Odhalenie nevery

17. júl 2021

Prosím pomoc čo mám urobiť . Nikdy by má nenapadlo že sa toto stane . Som s muzom už dlhu dobu a zistila sim , že má podviedol s učiteľkou so škôlky . Baby ja nebiem normálne sa mi trasu ruky a prsty . Ja som od pôrodu stále pribrata , v škôlke mqme učiteľku mladú žabu štíhlu pevnú. Prišla som na to náhodou :( viackrát keď išiel pre naše dieťa do škôlky tak si to s ňou rozdal, či už v aute alebo dokonca na wc. Objavila som mu s ňou konverzácie prisaham ue v živote som mu neliezla do mobilu , videla som viackrát že mu prišiel whatsapp od tej učiteľky ale nikds som neriešila verila som mu. Až dnes vecer si nechal mobil na stole a prišlo mu srdiečko od tej učiteľky tak mne to nedalo a zbežne som si prešla konverzáciu a oni si tam o tom písali jake to bolo úžasne že
Nabudúce zz len v aute bo na wc je to riskantne to napísala ona čo mám robiť ja sa zbláznim nikdy vy som sa to nedozvedela vždy to boli rybhlovky medzi tým jsk išiel po dieťa do škôlky 😢😢😢😢😢😢😢 pritom tá učiteľka neni zas až taká sexi len je mladšia a pevnejšia odo mna 😭😭😭😭

kepassa
19. júl 2021

U nas v skolke pred par rokmi jedna mlada ucitelka (do 30 r) mala romanik s oteckom svojho "ziacika" ,po prevaleni dostala padaka a prestahovala sa do Blavy
Ze ju hanba nefackovala..
Oni sa rozviedli a on si potom zalozil dalsiu rodinu a ma male dieta
Cisty kur...nik
Na grcanie z takych chlapov🤮🤮🤮🤮

kikaaa444
19. júl 2021

Ja si nemyslím že téma je vymyslená lebo podľa odpovedi citit že autorka naozaj píše zo žiaľu. No tiež mi to pride celé take potiahnuté za vlasy že ako by sa akoze na tom wc stretli aby ich nikto nevidel alebo akoby isla k nemu do toho auta počas pracovnej doby bez toho aby ich niekto videl ? No neviem neviem

lubkavargova1
19. júl 2021

moja ty ani paru nevies ako pracuju ucitelky v MS... taze sup-sup upravit pribeh

beronsche
19. júl 2021

ja len verim, ze poniektore maju empatiu aspon v realnom zivote, ked uz nie tu, v tom virtualnom.. alebo teda aspon, ze v tom realnom maju tolko slusnosti, ze ak sa im neopodstatnene "cosi nezda ..", nezhorsuju to, ako sa niekto v tazkej situacii citi, svojimi domnienkami.
a obvinovat zaradom, ze su temy vymyslene je fakt take "konikovske".. akoby, co ja nepoznam, to neexistuje..

andreatytler
19. júl 2021

@beronsche Presne tak.
Vies aj ja som toto tiez robila v zaciatkoch a cilila som sa ako Sherlock Holmes ked som takto "odhalila" vymyslenu temu ale potom mi doslo ze z toho nejde ziadny osoh. Nikomu to nepomoze. Ale naopak... moze to ludi velmi ranit.
Takze damy vazte svoje slova. Ak je sanca, ze nimi niekomu ublizujete, radsej mlcte.
Skuste si predstait toto:
VSETKY temy co su tu, su vymyslene (koniec koncov je to virtualne prostredie, takze je mozne ze to je pravda).
Ono je koniec-koncov uplne jedno ci je tema z realneho sveta alebo vymyslena. Ide o to sa zamysliet nad tym ako by ludia v dannej situacii uvazovali, konali a co by som urobila ja.

slovakboy
23. jan 2023

@matkahelka nevyhľadávam cielene témy o neverách a neukajam sa na nich. Nechápem ako môže niekto sa na to takto pozerať. Asi si buď nikdy niečo take nezažila alebo zažila a nikdy neodpustila. Ja som to zažil aj my s manželkou a odpustil som jej a nežijem s ňou ako brat so sestrou ale milujeme sa ešte viac ako pred tým. Píšem to tu preto lebo mám takú skúsenosť a chcem ľuďom pomôcť. Prečítaj si skúsenosti iných aj odporúčania psychológov, že majú veľa prípadov, ktoré končia šťastne. Ty si vážne myslíš, že by som doma žil so ženou ktorej som neodpustil a tu by som vypisoval presný opak? Nelogické, nemyslíš?

kittykat22
23. jan 2023

@slovakboy ze to pises prave do tejto diskusie z roku 2021 kde autorka a manzel dohodli rozvod 😀 mas to na predoslej strane

modrykonik33
24. jan 2023

@autor ako ti je?