Problemy v sexe

marcela_123
23. máj 2020

Ahojte, mam taky mozno pre niekoho banalny problem. Mojmu snubencovi vzdy trva dlho kym sa urobi. Sex s nim trva niekedy aj hodinu a priznam sa ze niekedy je to uz aj neprijemne a bolestive. Som z toho nestastna a uvazujem ze ho kvoli tomu opustim :( skusila som vsetko, nezabera nic

majoranka24
23. máj 2020

@marcela_123 Porozpravanie nepomoze, lebo jemu to inak nejde. Nedokaze s tym nic urobit.

bobulka109
23. máj 2020

@marcela_123 podla mna komunikacia je zaklad. Prave preto som sa aj pytala, ako to berie, ci sa kvoli tomu nehadate, ci to tiez potom nezhorsuje cely problem. Ano, muzi su v otazke sexu( ale aj v mnohych inych veciach 😀) jesitni, ale ked mu na tebe a vasom vztahu zalezi, tak pojdete vyhladat odbornu pomoc. Lebo v buducnosti by z toho problem mohol byt. Bola by skoda premrhat moznost mat kvalitny vztah so vsetkym, co k tomu patri, ked sa neodstrani mozna pricina. Co ked to moze byt aj nieco anatomicke, neviem, coby sa dalo jednoducho poriesit? Mal by navstivit urologa, spolu by ste mali vyhladat alebo aj on sam sexuologa , ev. psychologa. Lebo sex je aj o nastaveni v hlave, pokial nie su nejake “uchylky”, problemy v orientacii apod., tak podla mna az taka dlha stimulacia pri sexe nie je u parov obvykla, ale podla mna by sa to mohlo poriesit. Drzim palce!

malinoismum
23. máj 2020

@marcela_123 Ja by som navrhla sexuologa... Pokial ta miluje tak, ako ty jeho, tak myslimze sam uzna ze s tym chce nieco robit, robi to predsa pre vas, pre vas vztah...
A !!! Najdolezitejsie !!!-Nieje to hanba, ako hovorim aj napr.tym, ktori maju ine problemy, nakolko ja som abstinent, kedze som po liecbe alkoholizmu. Vela sil a lasky najma 🙂 A hlavu hore, uvidis, ze sa to zmeni, zlepsi. 🙂

tripetta
23. máj 2020

Sa rehocem. Prečo takéto témy a obzvlášť pikantné veci píšu ľudia, ktorých nick je zaregistrovaný v máji 2020? 😂 Raz sú to ploché prsia a bradavky, inokedy téma, ako vyvolať potrat a kopec podobných. Alebo jedna, či možno jeden tu písal, že jeho pubertálna dcéra sa zamyká v izbe s násťročným chlapcom a že čo má robiť. 😅 Spoločný znak? No predsa máj 2020. Je to náhoda?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudiakaja
23. máj 2020

Skús sa opýtať či aj jemu samému keď masturbuje to toľko trvá ... či nebude problém v tebe, to sa ťa nechcem dotknúť, len či potrebuje nejaký stimul čo ho vzrušuje k tomu aby sa urobil

iwesska
23. máj 2020

Inak ja som tiez raz mala takeho partnera a ten vydrzal tiez strasne dlho preto,ze ako pubertak to trenoval a strasne vela masturboval. Nebude to aj jeho pripad?

janickacrazy
23. máj 2020

@marcela_123 skúšali ste aj nejaké pomocky na urýchlenie? teraz je toho veľa a hádam by niečo zabralo

malinoismum
23. máj 2020

@janickacrazy to je veľmi dobrý nápad 👍🏼

marcela_123
autor
23. máj 2020

Dakujem Vam vsetkym za podporu 😊 navrhnem mu odbornu pomoc, snad s tym bude suhlasit a vyriesi sa to. Inak je pre mna vo vsetkom skvely takze nerada by som to riesila rozchodom 😔 ale viem ze takto to dlho nevydrzim

marcela_123
autor
23. máj 2020

@tripetta nie, profil som si urobila novy aby ma nahodou niekto neidentifikoval. Problem je skutocny a pre mna vazny, mozne tebe na smiech ale ver ze mne do smiechu nie je

marcela_123
autor
23. máj 2020

@klaudiakaja to som sa este nepytala, skusim. Dakujem

marcela_123
autor
23. máj 2020

@janickacrazy hladala som nieco ale nejako som na nic nenatrafila. Nasla som iba spanielske musky. Nevies nieco konkretne?

sandrika1986
23. máj 2020

Odborna pomoc...?

janickacrazy
23. máj 2020

@marcela_123 pozri si nejaké sex shopy, tam predávajú také veci, čo vibrujú aj pre chlapa na urýchlenie vzrušenia, neviem presne ako sa to volá, ale určite to nájdeš

malinoismum
23. máj 2020

@janickacrazy hej vibracny krúžok majú aj v dm-ke ale myslím že tie gély na urýchlenie by boli lepšie

tripetta
23. máj 2020

Ale prosím ťa, to hovor niekomu inému. Veď ak chceš byť úplný anonym, môžeš si skryť nick, aby ťa nikto neodhalil. 😉

majoranka24
23. máj 2020

@tripetta Takyto muzi naozaj existuju a fakt je to problem. Ja jej verim. Na zaciatku vztahu to moze byt fajn, ale potom je to priserne, uplne psychicky ubijajuce.

konicekmodry
23. máj 2020

@marcela_123 A orgazmus má?Bo ejakulacia nemusí súvisieť s orgazmom.Mala som frajera ,tiež nemohol sa urobiť -ejakulovat ,no mal uzasne orgazmy .Takze sme skončili bez výronu .Totiz pri retrográdnej ejakulácii semeno nejde von ale do močovej rúry naspäť -je to porucha a vymoci ho.Treba určiť riešiť s urologom,zial je to porucha psychická alebo fyzická .Skuste sa dohodnúť ,že po 15 -20 minútach skončite ,bez ejakulácie .Ono to nemá význam sa hodinu trápiť, budete len frustrovaní obaja a chuť vás časom prejde keď si spomeniete čo sex bude zase obnášat.Toto sa nevyrieši same od seba .Toboz ak by ste chceli dieťa.

makak545
23. máj 2020

@marcela_123 Ja som nieco podobne ako ten tvoj. Nezavidim mu, ale zijem, mam manzelku aj deti, ked sa chce, tak sa to da zvladnut.

malinoismum
23. máj 2020

@makak545 ale priťahuje ta normálne. Nieje za tým že by si ju vnímal menej atraktívnu (ak nechceš neodpovedaj- len zo zvedavosti sa pýtam... )

marcela_123
autor
23. máj 2020

@tripetta chod vrtat niekam inam ok? Vsetko dobre ti prajem

marcela_123
autor
23. máj 2020

@majoranka24 dakujem 😊 naozaj existuje a problem to uz naozaj je 😔

marcela_123
autor
23. máj 2020

@konicekmodry on je normalne cely cas tvrdy a ejakuluje. Len mu to proste trva strasne dlho. A moze byt predohra dlha akokolvek

marcela_123
autor
23. máj 2020

@makak545 a ako to riesite?

makak545
23. máj 2020

@malinoismum ano, keby nie, tak sa s nou neozenim

makak545
23. máj 2020

@marcela_123 co konkretne

marcela_123
autor
23. máj 2020

@makak545 no nevadi jej ze ti to trva dlho? Mne prekaza to ze po case mi to zacne byt neprijemne az bolestive. Nemate taky problem? Ak ano ako to riesite? Resp co ti pomaha urychlit to? Prepac ak som prilis osobna, ale fakt si uz neviem rady

konicekmodry
23. máj 2020

@malinoismum Keby ho nepritahovala žena tak mu nestojí cely čas ale klesne mu .Toto za tým nieje.Tito chlapi sú pomaly hodinu vzrušení .

zuzanaam
23. máj 2020

@marcela_123 myslím že máte k tomu celému zlý prístup. My s partnerom sme to roky trénovali aby sme to dosiahli. A nielen hodinu. Len to samozrejme nemôžete hodinu v kuse dnu a von, to sa potom samozrejme všetko "tam dole" oderie. A tiež neviem koho by to bavilo. Kľudne sa dá hoci aj hodinu ležať v objatí s partnerom "zasunutí" do seba a často sa dostavia omnoho intenzívnejšie pocity a orgazmus ako pri pohybe. Alebo žena môže pracovať s pošvovými svalmi a muž sa nehýbe atď. Optimálne všetko striedať a vtedy ubehnú aj 2-3 hodiny ako voda. Naštudujte si niečo o tantre, Váš partner je poklad, máte "zadarmo" niečo, na čom iní "pracujú" mesiace až roky 😉.