Neviem prestať sledovať môjho ex na sociálnych sieťach

21. nov 2022

Ahojte. Po dvoch rokoch manželstva som sa rozviedla. Môj exmanžel chodil pravidelne za prostitútkami, dokonca aj pred svadbou, o čom veľa ľudí vedelo a nepovedalo mi to. Náhodne som na to prišla a odsťahovala sa, podala žiadosť o rozvod. Našiel si o 20 rokov mladšiu rómsku spoluobčanku s dvoma deťmi. Do dnešného dňa ho nedokážem nesledovať. Skúsila som si zablokovať účty, ale nepomohlo. Popri práci si robím doktorát, starostí mám dosť, ale aj tak sa neviem odpútať od môjho bývalého života 😥😢
Denne si niekoľkokrát pozriem jeho profil na Facebooku, instagrame. Dúfala som, že to časom prejde, ale nedarí sa mi s tým bojovať... Ako s tým skoncovať? (Deti našťastie nemáme).

silvia_pekna
21. nov 2022

tak to podla mna robis len sama sebe zle, fakt. treba sa konecne odputat, lebo to nie je dobre. uff, keby si mala s nim deti, bolo by to daleko horsie, takto to je pre vas aspon jednoduchsie. ak tam nieco neklapalo, bolo medzi vami nieco neriesitelne, tak by som sa k minulosti viac nevracala.

irusa
21. nov 2022

určite si robíš doktorát ???? Vzdelaná žena má takéto správanie ????

evica17
21. nov 2022

Ma tam niečo nové vždy keď sa pozrieš ? Robí ťa to šťastnou keď to skontorlujes ? Alebo prečo to robíš ? Zablokuj si ho a kašli naňho, nič nezmenis,venuje sa reálnemu životu

moonlight1210
21. nov 2022

A co podla teba ta laka na tie jeho profily kliknut? Realny zaujem, ako sa mu dari (resp. podvedome ocakavanie, ze sa mu nedari), alebo zvyk?

autor
21. nov 2022

@irusa žiaľ

irusa
21. nov 2022

och ..tak to je smutné...určite máš na viac ako sledovať nejakého zvrhlíka, ktorý sa zapodieva prostitútkami.... začni si sama seba vážiť

autor
21. nov 2022

@evica17 občas áno, preto mám tendenciu si ho pozrieť... Ja neviem čo mám robiť, zablokovať sa dá, čo je super, ale rovnako nie je problém niekoho odblokovať...

simona20201309
21. nov 2022

Tak pri tom platení si prostitútok mu zrejme pocarovali pocarovne dievčatá 😀
No ehm.... za takým by som ani sekundu nesmutila. Nemáš ani trosku sebalasky??? Smútiť za takým k......???
Čudujem sa ti. Ty si prečo nikoho nehlasas?
Začni sa pozerať pred seba a nie za seba. A k tým soc. sieťam sa už ani nevyjadrujem....

evica17
21. nov 2022

Tak mu dačo napíš ,nech si ťa zablokuje a máš pokoj.

autor
21. nov 2022

@moonlight1210 asi skôr zvedavosť. Spolu sme si prerobili byt, makala som na ňom skoro rok. Mám pocit, že som sa naň dosť naviazala. Bol to môj naozajstný domov. Teraz bývam v nájme. Maličkej izbičke. Mám čo robiť, aby som sa postavila na vlastné nohy. ...

jaskolka
21. nov 2022

Načo si tak ubližovať? Aj keby tam mal nejaké stále nové veci, tak načo ti to vedieť? Toto je možno taka nostalgia po rozchode ale reálne bud rada, že si sa zbavila ku***nika, a ze hlavne nemáte spolu deti, to by bolo horšie.
Zablokuj ho kde sa dá, akonáhle za bude nútiť pozrieť si dačo, tak skus zavolať dakomu inému, trebárs mame, sestre, kamoškam a možno pri debate s nimi aj zabudneš že si chcela pozrieť profil ex.
Toto vedome musíš robiť, zázračná tabletka neexistuje

autor
21. nov 2022

@jaskolka vďaka za radu, blokla som ho aj jeho frajerku, dúfam, že mi to pomôže

malacibulka
21. nov 2022

Odporucam celkovy detox od socialnych sieti. Je mozne ze pravy vinnik je zavislost na FB a Insta. Su ludia co spehuju svojich ex aj 10 rokov, hoci nie denne. Jedine detox pomoze.

autor
21. nov 2022

@malacibulka toto si zase nemyslím, na sieťach strávim max. 5 minút denne...