Priateľka sa opäť zamilovala inde

16. okt 2020

Ahoj, sme spolu rok a pol. Mne je 27 a jej je 23 a celý čas aj spolu bývame.
Prvý krát sa to stalo v januári. Mali sme vo vzťahu krízu. Začala tráviť čas s kamarátom a na mňa bola doma zlá.
Povedala mi že potrebuje čas, že chce skúsiť byť s niekým iným, že je možné, že ešte spolu budeme ale teraz chce byť s niekým iným. Týždeň som preplakal a dostal sa cez to.
Bývali sme spolu ďalej a ja už si robil svoje a už som sa k nej nesprával ako k priateľke.

Trvalo to celé 3 týždne, potom s ním skončila a vrátila sa ku mne.
Až na to že to týždeň ťahala s nami oboma čo som nevedel. Potom sa s ním pohádala a bol koniec.

Žili sme ďalej a teraz sa presne to isté deje znova. Nechal som jej voľnosť, má veľa kamarátov a nevadilo mi to. Ale včera prišla domov opäť okolo pol 2 v noci. Dialo sa to už dlhšie.
Vyšlo z nej že cíti k niekomu náklonnosť, a chce byť s ním. Že možno je to poblaznenie ale chce skúsiť byť s niekým iným. Že jej mám sľúbiť že ho nebudem kontaktovať. Plakala a plakal som ja.
Že ma miluje s navždy bude, Prosila aby sme spolu ďalej bývali, a aby som ju nikdy neopustil inak sa zabije. Lebo že to nezvládne lebo ma na svete len mňa a mamu.

Ja som znova zničený, už som myslel ako budeme spolu bývať , ešte pár dní do zadu sme si hovorili ako sa milujeme, ako si postavíme dom. A prišlo toto.

Ako by som to zvrátil, nechcem ju stratiť, čo by platilo? Ukázať jej o čo príde, ako vtedy. Nechať ju tak nech zistí sama čo chce? Bojím sa že ju stratim úplne. Alebo začať žiť ako sám a ukázať jej že nie som na nej tak závislý, alebo jej to nejak prekazit sa s ním stretávať?
Čo mám robiť? Ako ju získať späť.

Ospravedlňovala sa za všetko zle, povedala že nikto pre ňu nikdy toľko neurobil a tak veci.
Potom sme zaspali v náručí ako každý deň pred tým.
Ja nespal celú noc. Čo keď bola posledná, ona ešte povedala že aby som nebol nahnevaný
Keď bude spať u neho. Celú noc som na to myslel, na to že musím niečo vymyslieť
Ako to napraviť. Je to moja chyba, nechal som ju s ním a aj keď som žiarlil dovolil som jej s ním tráviť čas, ja som bol celé dni v práci....

Som na dne, v noci keď som zaspal na chvíľu hneď sa mi snívalo presne to isté, že spolu bývame ale nič spolu nemáme a nesmiem sa jej ani dotknúť.
Mám opäť v hlave len to ako sa s ňou bude milovať, lebo ak nič neurobim takto to dopadne.
Neviem čo robiť. Neviem čo jej teraz ráno napísať. Prosím napíšte niečo čo mi pomôže.

autor
16. okt 2020

@lucinkkaa ďakujem za peknú odpoveď, tak by to malo byt ako píšeš, celé jej zmýšľanie sa mi nepáči, pri tom na chce mať stále pri sebe a aby som ju neopustil. Teraz je niekde von a píše mi ako mám doma navariť že za chvíľu príde a budeme spolu, že som jej celý deň napísal že prečo, že mám na víkend stiahnuť film... Ja nie som hračka.

lucinkkaa
16. okt 2020

Tak jej to povedz a nech jej navarí ten s ktorým je, zbal jej kufre a papa 🙂

kitycat
16. okt 2020

Uz je to tu asi piatykrat tento tvoj pribeh.... Je nacase priznat si, ze vo vasom nevztahu si ty ta baba a ta tvoja si to rozdáva s kde kym a ty doma cakas kedy sa ti ujde kost. Mozes si za to sam.

Byvate spolu? Cakas kazdy den na tuto uzasnu zenu, ktora ani nema potrebu skryvat pred tebou zeniekoho ma kazdy mesiac ineho a vo volnom case je s tebou... Asi je uzasna a bohata inak neviem co ta na nej fascinuje, ze na nu cakas kazdy vecer s vecerou .. Nezabudni jej na Vianoce kupit to co si vypyta a nezabudni nam napisat ze ty si dostal velke hov-uby...Si uz trapny prestan sem pisat tieto epicke dristy, toto je forum pre zeny. A nie pre zzenstilych muzov.

Naozaj sa neviem pekne vyjadrit... 🥺

amelie2017
16. okt 2020

Toto vaaaaaazne??? Uz teraz by mala zubnu kefku pred dverami... a sprosty si poriadne. Ju prasi hocikto, ale ty ju neopustis. Milujem MK

jeliz59
16. okt 2020

Poradiť?no máš 2 možnosti
buď sa s ňou rozideš a nájdeš si normálnu partnerku ktorá bude len tvoja.....
Alebo s ňou ostaň a toleruj do konca života neveru....
Myšlienky ohľadom možno sa to zmení či sú na mieste neviem pretože kebynsa to malo zmeniť tak už sa zmení po prvej aférke...môj názor nesudim nepoučam ťa len vyjadrujem môj názor....rozhodni sa a premysli si všetko tak aby ty si bol spokojný a mal pekný život...nie stale hľadieť len na ňu ona na teba hľadí?
Prajem všetko dobré a správne rozhodnutia v živote....

viikkki
16. okt 2020

Ona je blbá? 🤨

cervenaruza123
16. okt 2020

Niekde na teba caka dobre dievca, ktore ked spoznas, este len vtedy pochopis, co je to naozajstna laska, opatovana a budes lutovat, ze si tento vztah neukoncil skor. Jasne, ze place, vyhraza sa samovrazdou, kto by nechcel v pohodke byvanie, chlapa v zalohe, ked jej nevyjde vztah a zaroven volnost moct si chodit a robit co sa jej zachce. Ale to nie je vztah. A tiez neviem ci ty ju milujes, myslim pravou laskou, skor mi to pripada, ze si od nej zavisly. A vies... Ona vie, ze si slaby, ze bez nej nevies zit, ze jej ustupis, ze sa prisposobis. Zeny chcu chlapov, nie babovky, co so sebou nechaju zametat. Taka babovka sa dobre vyuziva, ale vacsina zien si s takym nechce predstavit cely zivot. Rozchody su tazke a chvilu sa budes citit hrozne a plakat a chvilu budes mat len zlost, chvilu budes mat pocit, ze si sa z toho dostal, ale potom za smutok chyti zase. Ale skoro kazdy si tym presiel a je to nutne, ak chces zazit naozajstny a uprimny vztah a este len vtedy budes dakovat za ten den, ked ste sa s terajsou rozisli.

enny36
16. okt 2020

Haha to je určite vymyslené.. Aby si sa nehneval keď bude spať u iného? :D tak to je sila.. Tak môj mily, ja by som jej povedala tiež ci sa nebude hnevať keď jej zbalis kufre a nájde si ich pred dverami 🙂 a môže sa rovno odsťahovať k tomu "inému"..

autor
17. okt 2020

@cervenaruza123 To čo je už za pervéznu hru? Som videl ich konverzáciu, najprv mu pred pár dňami vyčítala že sa o ňu málo zaujíma, že jej nepovie viac o sebe a má ju ako zábavku na spestrenie dní, že ona nehľadá kamaráta. Že ho už nikdy nechce vidieť, v podstate vystupuje ako nezadaná, pritom ja mám s ňou všade na fb fotky a podobne, ona ale so mnou nemá. A na druhý deň ráno mu písala že je na infúziách doma, že jej je veľmi zle, že má prísť k nám domov k nej ako, keď som šiel do práce. Proste silou mocou pozornosť aj keď ten jej nový objav je úplne mimo a nechápal ničomu. Ale ona si ho takto manupulatívne získa to je jasné. Ja len nechápem o čom bolo toto naše divadlo vzťahu a o čo jej ide, lebo skôr či neskôr aj tak všetci prídu na to, že jediné o čo sa ona zaujíma je ona sama a nikto na svete ju nezaujíma.

To už nechápem presne čo je toto za diagnóza, čítal som už o tom x kníh ale ona nepasuje poriadne nikde, stále urobí niečo čo je úplne mimo a zastavuje sa mi rozum.

Ale na druhej strane je to smutné, že človek takto nikdy nebude šťastný, nikdy s ničím spokojný, vždy bude všetko málo. Je to smutné celé toto. Ona ide len po pozornosti, ak nie spontánne tak manipulatívne zahrá umierajúcu pomaly, a keď už ani to nie tak sa vyhráža samovraždou.

ivca88
17. okt 2020

Tak jej pekne povedz ako si všetko cital. Ako ta klame a klame všetkých.
Že je načase, aby si pobalila veci a už ju nikdy nechceš vidieť.
Nenechaj sa obmakcit keď bude revat - predstav si, ako všetko čo robila s tebou, robí s iným v tvojej posteli.
Takže pekne ju len vyhod a nájdi si normálne slušné dievča, ktoré ti dá lásku, úctu, o akej si nesníval.
Toto je tvoja prvá známosť, ver, že v budúcnosti ta čaká nieco sto krát lepsie..
Veľa stastia

ivca88
17. okt 2020

A opovaz sa jej odpisovať keď ti bude písať.
Na nič jej už neodpisuj.
Bude ta vydierať a ty si sprostý a hneď za ňou pôjdeš.
Ver tomu, že ona samu seba ľúbi tak, že by si nič nespravila..všetko to na vás len hra.
Poved jej, že si ju dávaš blokovať všade a hotovo..
Adios

nikyball
17. okt 2020

Ty si jej dobrý kým nenajde nieco lepšie. Ona je podľa mňa síce trošku psychicky narušená ale za to prešibana. Je choré povedať ,,nehnevaj sa ak budem spať u neho" a podobne. Skúša koľko môže s tebou točiť. Ty asi všetko platíš , čo jej vyhovuje. Ak nájde takého čo bude platiť tiež a nebude musieť chodiť do práce, upne sa naňho a na teba sa vykasle. Ty pri nej strácas len čas, peniaze a duševné zdravie. Máš 27. Nestracaj čas s touto pijavicou, úplne ju odstrihni aby si mal príležitosť nájsť si normálnu babu.

kakawah
17. okt 2020

Vies čo? Ona ma nejaku poruchu osobnosti. Ty vies ake sú pomery u nich v rodine? Akí su rodičia? Ja nechapem ako ty dobrovoľne toto trpis. Tiez si asi nieco kompenzujes z detstva. Vy ste sa fakt nasli. Len nemajte dieta, vyrástol by z neho taky psycho ako vy dvaja. A ešte nechapem naco to tu furt píšeš. Chces radu? Aku? Ci je to normalne? Ci co ? Sam vidis po precitani komentov ze normalne to nie. Je to PATOLÓGIA CISTA KATASTROFA.HNUS A HUMUS FUJ FUJ

janetinka27
17. okt 2020

keby ta lubila,tuzila by zaspavat s tebou kazdy vecer. budes stastny,ked sa jej vzdas.nechces ju stratit,ale ona ti nepatri🙂 bude to boliet,ale casom to prejde.chces takto zit cely zivot? odstahovat sa,zablokovat,nekontaktovat,vydrzat,zacat zit.

sunnygirl44
17. okt 2020

Nože daj sem fotku, čo je to zač. Strasne ma zaujima to individum.

autor
18. okt 2020

Tak už to je tak, že mi povedala že chce byť so mnou len kamarátka a sním chce byť, nechápem len teda načo prišla v noci domov, povedala že mala potrebu ísť za mnou a prečo potom chodí predo mnou holá keď ma iného už v hlave. Že so mnou má už len citovú väzbu nič viac. Tak ok už na to kašlem už sa pre ňu nebudem trápiť.

autor
18. okt 2020

Len zbytočné nádeje mi dáva, ešte včera hovorila že chce ísť so mnou dnes na výlet ale ráno, už šla za ním. Pýtal som sa či mám ešte u nej šancu a že nie, že ona sa so mnou už dávno rozišla.

Stalo sa to v July, ona sa so mnou pravidelne rozchádzala bola na mňa zlá, v práci som sa opil a rozišiel som sa s ňou že to už nezvládam , bola proste stále zlá, všetko zlé čo urobím, aj fyzicky útočila, ničila veci. Hneď si sťahovala veci k sebe. Na druhý deň prišla ráno a plná lásky ma získala späť. Tak sme ostali spolu, ona sa polepšila, videl som že to má možno zmysel, všetko som oľutoval milion krát že som sa opil.

No a dnes povedala, že už vtedy to so mnou ukončila a len kvôli citovej väzbe mi hovorila o budúcnosti so mnou a láske.
že by sa bála že sa opijem znova a keď budeme mať dieťa ju vyhodím, ja by som ju nikdy neopustil, raz som sa opil, ale len preto že sa správala strašne, bitky, ničenie vecí, nadávky, denne. Všetko zlé, za banality, odstrihla ma od kamarátov a preto som raz takto zle reagoval a opil sa.

janetinka27
18. okt 2020

preco sa nechas takto trapit🙂 najdi si normalne dievca,ktore bude kazdy den stastne, ze ta ma pri sebe. ja som taka stastna,ked sa rano zobudzam a zaspavam pri muzovi.cez den ked ideme spolu do prace alebo ma pocka po praci,to su tie najkrajsie chvile dna.
tato s tebou mava ako chce a ty sa nechas.myslim,ze normalna baba by toto nerobila,podla mna ma v sebe nieco pomylene,toto je psycho

kassandra25
18. okt 2020

To je velmi tazko takto cez pismenka, lebo ani teba , ani do vztahu nevidime. Ale myslim si, ze ked spolu byvate a ty si, ci nie si v praci, lebo zit z niecoho musite, a ona si takto nasla niekoho ineho, tak ju nechat ist a vobec nebyt na nej zavisly, vobec nebyt s nou atd. Odlubit sa, najst si ine

karolinakr
18. okt 2020

Zajtra tu bude nova diskusia že sa k tebe vratila .Toto som už čitala 100x nič nove pod slnkom a nepredvidateĺne

kitycat
18. okt 2020

Dristas stale to iste dookola... Získala si ta laskou....? Ked ti napise aby si prisiel ani by si nepremyslal. Ked ti napise ze jej novy potrebuje paralen aj ten im donesies. Lebo budes aj nadalej dufat, ze zase svoj volny cas vyplni pohytom u teba kde sa bude producirovat naha.

Terapeuta ti treba..

brembo
10. dec 2021

máš k.....a dlhé vedenie. Preplačeš noci ako ženská,mávaš aj menzes? Ty nie si muž,ale žena v chlapskom tele,naviše poriadne hlupa a krátkozraká !!!!

brembo
10. dec 2021

v tvojom byte ju práši niekto iný,alebo ho tam volá,nech ju poriadne vypráši a ty si kludný,všetko je O.K. Ty si pako

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llucciaa
24. jan 2022

poslal by som ju kade ľahšie akože ste dosť krátko spolu aby si musela dávať pauzu a keď chce byť s niekým iným tak nech je, ale už nech ti dá pokoj, nech ti môžeš začať žiť po svojom a bez nej, ale keďže toto robí evidentne si je tebou veľmi istá

hefo
24. jan 2022

Táto téma je rok aj kus stará... chalan sa akosi neozval, ako to vyriešil. Asi nijak.