Nulový kontakt

20. sep 2020

"rozisiel" som sa s kamaratkou ktoru som miloval ale ona mna nie.
Chcem dodrzat pravidlo nuloveho kontaktu 21-30 dni(ziadna komunikacia, vyparím sa)
Je tu niekto kto tiez aplikoval nulovy kontakt? Ake mate s tym skusenosti

simona1998
20. sep 2020

Prečo toto zbytočne robiť ? Kvôli nevrátenej láske ? Namiesto toho by som radšej komunikovala a bavila sa nie kvôli jednej “láske” sa vyparila kašli nato 🙂

bodka70
20. sep 2020

to akože ty už s ňou chceš mať nulový kontakt alebo len chceš, aby si to ona myslela a urobil sa pre ňu vzácnym?
mne to trochu pripomína tie špeciálne diéty na schudnutie. 21 dní žiadne sacharidy. Vieš čo, nefunguje to - ani v jednom prípade. 😉

autor
20. sep 2020

@bodka70 proste chcem sa jej neozvat urcitu dobu aj ked mi nieco napise, neodpovedat

autor
20. sep 2020

@simona1998 to vyparenie sa je len pre nu, s oststnymi ludmi budem normalne komunikovat

simona1998
20. sep 2020

Blok dovi dopo 😂🙏🏻 Uvidis mne to fungovalo pri všetkých bývalých ktorí tvrdili ako ma nepotrebujú potom vypisovali z iných účtov alebo ignoruj a ozve sa ak ťa ma rada nevydrží to 🙂

karelova
20. sep 2020

Boze tieto skolacke hry... 🙄
Zacni sa spravat ako chlap a nie uplakana zena.....

asia83
20. sep 2020

Urobte to. Minimálne vám to prospeje. Vidieť niekoho, koho milujete, on vás nie, je ako sypať si soľ do rany. Ja by som ju odstrihla úplne, byť na vašom mieste. Akože keby niečo potrebuje tak poradím, pomôžem, ale určite by som ju nekontaktovala a nevyhľadávala.

bodka70
20. sep 2020

ak to má slúžiť na to, aby sa ti lepšie zabúdalo, tak OK, i keď neodpovedať niekomu a nereagovať, keď sa ku mne niekto ozve, mne osobne pripadá strašne detinské a hlúpe, ale však tvoja vec. Oveľa zrelšie a dospelejšie by bolo, ak by si dotyčnej napísal a vysvetlil, že už ju nechceš kontaktovať, že nech to nerobí ani ona, že ti to nerobí dobre a chceš na ňu zabudnúť.
ak to robíš preto, aby si sa urobil tajomným a vzácnym a pritom v skutočnosti chceš presný opak, t.j. aby ste boli v úzkom kontakte a milovala ťa.... tak to ti rovno poviem, že nerob si zbytočné nádeje. Lásku a city si nevydupkáš ani nevyvzdoruješ.

h2
20. sep 2020

Čo má byť cieľom? Zabudnúť na ňu, zbaviť sa nešťastnej lásky? Alebo urobiť sa vzácnym, aby si ona uvedomila, že jej chýbaš a že Ťa vlastne chce? V prvom prípade OK, v druhom neodporúčam, ľúbiť Ťa nebude a prídeš o ňu aj ako o kamarátku.

h2
20. sep 2020

@bodka70 Až teraz čítam, áno presne súhlasím, písala som niečo podobné. 😊

janetinka27
20. sep 2020

ano aplikovala som nulovy kontakt,trva 18 rokov🙂

tripetta
20. sep 2020

Bude mať od teba 21 dní pokoj.😅

deti95060810
20. sep 2020

ak ťa nemala rada, tak to bude pre ňu vykúpenie...

jaskolka
20. sep 2020

A čo tým chces dosiahnuť? Veď proste sa s ňou už vôbec nekontaktuj, nepíš, nevolaj, zabudni, že existuje, ona bude zrejme len rada. Žite si obaja svoj život, a vykašli sa na nejaké pravidlá nuloveho kontaktu a 21 dní.

autor
20. sep 2020

@jaskolka ale je to moja najlepsia kamaratka nechcem ju stratit

jaskolka
20. sep 2020

Čiže myslíš, že za 21 dní ju prestaneš milovať? Alebo ako?Proste co chceš tým trojtyzdnovym od mlčaním dosiahnuť? Ty ju miluješ, ona teba nie.. To je trochu masochisticke, napriek tomu sa potom kontaktovat. Bude ti lepšie, keď ti bude hovoriť o frajeroch, keď ju budeš vidieť s priateľom, či ako sa možno vydá, bude tehotná a podobne? Nie je lepšie úplne prerušiť kontakt? Bohužiaľ, city ti neopatovala a tak konci vela kamaratsiev.

bodka70
20. sep 2020

tak keď ju nechceš stratiť, aspoň ako kamarátku, tak určite tých 21 či koľko dní chceš nulového kontaktu neaplikuj, lebo jedine čo si pomyslí, za tých 21 dní, že si neslušný bulo, čo sa nevie normálne správať a že si len malé urazené decko. a ešte k tomu zistí, že tých 21 dní bez teba bolo celkom fajn a môžeš v nich pokračovať už navždy

slimak99
20. sep 2020

A myslíš že ti bude písať 🤷‍♀️ ona už možno zabudla že existuješ a ty budeš akože robiť drahoty úplne zbytočne

annamarin
20. sep 2020

So mnou sa tak prestali baviť viacerí a vždy som si pomyslela, že to je dosť detinské.

777januska777
21. sep 2020

Prečo chceš udržovať priateľstvo s človekom, ktorého ľúbiš a on teba nie? Sám sebe ublizuješ a ona bude robiť čo len chce v živote bude napredovať a ty? Ty budeš čakať na ňu a možno tak v 50 si uvedomíš, že si sám a už si mohol dávno mať nejakú partnerku, ktorá by ťa milovala.

anita6666
21. sep 2020

Nulový kontakt je pekná hovadina a nie,nefunguje. Navyse určite nie medzi kamarátmi. Ak k tebe nič len kamarátstvo,tak jej bude srdečne jedno či budeš mlčať mesiac alebo roky. Osobne u kamaráta by mi to bolo jedno. U partnerov to môže byť na zamyslenie sa,ale mne osobne to neprinieslo nič,nakoľko s nulovým kontaktom prišlo už ticho navzdy. Neuznávam to a ani nikomu neodporúčam.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kassandra25
26. sep 2020

Pocuj, nerob nieco nasilu. Ak si si uvedomil, ze ta nelubila, ze to bolo ocividne a ranilo ta to, tak ano, s radostou sa s nou nestretavaj a odmlc sa. Ale rob to len s radostou, ktora ti vycitky neprinesie.