Plánovaná nevera

23. apr 2021

Ahojte baby. Prv než ma znesiete pod čiernu zem, prosím, skúste najskôr predychat, racionálne sa zamyslieť a potom komunikovať. Žiadam slušnú konverzáciu, na úrovni, možno jedna druhej rozšírime obzory.
Som slobodná, mladá žena, dobre vyzerám aj keď mam nejaké to kilo navyše 🙂
Pred par rokmi som spoznala chlapa, boli sme veľmi dobrí kamaráti, mali sme sa radi, vedeli sme sa zasmiať, porozprávať, zveriť jeden druhému. K vzťahu nedošlo, nakoľko ma chcel uchrániť od jeho prelietavej povahy. V skratke - vie, že nedokáže byť verný. Keďže ma má rád, nechcel mi takto ublížiť v prípadnom vzťahu. Nakoniec sa naše cesty rozišli, istý čas sme neboli v kontakte, našiel si priateľku. 🙂 Ja som mu raz písala, že mi je smutno ale odpoveď neprišla.... Až po čase. Napísal mi z tajného účtu, o ktorom jeho priateľka nevie, že aj jemu je smutno a rad si na mňa spomenie, lebo sex bol skvelý a sadli sme si naozaj aj ako ľudia, ale keby to zistila jeho priateľka, bolo by zle. Že už dlhšie mu to behá hlavou ako nám bolo fajn a bola by škoda prísť o ženu ako som ja, hoci by sme boli iba kamaráti. Tu prichádzam k pointe - svoju priateľku zbožňuje, ale nedokáže ho sexuálne uspokojiť natoľko, aby bol spokojný. Hnusi sa jej oral a podobné praktiky, skrátka veci, ktoré sú pre mňa normálne a robím ich rada. Vraj či by bolo možné byť kamaráti a zároveň by občas vypustil paru. A ja teraz neviem.... Úprimne, láka ma to s ním, pretože sa poznáme, ja viem že mu môžem veriť (nikdy sme si neklamali, boli sme k sebe úprimní, vieme o sebe veľa vecí) Očakávam reakcie typu Hádam nechceš byť jeho rohožka a podobne. Viem, že takto by to nebolo. Veľakrát prišla reč na to, že veľa dievčat iba pretiahol a nechal tak, potom sa neozval ale ja si takéto zaobchádzanie nezaslúžim, lebo ma má rád a istým spôsobom niečo ku mne cíti. Jeho povinnosťou bude aby sa to ona nikdy nedozvedela a keby sa to aj prevalí, nepovie, že som to bola zrovna ja. (Veľakrát mu vykríkla že si ma ísť za mnou a podobne 🙈)
V skratke ide iba o to, aby sme uspokojili jeden druhého a on sa potom vráti k nej.
To ma privádza k myšlienke, že výrok Čo nemá doma, hľadá inde, je pravdivý. Čo myslíte vy?
Druhý, s ktorým sme sa spoznali v práci je zase ženatý a aj od neho som dostala takýto návrh. Chémia je medzi nami neskutočná, ale snažím sa držať v úzadí.
To ma privádza k myšlienke… Dámy, to, že ste vydaté a muža ste si označovali prsteňom neznamená, že vaša úloha ženy skončila. Skúste sa im trochu viac venovať, premôcť sa a obliecť si tie podvazky, umyť si vlasy, naniesť make up a v neposlednom rade, zvadzajte sa stále, aj po rokoch. ☝️

h_petra
23. apr 2021

Milá drahá mladá dobre vyzerajúca s kilami navyše ;).
Keď sa staneš matkou a nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí, potom si spomeň na tento svoj úchvatný výrok, ktorý ja osobne nenormálne zbožňujem, pretože toto isté by som bola bývala napísala aj ja, niekedy tak cca 5 rokov dozadu, keď jediná moja starosť bola dobre vyzerať a dobre si zašu..ť. 😀

"Dámy, to, že ste vydaté a muža ste si označovali prsteňom neznamená, že vaša úloha ženy skončila. Skúste sa im trochu viac venovať, premôcť sa a obliecť si tie podvazky, umyť si vlasy, naniesť make up a v neposlednom rade, zvadzajte sa stále, aj po rokoch. ☝"

Vlasy si umývam denne, líčiť sa líčim, podvazky nepotrebujem ja ani muž, ale poviem ti, že chuť je tak cez deň o štvrtej, len to sa nám tu motajú zrovna naše dvojičky a večer o desiatej je už chuť na všeličo, len nie na sex 😀. Ono treba dobre vyťažiť manžela a zapojiť ho naplno do starostlivosti o deti a domácnosť a nebude nadržaný na kolegyne 😀. Toť môj recept do budúcna.

jakoma
23. apr 2021

stovky rokov to vela chlapov skusa: mam doma zenu, ktora mi nevyhovuje, vlastne spolu pomaly nespime, lezi ako drevo a ani sa nepohne a este je na mna zla a bla-bla-bla, ty si uplne uzasna a ina ako vsetky, vztah s tebou nechcem, ale na sex by som ta bral.. och,
este stale sa najdu zeny, ktore uveria takymto neuveritelnym dristom?

evaachesa
23. apr 2021

Hmm a zamyslela si sa niekedy nad tým prečo ťa chcú muži len na sex a potom idú za svojimi ženami? Asi by ma to dosť zamrzelo že ťa majú muži len za rohožku a nič viac 😳 skús na sebe trochu popracovať aby si ťa muži trochu viac vážili lebo je to ozaj smutné 🥺

janinah
23. apr 2021

Ani som to nedocitala...nech sa ti v živote vráti to ako sa správaš k iným...aj ty raz mozes byť na mieste manželky muža.na ktorého si robí zálusk iná žena.

terina25
23. apr 2021

Ked mate spolu skvely sex a rozumiete si, obaja ste slobodni,tak sa dajte dokopy a mate to vyriesene. Nech sa rozide s priatelkou,ale takto to riesit je od veci...

beronsche
23. apr 2021

Mna udivuje tvoje presvedcenie, ze kazdy neverny muzma doma zenu, ktora, ako ty pises, si len lahne, odklepe co ma a hotovo.. ktora sa nestara ani o seba, ani o vztah..
Nuz keby bol svet taky ciernobiely a zivot taky predvidatelny, to by nam bolo sveta zit.. zial realita je takto jednoducha a priamociara len v tvojich predstavach (a este v historkach zaletnikov.. 😉 )

majoranka24
23. apr 2021

Ale ja som to myslela tak, ze ani s tym svojim "kamaratom".

h2
23. apr 2021

@terina25 S frajerkou sa nerozíde, lebo ju miluje. Autorku nie a ani ju nechce. Len na občasný sex.

aksunah
23. apr 2021

Poviem ti, môj muž ma má po 15tich rokoch rád aj neupravenú,nevyspanu, nahnevanu, unavenú a hocijakú a sex máme výborný. Keď raz budeš manželka, zistíš,že ani tvoj muž nebude stále perfektný. A to sa volá "láska" keď miluješ toho druhého takého aký je....

medeaa
23. apr 2021

Ty sa prezentujes, ako keby si druhym ludom videla do spalne 🙈. Alebo ti staci ked sa nejaky chlap postazuje, ze jeho zena si to len tak odklepe v posteli a on zostane v podstate neuspokojeny? Naivne... Hlavne nesud ostatne zeny - manzelky, nevies co maju ony doma. Co ich moze skutocne demotivovat, ze sa nejdu pretrhnut s podvazkami a vyslahat zvysok svojej energie na chlapa, ktory si setri dych a sam do vztahu nic nevlozi, radsej si pumpuje ego s chuderkami mimo vztahu, ktore si potom o sebe myslia ake su uzasne a sexualne dracice, ked si za nimi zadany chlap pride vyklepat vajcia 😂. Kazda minca ma dve strany.

lamar11
23. apr 2021

Len ci ta to bude uspokojovať aj na duši, lebo on z tej postele ide niekde kde ho čakajú a ty tam zostane s sama. Môžeš byť akokoľvek emancipovana,skôr či neskôr sa tam zamiesaju aj city nie sme roboti..a v poslednom rade všetko co ucinis,dobre či zle sa k tebe jedného dňa vráti. Toto sú inak také oblbovaky z jeho strany,keby si pre neho bola taká dôležitá je s tebou,takto si klamať isto nebudeš,že? Mas väčšiu hodnotu ako to ze tu budeš pre znudenych zenacou zasuvacka,či?

mamutka
23. apr 2021

Viem o pár chlapoch co podvadzaju svoje ženy a veru majú krásne štíhle ženy, ktore sa o seba aj popri deťoch starajú... a chlapi sa aj sami pochvália, aký super sex doma majú, lebo veď ženy sa snažia, aby boli doma spokojní...
Tolko k naivnej predstave, že ti co podvadzaju majú doma zanedbané ometlá. To sú také predstavy ako z filmov spred x rokov, ja sa čudujem, že toto ešte niektoré ženy chlapom žerú
Ti čo podvadzaju sú proste žumpa charakter, spodina, normálnym ženám to vadí, nešli by s takým ani keby samé boli slobodne. A potom sú ženy ktoré to nevidia, nechcú pochopiť, lebo sú ovládané hormónmi, reagujú len ako samice, nie ako ženy. Ano, chápem ze môže byt očarujúci, ženy z neho nadržané, vyžaruje ako atomovka, ale v tomto sa človek od zvierat líši. Nestačí byť len nadržaná samica, treba trochu rozmýšľať, hľadieť okolo seba, zvažovať a chovať sa ako žena. Normálna žena, nie samica len na párenie

naja85
23. apr 2021

Toto by som ako zena druhej zene nedokazala urobit. A mam celkom cerstvu skusenost, tiez mi pisal chlap, co ma priatelku, velmi peknu, je krajsia ako ja. A viem, co odomna chcel. Sex, nic viac. Za mna nie-ak ma problem, nech si to poriesi s priatelkou alebo sa s nou rozide, ale nie takto. Pre mna ten chlap nema ziadnu hodnotu, lebo na ten sex si dokazem najst nezadaneho a budem mat aspon pred sebou ciste svedomie.

katus226
23. apr 2021

zareagujem len na tu tvoju vyzvu vydatym zenam... vies co, ked je raz chlap kurevnik a narazi este na taku kurvicku ako si ty, tak sa manzelka moze aj rozkrajat a nepomoze jej to.

mamutka
23. apr 2021

@medeaa ale ony sú sexuálne dračice 😁 ved keď už príde na to, že ich kedy tedy príde niekto použiť, tak su také rozohnene po týždňoch čakania, že to musí stáť za to, ja im verím 😅 sak dočkať sa občas sexu, to sa to potom dá parádne roztočiť, energia nasetrena aj pre troch. Čo my, vo vzťahoch, čo si sexujeme kedy sa nám zachce, väčšinou si to užijeme bez toho, aby o tom vedel celý panelak 🤣 kam sa hrabeme na dračice

miskakyska
23. apr 2021

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/co-by-ste-robili-ak-by-mali-o-vas-zaujem-2-muzi/

asi niekto rád pozera argentínske telenovely...daľšia,alebo zas tá istá dokonalá osoba? 😲 😀

sandrika1986
23. apr 2021

Ako si to zariadis, tak budes mat....je to tvoj zivot, tvoje rozhodnutie, tvoje svedomie...je to len na Tebe.

veronika65
23. apr 2021

Áno moja, on ti nechce ublížiť, tak si len pri tebe vyprázdni vajcia a pôjde domov za priateľkou 😂😂😂 neviem či si taká mladá alebo asi skôr blbá.... Každopádne on je kkt a ty budeš ako pre neho, tak aj pre iných len matrac.... Hlavne, že sa ti ozve zase, keď bude mať chuť na fajku zadarmo, predsa nebude rozhadzovať na profesionálky, keď má tak dobre vyzerajúcu hlupaňu

negymama
23. apr 2021

cha ...a slecna hodnotna sa uz ani neozyva. asi tato diskusia nesplnila jej ocakavania ako debata "na urovni" , ktorou si mame vzajomne "rozsirit obzory".

0silvia0
23. apr 2021

a kde je naša lektorka manželského/partnerského sexu? Kam sa nám podela? Som si chcela ešte nejaké perly prečítať a poučiť sa😝

janinka007
23. apr 2021

@0silvia0 už sa snaží niekde, aby odbremenila nejakú partnerku 😝

miskakyska
23. apr 2021

@0silvia0 už je z nej stará dievka,ktorá nevie vybrať medzi dvomi nápadnikmi 😀

maminkadeticiek
23. apr 2021

Ja mam dost.🤣🤣🤣 Neviem co skor...naivita,nevedomost,zufalstvo zo samoty,radost ze ma chlapi chcu aspin do postele,presviedcanie seba samej ako mi bude stacit iba trtkacka,alebo odporucania vydatym zenam,ci dovera v reci zaletnikov...Proste toto je tak sialeny prispevok ze si ku komentarom idem spravit pukance 😂

janinka007
23. apr 2021

@miskakyska presne toto napadlo aj mne

acrobaleno
23. apr 2021

Prídeš mi ako varianta pick me girl..."iná ako ostatné", "má ťa rád a nie ako ostatné", a aj sama si sa vyčlenila tak. Podľa mňa vie čo ti povedať a neverila by som mu ani nos medzi očami. "Nedokáže byť verný" je taká výhovorka ako hovädo a ty mu to žerieš.

eva112014
23. apr 2021

Autorka a to funguje ako? Ty ho posielaš vždy do sprchy, keď príde k tebe? Príde k tebe pre orál, lebo ty to máš rada a jeho priateľka nie. Predtým však mohol mať sex inde ... Tebe takéto veci nevadia? A to už nehovorím o pohlavných chorobách. U teba to je v pohode?
Vieš, toho chytráka (čo ti píšem výššie) prezradil gynekológ.

0silvia0
23. apr 2021

@eva112014 tak vieš, u niekoho je sex dôležitejší ako vlastné zdravie. Ale toto človek častokrát pochopí, až keď je neskoro a nejaká pliaga mu podlomí zdravie. Vtedy aj dračice s podväzkami si zrátajú, ako sa prerátali.

taga
23. apr 2021

Fuj ale budem hnusna teraz
1. Si neskutocne naivna
2. Si asi aj mierne blba
3. Spravas sa ako lahka zenska z ulice

Dam ti aj ja jednu radu: skus riesit aj nieco ine ako sex a mozno nebudes donekonecna slobodna. Potom sa môžeš starat o svojho vlastneho manzela. A domacnost. A deti. A realitu beznych dni.

ifka1411
23. apr 2021

@eva112014 presne toto, fuj 🤮

eva112014
23. apr 2021

Autorka, čo je zlé na sexe bez vzťahu
???????

Profesionálky majú sex bez vzťahu. Majú za svoj čas za ten sex zaplatené. Ženy vo vzťahu majú chlapa "pre seba a pre deti".
Ty si Grátis. Netreba platiť profesionálke.