Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Plánovaná nevera

23. apr 2021

Ahojte baby. Prv než ma znesiete pod čiernu zem, prosím, skúste najskôr predychat, racionálne sa zamyslieť a potom komunikovať. Žiadam slušnú konverzáciu, na úrovni, možno jedna druhej rozšírime obzory.
Som slobodná, mladá žena, dobre vyzerám aj keď mam nejaké to kilo navyše 🙂
Pred par rokmi som spoznala chlapa, boli sme veľmi dobrí kamaráti, mali sme sa radi, vedeli sme sa zasmiať, porozprávať, zveriť jeden druhému. K vzťahu nedošlo, nakoľko ma chcel uchrániť od jeho prelietavej povahy. V skratke - vie, že nedokáže byť verný. Keďže ma má rád, nechcel mi takto ublížiť v prípadnom vzťahu. Nakoniec sa naše cesty rozišli, istý čas sme neboli v kontakte, našiel si priateľku. 🙂 Ja som mu raz písala, že mi je smutno ale odpoveď neprišla.... Až po čase. Napísal mi z tajného účtu, o ktorom jeho priateľka nevie, že aj jemu je smutno a rad si na mňa spomenie, lebo sex bol skvelý a sadli sme si naozaj aj ako ľudia, ale keby to zistila jeho priateľka, bolo by zle. Že už dlhšie mu to behá hlavou ako nám bolo fajn a bola by škoda prísť o ženu ako som ja, hoci by sme boli iba kamaráti. Tu prichádzam k pointe - svoju priateľku zbožňuje, ale nedokáže ho sexuálne uspokojiť natoľko, aby bol spokojný. Hnusi sa jej oral a podobné praktiky, skrátka veci, ktoré sú pre mňa normálne a robím ich rada. Vraj či by bolo možné byť kamaráti a zároveň by občas vypustil paru. A ja teraz neviem.... Úprimne, láka ma to s ním, pretože sa poznáme, ja viem že mu môžem veriť (nikdy sme si neklamali, boli sme k sebe úprimní, vieme o sebe veľa vecí) Očakávam reakcie typu Hádam nechceš byť jeho rohožka a podobne. Viem, že takto by to nebolo. Veľakrát prišla reč na to, že veľa dievčat iba pretiahol a nechal tak, potom sa neozval ale ja si takéto zaobchádzanie nezaslúžim, lebo ma má rád a istým spôsobom niečo ku mne cíti. Jeho povinnosťou bude aby sa to ona nikdy nedozvedela a keby sa to aj prevalí, nepovie, že som to bola zrovna ja. (Veľakrát mu vykríkla že si ma ísť za mnou a podobne 🙈)
V skratke ide iba o to, aby sme uspokojili jeden druhého a on sa potom vráti k nej.
To ma privádza k myšlienke, že výrok Čo nemá doma, hľadá inde, je pravdivý. Čo myslíte vy?
Druhý, s ktorým sme sa spoznali v práci je zase ženatý a aj od neho som dostala takýto návrh. Chémia je medzi nami neskutočná, ale snažím sa držať v úzadí.
To ma privádza k myšlienke… Dámy, to, že ste vydaté a muža ste si označovali prsteňom neznamená, že vaša úloha ženy skončila. Skúste sa im trochu viac venovať, premôcť sa a obliecť si tie podvazky, umyť si vlasy, naniesť make up a v neposlednom rade, zvadzajte sa stále, aj po rokoch. ☝️

ghostsgirl
23. apr 2021

Och, ze muza oznackovali prstenom :D mam pocit, ze z tohto prispevku srsi komplex, ze jedina moznost ako mozes oznackovat muza je okruzkovat ho ruzom po orale :D inak je tradicia, ze prsten kupuje muz, takze skor on si zenu oznackoval ked uz ;)

lily14
23. apr 2021

Príde tretí 😉 ale ak to tebe nevadí ,že spí s inou a nenamotas sa užívaj si s ochranou....keď to takto máš pod kontrolou a si v pohode do toho! Bola som v podobnej situácii za mladi a dosť ma to stresovalo....ale každá sme iná...

akbara77
23. apr 2021

Chémia a chtic je jedna vec a druhá je tá, že ti muží su s inou ženou a nie s tebou...skús rozmýšľať prečo. Možno si len IP zdarma pre nich😀

oblecenie99
23. apr 2021

Pozri, rohožkou nebudeš, ak si za to vypýtas od neho aspoň prachy, nech niečo z toho máš a on to nebude mať ľahké aj lacné zaroven.. Ak to tebe vyhovuje, tak why not, ale pri všetkej úcte, mňa ako manželku bez ohľadu na to ci mužovi urobím doma fajku alebo nie by sralo, že sa delim o objekt tej fajky s inou.. Ty máš záujem o sex so zadaným, uvedom si však, že ona nemusí mať záujem o zdieľanie telesných tekutín aj keď nepriamo, ale aj s tebou. Toto bolo najslusnejsie co som dokázala so seba vypotit na túto tému.

makova333
23. apr 2021

Autorka: napis mi tvoju adresu, poslem bukretu, za to, ze si nam tu vsetkym otvorila oci a uz vieme, ze v manzelstve podväzky musia byt, aj nejake to premahanie, ze muzovi sa treba venovat ako retardovanemu a neprestat ho zvadzat. Neviem, co by som bez tejto tvojej info robila. Lebo inak... vlastne fakt co by sa stalo?

magduska2
23. apr 2021

No poviem ti to takto...teraz si "mladá-slobodná" raz budeš aj ty manželka a matka a možno aj ten tvoj bude takejto "najivke' tárať do ucha ako mu ho doma žena nepofajčí 🤦‍♀️ .(Lebo šak všetci ženatý sú určite doma chudáčci a len 'takáto' ich môže spasiť .Ale aj tak sa vracajú domov do tepla-trpieť 🤣 )
Občas treba aj rozmýšlat.
Ale kto chce kam -pomožme mu tam.Len aby sa ti to za pár rokov nevrátilo ako bumerang.
Ostatné už ti napísali baby ☝️

janeninka
23. apr 2021

Dakujem za radu. Nasla som si takeho, s ktorým sme sa dohodli na monogamnom vztahu. Mame otvorenu komunikaciu, hovorime o svojich potrebach, takze verim ze ak mu len ten make up bude chybat ku stastiu tak mi to povie. A tak isto verim, ze je dostatocne cestny na to, ak by zatuzil no orale s takou ako ty tak predtym ukonci nas vztah.
Nech je hrdina, oznami priateľke, ze mu chyba oral a chce ho od teba, ci je s tym ok.

dadis
23. apr 2021

Autorka ani nebola este vo vztahu a ide tu bojovat za prava muzov 😅 Tak a poviem ti takto, u nas doma vsetko po tejto stranke klapalo, sex sme mali na vsetky sposoby, casto sa u nas dokonca vo vysokych lodickach a podvazkoch onééé 😀 a moje muz si po 18 rokoch aj tak nasiel inu...taku vzacnejsiu 😂😂😂 bohvie ako to bolo prezentovane pred milenkou, ani ma to uz nezaujima, ale myslim, ze podobne. Ved co by povedal? Ze u nas doma vsetko ok, ale chcem si len s tebou zasulozit, zdvihnut sebavedomie, tak aby sa moja nic nedozvedela a vratit sa domov...🙄 Ale dakujeme za taketo rady. Fakt si myslis, ze je zena, co svojmu muzovi nerobi oral? 🙏

ninusa221
23. apr 2021

Takym ako si ty by som dala po papuli 🙂 dufam že sa raz vydáš a zistis že ta podvádza a nechá ta aj s detmi 🙂 takym ako si ty to prajem s celeho ❤️😉

mariska1989
23. apr 2021

@jankalukasova nápodobne som na tom aj ja ..tiež je to aj u nás to že je všetko tak ako má byť .ale asi ma niekto inú mienku o vzťahu atď ...mňa skôr zarazilo že chce sa deliť o chlapa 🙈 neviem mne osobne by po čase možno vadilo keby som bola na pozícii milenky a vedela by som že on je zo svojou .a potom zas že by som počúvala keby to jeho baba zistila že som štetka atď alebo že som zničila rodinu či vzťah

1gabriela13
23. apr 2021

Nebudem ta súdiť, nie je v mojej právomoci. Tak ti viem len poradiť, nájdi si radšej nezadeneho. Chápem ze on ta priťahuje, ale z morálneho hľadiska to nie je správne, ani voči sebe ani voči druhej žene. Nerob to, nikdy nevieš kedy môžeš byť ty v tej situácii druhej ženy.

lillyilly
23. apr 2021

Ty si mozes robit co len chces. Tvoj zivot, tvoje svedomie, tvoje telo, tvoj rozum, tvoje pravidla. Nikto ta nema pravo sudit. Musis si vediet sama zvazit co ano a co nie. Rovnako tak ty nemas pravo sudit podvadzane manzelky. Hovori to o tvojej nevyspelosti. Je najlahsie povedat ze tie zeny si za to mozu same lebo sa nesnazia atd atd, ale to je velmi obmedzeny a jednostranny pohlad na vec. Nechcem ta urazit, nemyslim to zle, ale ako dospela zena by si uz mohla o skutocnom zivote vediet trocha viac.

nikyball
23. apr 2021

Keď si taká úžasná, prečo ti chlapi zostávajú s tými ženami a nie s tebou ? 🤷 Prečo ťa majú iba za rohožku? Podľa mňa ty to aj vieš, že to tak je, ale nejakým spôsobom sa utesujes 🤣

kitycat
23. apr 2021

Akoze... Si "slobodná, mladá žena, dobre vyzerám aj keď mam nejaké to kilo navyše" ako pises a tak nevidim dovod preco by si si nemala s chlapom uzit svoje.
Ze je zadany? Ty nie si a do nicoho ho nenutis. Ze ona nerada robi fajku? To mozu byt kecy... Jedine o co ide ci sa na to das a ci budes dostatocne silna udrzat to v kamaratskej rovine ked sa on vrati za nefajkarkov a ty do kosa hodis pouzity kondom s jeho semenom. Zmieris sa s tym, ze by si bola ta druhá?

katkati
24. apr 2021

Presne si mi potvrdila to, čo som si už pár rokov myslím. Také ženy ako si ty, sú také uboziačky... A hlavne odborníčky na manželstvo a manželský sex a pritom sú slobodné a pravdepodobne nikdy si nikým nežili. Porad sebe, aby si sa nehanbila, že si len bokovka a nie cedzej žene ako ma sexovať so svojím manželom.

nickpick
25. apr 2021

tento vylev si niekde uloz a vrat sa k nemu o 5 rokov ked budes spotena umyvat dietatu pokakany zadok a tvoj muzicek si bude na wcku na tajnasa dohadovat s nejakou pipinou sexstretko, vtedy si oblec podvazky a spomen si, ze sa mu treba venovat samozrejme az po tom ako navaris nedelny obed, uspis dieta, pozehlis tu kopu pradla co sa nazbierala za cely tyzden a zahras sa na psychologicku a vypocujes si jeho staznosti na to ako sa ma na hovno v praci....vtedy mu ten oral sprav aj ked by si sa najradsej osprchovala, umyla si konecne po par dnoch vlasy a len tak zdriemla....vies, zivot nie je len o flirtovani, zvadzani, sexe a vzruseni zo zakazaneho....skus si predstavit ze keby sa ti cosi vazne stalo, ci by ti ten clovek vobec pomohol...lebo takychto trtkacov do pohody a zabavy je trilion...

nickpick
25. apr 2021

a prepac ze nekomenujem “na urovni”....ja len nemam rada podvratakov “na urovni”.....

karolinakr
25. apr 2021

Pointa pribehu- ked zeny budu cmulat🍆tak ich partner nepodvedie
Pre mna by to bola uražka, keby mi chlap povedal, že na vztah s nim nie som dosť dobra, ale na cmulanie ano
Ty to berieš ako vyznamenanie...🙄
Ja zas poznam pribeh z inej strany, napriek tomu, ze zena necmula, muz by sa s nou nikdy nerozviedol a berie ju ako lasku svojho zivota..
Vsak sama si povedala, že on sam seba vidi ako suknickara, je jedno, akoby sa jeho partnerka spravala, vzdy bude pokukovat inde
To je vydieranie, kazdy deň čakať od niekoho orál, aby ma nepodviedol..To ma aj druhu stranu mince, ze ženy sa nechaju využivat doslova, len aby chlap neutiekol...a toto zas ja neuznavam

nttnnt
25. apr 2021

a pointa je aka lebo ja som nepochopila.. chcela si nam ukazat ze sa vsetci z teba posieraju ci co ? :D :D vyrovnany chlap si nepotrebuje hladat madracky a ty si ocividne dost naivna ked ti staci par kecov od nejakych suknickarov aby si rozmyslala nad tym ze im das :D

ahaknaj
25. apr 2021

Nie si výnimočná a po čase budeš aj ty obšukana rutina ktorá ho zunuje. Hovorí ti sračky. Keby si bola jeho číslo jeden, si oficiálna partnerka. Takto si chlapec len chce vyvenčiť svoj pud v niekom kto na neho bude pri tom zbožne kukať. Doma má všetko, inak by bol už inde...

ahaknaj
25. apr 2021

@dadis vidím, že všade rovnaký scenár. U nás sa tiež oneee na dennom poriadku konalo a ako panko chcel, dokonca som konečne otehotnela....ALE!!! Kolegyňa v práci nemala na neho žiadne požiadavky....

katpox
25. apr 2021

Trochu sebaucty.. A teda kazde klamstvo raz vynde na povrch.... No ja by som mala blby pocit, mat vedomie, ze som tu len preto aby sa vytrasol a pritom srdce ma inde....alebo trvat na tom, aby sa rozisiel... Nech fungujete normalne.... Sice ak ho zacnes nudit mozes ratat s tym, ze sa ti moze udiat to iste, co jeho terajsej... A tiez nepoznas druhy nazor, ze co by povedala ona o nom

rmm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
leeo
25. apr 2021

Ty sa zeno najprv vydaj, maj aspon 2 deti s malym vekovym rozdielom a potom tu davaj rady o zvadzani a podvazkoch 💩

banderaska29
25. apr 2021

Chcem Ti povedať, že Ťa nemá čo na tom tešiť, že budeš madracom pre ženatého/ zadaného. Nebudem Ťa súdiť, lebo za študentských čias som bola taká hlúpa ako si aj ty. Doplatila som na to viac, než o tom dokážem hovoriť. Je to dávno ale lutujem to.

Ver mi, že to, čo ti hovorí ženatý o jeho vzťahu - tak pravda je presne naopak. Vždy - keď je zlý sex - určite je dobrý len chlap nevie čo od dobroty a chce ho aj s inými. Keď hovorí ako sú nešťastní - doma je to ten najlepší manžel - na oko.

1+1 = 2, a nie 3. Kašli na to, chémia je pekná vec, ale verím že máš ešte toľko úcty v sebe, že sa na to vykašleš. Nedá ti to nič, len 5 minút potešenia a to môžeš mať aj so slobodným, pre ktorého budeš znamenať viac než celý svet...

leeo
26. apr 2021

@rmm ona v takych neveri a pritom ich mame niektore doma. Dokonca su chlapi, ktori by si pri takych typkoch ako ona odpluli. Takze nech si nemysli, ze jej ziadny neodola, lebo nosi podpatky a podvazky😂

ifka1411
26. apr 2021

autorka sa nám nejako stiahla, keď už nekomentuje, žeby sa nad sebou zamyslela? 😂

nikaeli
26. apr 2021

... napíšem ti o mojom ex.. ten tiež každej 'dobre vyzerajúcej, ktorej chutí všetko' ťahal medové motúziky popod nos, ako ho zanedbávam a ako chudák trpí.. len im všetkým zabudol povedať, že zatiaľ čo on bol 2 roky nezamestnaný a pozýval na kávičku pipiny za moje (!!) peniaze, ja som ráno bežala do škôlky s malou, makala v práci, potom pre malú do škôlky, na nákup a podvečer som piekla torty, aby sme mali z čoho platiť nájom a všetko to ostatné.. večer o jedenástej, dvanástej som odkvecla do postele a do sekundy zaspala.. o nejakých podväzkoch som mohla len snívať 😁 a keď som raz išla k lekárke a skončila skôr, videla som ho v meste v kaviarni s jednou takou 'dobre vyzerajúcou' a keďže som môj príspevok začala slovami 'môj ex', pokračovať už nemusím.. už je to 7 rokov, čo sme rozvedení, ja mám normálneho muža, máme spolu malého drobca, zatiaľ čo on si stále behá na kávičky s pipinami a nemá ani čas na našu dcéru.. (chceš kontakt?)..