom...mám pocit,že chce byť s niekým,aby nebol sám a ja som asi vhodná kandidátka,no lásku v zmysle partnerstva z neho necítim a preto keď nejaký zvyšný čas a ním zabijem,tak ma to ťahá už domov....

jaskolka
23. mar 2020

Tak s nim si to hlavne ujasnite, ako píšem, dá sa tak fungovať, ale obe strany to musia akceptovat a byť tak spokojní. On je zrejme mladší, ak som pochopila správne? Ak on chce klasiku, tak nebude to fungovať. Ak je tiež za taký voľný vzťah, je to možne.Ale potom ti nemôže prekážať, že ani od neho "extra lásku" necítiš,kedze ju nedávas ani ty. Musíte si to vy medzi sebou ujasniť.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
23. mar 2020

Ono vieš, nedá sa sedieť na dvoch stoličkách. Bud chceš úplný vzťah, kde je istota, láska a opora, ale ten sa "bohužiaľ" 🙂musí budovať spoločne a aj so všetkým, dobrým aj zlým a tiež to nemusí vyjsť, ale aspoň sa pokúsiť alebo chceš voľnosť, súkromie, občas stretnutie, ak máš chuť, atď, ale s rizikom, že proste môžeš raz ostať úplne sama... Lebo zase ten druhy nebude bábika na gumičke, že teraz ta potrebujem, bud so mnou, venuj sa mi, a zajtra zase chcem byť sama, tak mi daj pokoj.
To nemyslím v zlom, len mi príde, že nevieš tak úplne, čo chces.

pribinak
23. mar 2020

A ty chceš čo??vsak ak tá to s ním nebaví, tak to ukončí. Buď k nemu úprimná.

autor
23. mar 2020

@pribinak ja chcem s ním byť,ale iba keď to mne vyhovuje...nieže príde víkend a automaticky sa očakáva,že budeme spolu...proste niekedy nemám chuť...a zvyčajne vtedy,keď nepočujem od neho žiadne milé slovo...proste mám pocit,že je so mnou len aby niekto mal do počtu a nenudil sa...a ja narozdiel od neho sa až toľko nenudim,takže ma dakedy aj znervózňuje keď vypisuje kedy prídem a podobne....

jaskolka
23. mar 2020

Ale tak to asi nebude fungovať. Byt s niekym, len ak mám ja chuť... A co on? Skus to otočiť, ako by si to brala ty... On povie, že chce byť s tebou, keď bude mať na to náladu. A práve vtedy ty ju mat nebudeš. O týždeň naopak chuť budeš mat ty, byť s ním, ale on bude mať iný program. Už rozumieš, čo tu ženy sa snažia povedať? Neexistuje, aby to fungovalo "len a len podľa teba".To nijaký chlap nevydrží dlho. Naozaj to môže fungovať len u kamošov s výhodami, ale potom aj samozrejme akceptovať, že bude mať možno aj iné "kamošky" a to nemyslim len na sex

autor
23. mar 2020

@jaskolka no veď ja si myslím,že aj iné ma...viem,že sa stretáva s bývalou,keď ideme okolo jej domu ide si hlavu vykrutit,či nie je niekde na dvore....ja to nekomentujem,ale dôveru v neho nemám to určite nie...ale zároveň nikde nie je napísané,že keď budeme mať vzťah so všetkým vsudy,že nebude pozerať na iné a že nebude navštevovať bývalú...takže to mám jedno

jaskolka
23. mar 2020

Tak potom možno on celý váš "pseudo vzťah" berie rovnako a vlastne nemáš nijaký problém. Ty nechceš nič vážne, on asi tiež to berie tak, že "je mi dobre s tebou a nič viac" čiže vlastne ste sa našli. Teba nech netrápi, že ti neprejavuje lásku ci nepočujes milé komplimenty, lebo vlastne on sa správa rovnako ako ty, chce len byt s tebou, keď ma on chuť, taka náplasť na samotu, tak isto, ako je on pre teba, podľa tvojich slov
Necítis lásku, ani ju nedávas. Nedôverujes, a ani on asi nemá tu potrebu. Nechaj to podľa mňa tak, bud to proste budete ťahať roky, alebo to samo postupne vysumi do stratena. Podľa toho, koho skôr to prestane baviť. Ber ako to je, ozaj tu asi neexistuje nijaká iná rada.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
23. mar 2020

Stále sa mi natíska otázka,ako zistiť či je so mnou z nudy,alebo ma naozaj záujem o mňa ako osobu...ak viete poradiť píšte postrehy z vlastných skúseností

iviacik
23. mar 2020

Stále riešiš, co k tebe citi on... Ale co k nemu cítiš ty? Lebo to co popisujes, nie je z tvojej strany laska ani omylom...

jania023
23. mar 2020

Byt s nim len jed budes chciet ty?? To vazne? To znamena v preklade ze ked si budes chciet vrznut tak vtedy prides ano? No chudak chlapec mal by utekat od teba a co najdalej.

aylinn
23. mar 2020

"Travime spolu vacsinou vikendy" to znamena ze sa stretavate iba cez vikendy? To znamena ze cely tyzden mas sama pre seba bez neho a nakoniec ti robi problem sa snim stretnut este aj cez tie dva dni? 😁 tak naco si vo vztahu s niekym skym nechces travit cas.. chudak chlap moze byt aj sam.. ved osrať ho može aj holub.

autor
23. mar 2020

@aylinn neviem,či sa to z napísaného dá dobre pochopiť,ale ja s ním strávim aj víkend rada,ale keď počas týždňa dostávam nejakú milú spätnú väzbu,nejaku pozitívnu aspoň troška citovo podfarbenu spravu....proste niečo,kvôli čomu sa na toho chlapa prirodzene tešíš....chápeš? Ale pokiaľ mne cez týžden chodia správy typu ahoj aký máš dník,dobre ráno,dobrú noc tak asi nemám chuť s ním byť,nie? Veď to dá logiku....také otázky mi môže položiť aj mama a nie muž,ktorému na mne záleží....

aylinn
23. mar 2020

Tak mu vyskušaj sama napisať že ti chyba alebo že sa tešiš nanho.. vieš niektori chlapi su zaostali. Musis urobit prvy krok ty niekedy. Ked chces nieco zmenit. Ked to nepohne snim tak ho posli do teplych krajin. Ved takych chodia miliony po svete

autor
23. mar 2020

@aylinn kedysi dávno som mu poslala emotikomu srdce...(stupid ako taká pubertacka) odpoveď žiadna...tak nebudem zo seba robiť citovú kravu,ked on to zjavne tak necíti alebo co...ja mám dávať city na podnose a nedostanem nič...tak načo...

aylinn
23. mar 2020

A aky je medzi vami vekovy rozdiel ?

autor
23. mar 2020

@aylinn sme rovesníci

jaskolka
23. mar 2020

On podľa mňa cíti, že ho máš v podstate na háku a chces, aby to šlo len podľa teba, kedy ty chceš,ako a ako dlho. Nerozumiem, prečo chceš vedieť, ako ta berie on. Keď ti povie, že by chcel viac, aj tak to nedosiahne, lebo ty chceš súkromie. Ak ti povie, že si len spestrenie, tak sa urazis možno, lebo... Ani vlastne neviem, prečo, pretože očividne nijaká väzba tam nie je. Tebe na nom nezáleží, ale keď to robí aj on, čo je najpravdepodobnejšie, že ťa fakt berie len "ako posteľ" tak už akoby ti to vadilo. Akoby si chcela, aby bol stále poruke, doprosoval sa, a ty s nim "milosrdne" stravis víkend. Nedostaneš od druhého to, čo zároveň aj nedáš..
A sms, ze dobre ránko, ako sa más, sú normálne prejavy záujmu. Nebude ti písať, že ťa miluje, že ťa chce, keď ty mu všemožne dáš najavo, že ti lezie vlastne na nervy.

autor
23. mar 2020

@jaskolka my sme tou posteľou aj začínali a mne to vyhovovalo,potom sa chcel stretávať furt,tak sme sa stretávali,ale nikdy nepadlo medzi nami niečo vyslovene,že čo vlastne medzi nami je....a z toho pramenia aj iné problémy...pusa na privítanie áno/nie? Chytenie za ruky áno/nie? Je to proste celé trápne...človek akosi nevie ako sa v takom niečom chovat a preto prirodzene nechcem plytvať svojim časom,keď nemám šajnu čo on cíti ku mne...ale nikdy sa o Tom baviť nechcel

mondolina
23. mar 2020

Keď to nejde prirodzene tak kašli na to.