Partner stojí vo všetkom pri svokre

katuskq
2. jún 2020

Asi sa chcem len vyrozpravat ... lebo odpovede budu ze nechaj to tak ... co tam este robis .? ...... No tak byvam s priatelom u svokrovcov ... dole oni hore... zacalo sa to nas zivot spolocny ked som otehotneela tesili sme sa ale dieta mi pri porode zomrelo.. je tomu rok ... potom sme pokracovali normlne bezny zivot ale komplilacie s jeho rodinou .. vkuse nam vyvolavali ked sme odisli z domu sa prejs ze kde sme stale nieco chceli .. id syna nech kupi a donesie .. attd to su malickosti ... potim som stratila pracu momentalne ... a len ma posielaju nech si najdem atak... neviem oco im ide akokeby ze ich syn ma zivy aj on stoji vo vsetkom pri svokre... chodi mi do luchyne berie veci .. atd.. malickosti le rozculia ... je toho tak vrla neviem co mam robit .. on tiez namna nadava ked spomeniem jeho mamu .
Nevazi si to ako da staram o domacnost a o neho .. berie to ako samozrejmost ale ked ho necham neviem pimozzz

evinka3007
2. jún 2020

Na toto by som asi nervy nemala, nemozete ist radsej niekam do podnajmu? 😳

martinka13
2. jún 2020

Keď sa neodstahujete, buď bude čoskoro koniec Vášho vzťahu, alebo tam zošalieš

dajana1983
2. jún 2020

To ako by som počula svoju sestru,žije v ČR,ďaleko od nás,vydatá dve detičky....švagor je super len je to dobrá duša či nechce byť z nikým v zlom.....tam tiež nie je co poradiť,verzie by boli ale jedna horšia než druhá....no pokiaľ ešte nemáte deti tak to máš jednoduchšie,kde to neklape tak odísť

catherine1989
2. jún 2020

Už dávno si mala ísť odtiaľ kade ľahšie. Bývanie so svokrovcami nikdy nedopadne dobre. Tvoj priateľ sa ťa nezastane, ešte ti aj vynada. Načo ti je taký chlap? Je mi veľmi ľúto tvojej straty dieťatka, ale predstav si, že by si do takéhoto prostredia priviedla bábätko. Veď by si sa zbláznila. Ešte máš čas na to nájsť skutočnú lásku, chapaveho chlapa, vytvoriť si vlastný domov a tam.potom priviesť vytúžené dieťa

katuskq
autor
2. jún 2020

@evinka3007 aj by sme mohli ale on zobral pozicku s dost velkou splatkou na dom aby to prerobil na novo lebo to bolo dole neuzivane .. a aj keby nie dlhu tak in sa od rodicoch nechce odmontovat to mi raz vykrical od mervoch od z domu nikam nejde .. cele zle to je

katuskq
autor
2. jún 2020

@martinka13 neodstahujeme lebo je zadlzeny a on ani nechce.. odist od mamicky

katuskq
autor
2. jún 2020

@dajana1983 neviem ako odist.. nic ma s nim nespaja som nervozna a sialena z jeho rodiny ... pripada mi ze jemu to jedno ked odidem dolezite je ze bude s mamku ockom

martinka13
2. jún 2020

@katuskq tak si si sama dala odpoveď. Mama má prednosť. To je cesta do pekla.... Pri všetkej úcte k rodičom.

katuskq
autor
2. jún 2020

@catherine1989 ja viem presne otom snivam mat normalneho chlapa a dieta.. a zit spokojne ... jeho rodicia su strasny ..... aj svokra ma raz vyhodila.. a to ani rok sme nebyvaly lebo sme sa pohadali ona načuvala a ssa miesa do nasich hadok .. ma 64 uz jej asi skoro aj preskakuje je straasna

kitycat
2. jún 2020

Odid, hoc aj k rodicom... nic ta tam nedrzi.... Ostanu ti smutne spomienky a svetlejsia buducnost

katuskq
autor
2. jún 2020

@martinka13 ja im to neberiem ale vsak su etapi zivota tak ako jeho mama mala muza a deti na 19 r... a my mame po 25 on 27 tak co chce jeho mama aby ostal sam aj ona k tomu prispieva .. ja uz neevbkadzem dusim sa tu

evinka3007
2. jún 2020

@katuskq aha, takze chce byt pri mame az do dochodku? 😳 zaklad je chciet, keby sa chcelo to ze ste to tam prerobili by sa dalo poriesit...akoze urcite ma taketo byvanie so svokrovcami / rodicmi aj vyhody ale ja by som na to nemala, nie je nad to mat svoje sukromie...

catherine1989
2. jún 2020

@katuskq povedz mi, úprimne, máš kam ísť? Ak áno, ešte dnes večer sa zbal a ráno bez slova odíď

katuskq
autor
2. jún 2020

@kitycat ako mam idist neviem nabrat odvahu a odist ... je to tazke .. moja mama vie co tu zazivam vola ma nech sa tu netrapim .. neviem co mam robit

katuskq
autor
2. jún 2020

@catherine1989 k rodicom mojim mama ma upozornuje ze stracam cas s takymi ludmi nie vsetko som napisala co sa tu deeje asi som psychicky uz narusena alebo tak nrnavidim svokru

katarinka89
2. jún 2020

@katuskq ventiluju sa na tebe akoby si ty mohla za smrť bábätká, mám pocit, akoby si v ich očiach klesla

catherine1989
2. jún 2020

Prepáč, máš kam ísť, vieš, že tento "vzťah" nemá absolútne žiadnu budúcnosť a aj tak si stále tam. No tak tam.ostan už navždy, nech ťa psychicky tyraju, nadávajú ti a vyhadzujú ťa preč. Krásny život, tuším sa aj ku vám nastahujem 🤦🤦🤦

katuskq
autor
2. jún 2020

@katarinka89 ano presne svokor melie ze v ich casoch zeny doma rodili aj on doma sa narodil .. ale taky stres a mervy v tehotemstve prezivat sa ani necudujem ... ja som na pohreb nebola lebo som bola po sekcii druhy den ... svokra isla v bielom .. ze tak sa maa ..
Asiipreto ju nenavidim .. ze to nic nebolo

katuskq
autor
2. jún 2020

@catherine1989 neviem akó odist ... neviem nabrat odvahu ...a hlavne to ma stve ze im len oto ide

martinka13
2. jún 2020

@katuskq je to choré. Vraví sa tomu opičia láska. Matka mu (aj vám ako páru) veľmi ubližuje. Len sa obávam, že jej to nevysvetlis 😕

katuskq
autor
2. jún 2020

@martinka13 veru zee nie ja som uz na dne ... len sa pretvarujem ticho som ale ich neriesim ale to ze on stoji na ich strane radsej nech ja idem

catherine1989
2. jún 2020

Tak hneď teraz zavolaj mame, že nech po teba zajtra prídu. Že si úplne psychicky na dne a chces ísť odtiaľ preč. A potom hneď smer psychológ, veľmi ho potrebuješ

martinka13
2. jún 2020

@katuskq pozri Ty máš aspoň kam ísť a nemáš záväzky. Je kopec takých, čo majú deti, muži ich mlatia, svokry terorizuju.... Si v podstate vo výhode. Zbaľ sa a choď. Život máš len jeden a celý pred sebou. Môžeš mať ešte normálnu rodinu a deti. Držím palce!

iveta7677
2. jún 2020

@katuskq odstahovat sa a mat svaty pokoj.

katuskq
autor
2. jún 2020

@catherine1989 nechcem trapit svoju mamu svojimi lubostnymi problemami .... ale vidim ze ten vztah je k nicomu

miriam11
2. jún 2020

@katuskq nevieš ako to máš spraviť? Véd tomu priateľovi je to jedno, čo je s tebou ako sa cítiš. Určite máš nejaké tašky. Zajtra ráno vstaň a všetko si do nuch zbal. Slušne sa chod rozlúčiť s jeho rodičmi, podakuj a povedz, že takto to bude lepšie. Priateľovi taktiež. Hotovo a chod domov k mame. Nad čím rozmýšľaš? To nebude lepšie, ty tam žiť nechceš. Ten tvoj je buro, ktorý nikdy neodíde.

catherine1989
2. jún 2020

Keď píšeš, že nevieš ako odísť, máme si to predstaviť tak, že si nejako paralyzovaná a pri pohybe potrebuješ nejakú pomoc? Alebo ťa v tom.dome zamkli a kľúč má len svokra? Ako píše
@miriam11 zabaľ si do tašiek oblečenie a odiď preč. Ja by som ani nikomu nič nepovedala, len proste odišla, sim kartu vyhodila a vybavila si nové číslo, aby sa ti už nikdy nikto z nich neozval

katuskq
autor
2. jún 2020

@catherine1989 nie ale mam ho aj rada .. ja olacem nadtym aky mame vztah

katuskq
autor
2. jún 2020

@katuskq bojim sa ze odidem a bude mi chybat

kvetinka75
2. jún 2020

@katuskq milujes ho? Urcite ti bude chybat, ved spolu zijete a zrazu by ro bola zmena. Alebud zostanes a nikam to nepovedie, casom aj tak.odides alebo odides teraz, cim skor sa das dokopy a rym skor mozws zacat novy zivot.