Opustila vás láska vášho života?

andrejkap123
7. jan 2021

Opustila niekoho laska vasho zivota a ako ste sa s tym vysporiadali.

vieruska1105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka71
7. jan 2021

Každý človek v našom živote na nejakú úlohu s niektorí ľudia z nášho života odídu aby mohli prísť ďalší, priniesli niečo nové, krajšie, lepšie. Bolesť to sprevádza s určite bilancovanie s tým ide ruka v ruke, tiež býva určitá nutkava tendencia osoby, ktoré sú potenciálne protajsky porovnávať s osobou, ktorá zlomila srdce resp. Jej zidealizovanou predstavou o nej. Brat to ako katastrofu a koniec sveta v čase pandémie keď je tých negatívnych správ na rozdávanie je úplne nevhodné. Treba si to v hlave otočiť. O pár hodín reálne vyjde slnko i keď trosku zamračené zrejme a s novým dňom aj nová šanca na krajšie dní. Treba sa poučiť, dopriať si čas pre seba a hlavne sa bezhlavo nepustat do hľadania nových lások. To nemusí dobre dopadnúť. Máš priestor sama pre seba. Dopriať si činnosti na ktoré nebol čas a priestor, stanoviť si nové výzvy. Zivor nekončí, len začína nová etapa. Môže byť krajšia. Závisí aj od toho, ako to vezmeš....

vieruska1105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka71
7. jan 2021

@vieruska1105 tak si chod ľahnúť. A o pár hodín začne nový den aj vizuálne trosku a môžeš začať tým, že si zamestná hlavu novými výzvami aby nemala čas uvažovať negatívne alebo zamestná sa fyzickou aktivitou pri ktorej treba intenzívne zapájať hlavu. Držím palce

vieruska1105
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babydesire
7. jan 2021

Cas,cas,cas...

greta2017
7. jan 2021

Myslela som ze ma laska mojho života opustila az kym som nestretla mojho manzela. To ako sa my doplname a co pre seba znamename sa neda opisat a vsetky predosle 'lasky' sa mozu schovat 😊
Hlavne nezufaj... pride este lepsi🥰

denden77
7. jan 2021

pride dalsia 😁

mirkava
7. jan 2021

@andrejkap123 ano bolo to pred asi 10 rokmi. Myslela som si, ze je ten " pravy". Boli sme zasnúbaní. Revala som asi mesiac.... teraz mam muza ktoreho lubim a synceka. Som stasna.... prejde to, čas zahojí všetko 👍😉🤛 drž sa

terezka1947
7. jan 2021

Otazkou je....ci to bola laska tvojho zivota.
Lebo kazdy rozchod boli.
Ale....cas pomaha....a mizno prinesie skutocnu lasku zivota.

stary_ujco
7. jan 2021

Našťastie áno... Keby to neurobila, môj život je dnes niekde úplne inde.

selu11
7. jan 2021

Láska tvojho života ťa nikdy neopustí, s takou zostárneš 😉

sirka9
7. jan 2021

nie, ja som opustila jeho. a nič lepšie som urobiť nemohla.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stary_ujco
8. jan 2021

@elizabet173 už nie, proste by to nefungovalo...

kittykat22
29. nov 2021

Musis chciet 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ utapat sa v tom co bolo ti nepomoze a lasku ti nevrati. Musis sa oklepat a ist dalej. Bolo by velmi nerozumne zostat dlho sama a smutna. Nedaj boze "zostat, stara dievka" pre muza, ktoremu si za lasku nestala. Teba caka niekde dobry muz a ak chces tak bude krasna svadba a potom rozkosne deti. Tvoja buducnost bude taka aku si ju zariadis. Cakaju ta krasne dni a momenty a budes stastna ako blcha. Proste sa zober, utri slzu a chod tomu stastiu naproti.