Plánovaná nevera

23. apr 2021

Ahojte baby. Prv než ma znesiete pod čiernu zem, prosím, skúste najskôr predychat, racionálne sa zamyslieť a potom komunikovať. Žiadam slušnú konverzáciu, na úrovni, možno jedna druhej rozšírime obzory.
Som slobodná, mladá žena, dobre vyzerám aj keď mam nejaké to kilo navyše 🙂
Pred par rokmi som spoznala chlapa, boli sme veľmi dobrí kamaráti, mali sme sa radi, vedeli sme sa zasmiať, porozprávať, zveriť jeden druhému. K vzťahu nedošlo, nakoľko ma chcel uchrániť od jeho prelietavej povahy. V skratke - vie, že nedokáže byť verný. Keďže ma má rád, nechcel mi takto ublížiť v prípadnom vzťahu. Nakoniec sa naše cesty rozišli, istý čas sme neboli v kontakte, našiel si priateľku. 🙂 Ja som mu raz písala, že mi je smutno ale odpoveď neprišla.... Až po čase. Napísal mi z tajného účtu, o ktorom jeho priateľka nevie, že aj jemu je smutno a rad si na mňa spomenie, lebo sex bol skvelý a sadli sme si naozaj aj ako ľudia, ale keby to zistila jeho priateľka, bolo by zle. Že už dlhšie mu to behá hlavou ako nám bolo fajn a bola by škoda prísť o ženu ako som ja, hoci by sme boli iba kamaráti. Tu prichádzam k pointe - svoju priateľku zbožňuje, ale nedokáže ho sexuálne uspokojiť natoľko, aby bol spokojný. Hnusi sa jej oral a podobné praktiky, skrátka veci, ktoré sú pre mňa normálne a robím ich rada. Vraj či by bolo možné byť kamaráti a zároveň by občas vypustil paru. A ja teraz neviem.... Úprimne, láka ma to s ním, pretože sa poznáme, ja viem že mu môžem veriť (nikdy sme si neklamali, boli sme k sebe úprimní, vieme o sebe veľa vecí) Očakávam reakcie typu Hádam nechceš byť jeho rohožka a podobne. Viem, že takto by to nebolo. Veľakrát prišla reč na to, že veľa dievčat iba pretiahol a nechal tak, potom sa neozval ale ja si takéto zaobchádzanie nezaslúžim, lebo ma má rád a istým spôsobom niečo ku mne cíti. Jeho povinnosťou bude aby sa to ona nikdy nedozvedela a keby sa to aj prevalí, nepovie, že som to bola zrovna ja. (Veľakrát mu vykríkla že si ma ísť za mnou a podobne 🙈)
V skratke ide iba o to, aby sme uspokojili jeden druhého a on sa potom vráti k nej.
To ma privádza k myšlienke, že výrok Čo nemá doma, hľadá inde, je pravdivý. Čo myslíte vy?
Druhý, s ktorým sme sa spoznali v práci je zase ženatý a aj od neho som dostala takýto návrh. Chémia je medzi nami neskutočná, ale snažím sa držať v úzadí.
To ma privádza k myšlienke… Dámy, to, že ste vydaté a muža ste si označovali prsteňom neznamená, že vaša úloha ženy skončila. Skúste sa im trochu viac venovať, premôcť sa a obliecť si tie podvazky, umyť si vlasy, naniesť make up a v neposlednom rade, zvadzajte sa stále, aj po rokoch. ☝️

autor
23. apr 2021

@mariska1989
Súhlasím, že vzťah nie je iba o sexe. Ale keď sex neklape, začne škrípať aj vzťah a naopak. Sú to dve rozdielne veci, ktoré sa navzájom dopĺňajú, nech si hovorí kto chce, čo chce. 🙂

gabika4
23. apr 2021

Povedala si, čo chcú oni, nadržaní chlapi bez štipky úcty k svojim partnerkám, ktoré si sami vybrali... Co chceš ty? Ide ti len o sex? Nič iné od nich nedostaneš... Žiadne city, žiadne porozumenie... Ak si chlap váži ženu, takto sa k nej nespráva, nikdy by nedovolil, aby žena bola ako si napísala "rohožkou".... Veď si s nimi spávaj, možno to potrvá i roky, ale zistíš, že si len strácala čas, ktorý si mohla využiť na hľadanie skutočného partnera... Ale to je asi o povahe ženy, mňa by taka ponúka nechala chladnou, ani by ma nenapadlo na to pristúpiť.

irusa
23. apr 2021

no ak je kolegyňa ako ty , tak je to reálne...určite si v tomto rozumiete

autor
23. apr 2021

@veronikaszabova 😀 no, keď myslíš. 🙂

veronikaszabova
23. apr 2021

Anonym - ano, myslim. Na vztah im asi nie si dost dobra, ked ta chcu len pretiahnut.
Hrdost si kde nechala?

dskjhfdlkdjhl
23. apr 2021

Ty si myslis, aka si frajerka a vsetky zadane chuderky. Len ono to tak vobec nemusi byt. natrafila si na par blbcov, ktori Ti nakecali hluposti a Ty si podlahla (doslova). Keby si bola spokojna (ako sa snazis prezentovat), tak by si si sem nemusela ist dvihat ego. Evidentne to tak nie je.

veronikaszabova
23. apr 2021

By som sa hanbila ako pes kuknut na seba do zrkadla. 🤢

ifka1411
23. apr 2021

karma je zdarma, aby sa raz nestalo, že si zabudneš dať gumu alebo tabletku a neskončíš sama s dieťaťom, poznám takú, čo spávala výhradne so zadanými od nich s práce a nedávno porodila a je sama s dieťaťom, lebo otec dieťaťa už rodinu má, alebo ako bolo vyššie spomenuté, budeš mať svoju rodinu, budeš trebárs po pôrode s novorodencom, nebudeš môcť alebo chuť mať sex, ako by sa ti páčilo, keby partner zatiaľ behá za inými? ono sa rýchlo niečo zvrtne, aj keď si myslíš, že určite nie

autor
23. apr 2021

@veronikaszabova nespoznávali sme sa kvôli vzťahu, keď bol single iba sme spolu spali. 🤷‍♀️

irusa
23. apr 2021

a mňa zaráža to, že zbieraš , čo sa zvýši po iných a ešte ideš dávať ty rady ako sa má žena k partnerovi správať, ak ty sama nemáš vážny vzťah.... v čom to asi bude ????

sense
23. apr 2021

Ako môžeš vedieť ze keď sex neklaoe škrípe vzťah keď ty ty si sa dostala len po sex... Lebo za vzťah si už nestala... Takže áno ten sex zrejme nebol až také terno len chlapom stačilo že im ho fajčením vyprázdnis a ani sa nemuseli preto namahat

autor
23. apr 2021

@ifka1411 slečna, pani. Prosím, čítajte znovu. Ja som so zadaným nespala, ani k tomu nedošlo. ☝️ A nechať vás samu s dieťaťom môže aj slobodný muž.

irusa
23. apr 2021

inak ženy keď suka nedá pes neskočí 😀

autor
23. apr 2021

@sense prízemné urážky, no ak vám to pomôže, kľudne. 🙂

majoranka24
23. apr 2021

Prosim ta, nerob to. Uz aspon pre svoje zdravie. Nevies, s kym vsetkym takyto chlap spava a co od neho mozes nachytat. Neskor to budes lutovat. Najdi si normalneho cestneho muza, ktory ta bude mat rad, lebo taki sa rychlo minaju.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. apr 2021

@irusa tých vzťahov by som mala každú chvíľu viac než dosť ale bohužiaľ, nikto ma nedokázal uspokojiť natoľko, aby som ostala.

tatiana262
23. apr 2021

Mne nejde do hlavy pár vecí, v prvom rade, teba si váži a nechcel ta za partnerku ale len na sex aby ti neublížil svojou neverou ale potom si našiel priateľku 🥴 ktorú ale podvádzať chce, nemá s tým problém, čiže ju si asi neváži, to pre mňa znamená, nemá rád ale zároveň ju neopustí lebo ju zbožňuje?
Zároveň, teba si váži a preto ta chce len na sex ale partnerka, ktorá ho nevie uspokojiť je lepšia ako ty... Zaujímavé. Ja ti len poradím, začni si vážiť samu seba. Máj kúsok hrdosti

autor
23. apr 2021

@majoranka24 🙂 nie, spať s nimi naozaj nemienim.

irusa
23. apr 2021

tak ty si potom chudinka, ktorá nedokázala si nájsť toho pravého 😀 ..tak len skúšaj 😀

autor
23. apr 2021

@tatiana262 na ten návrh som nepristupila, ale áno, ženy sú skutočne veľmi domyšľave. 😂

irusa
23. apr 2021

@tatiana262 myslím, že sama sa v tom stratila....

ifka1411
23. apr 2021

ja netvrdím že si spala so zadanými, ale máš to na pláne, ja píšem, že všetko sa môže veľmi rýchlo zvrtnúť iným smerom, ako očakávaš, jasné, môže samú ženu nechať s dieťaťom aj slobodný muž, ale keď žena vlezie do postele s chlapom, o ktorom vie, že je ženatý a má dokonca aj deti, tak je takmer isté, že sa na ňu vykašle v prípade, že otehotnie, nejdem sa tu už ďalej rozpisovať, ale zamysli sa nad sebou, aby si sa raz neunáhlila

autor
23. apr 2021

@irusa vlastne áno, správne ste to pochopili 😂

irusa
23. apr 2021

ale podľa mňa zase hľadáš na nesprávnom mieste

h2
23. apr 2021

Moja zlatá! Nikto sa tu nerozčuľuje nad tým, že žena sa má navliecť do podväzkov, dať si sexi prádielko a byť v sexe aktívna. Myslím, že máš veľmi mylnú predstavu o tom, ako vyzerá sex v manželstve. To, že je žena vydatá, neznamená, že začne chodiť neupravená, bez make upu, s neumytými vlasmi a v starých bombarďákoch. A ani to neznamená, že je neaktívna v sexe, odmieta orál a podobne. Nemusíš sa pasovať do role záchrankyne nešťastných ženatých mužov, ktorí majú doma anisexi frigidné strašidlá. Ani neviem, čo od tejto diskusie očakávaš. Ak radu, tak tú si už dostala, ale pochybujem, že sa ňou aj budeš riadiť.
Si naozaj veľmi naivná, ale to pochopíš až neskôr.

autor
23. apr 2021

@ifka1411 nie, nemám to ani v plane. Stretli sme sa veľakrát, pokus z jeho strany bol, ale ja som to stopla. 🙂

leuchtturm
23. apr 2021

ty mas kolko rokov? Mladost = blbost, casom pochopis aj ine veci.

ifka1411
23. apr 2021

@tatiana262 presne ani mne to nejako nesedí, je vo vzťahu so ženou, ktorú si neváži, ale zároveň si údajne váži ženu, ktorú za partnerku nechce :D

autor
23. apr 2021

@h2 radami na MK sa skutočne neriadim. 🙂 Spala som vždy s nezadanymi.