Reakcia na diskusiu Stará láska, tá prvá a veľká obojstranne

30. aug 2021

Mila autorka, aj ja mam takuto staru lasku. Ale my sme spolu boli roky. Spoznali sme sa, kym som bola na SS. Prezili sme spolu celu moju VS, po nej sme zacali spolu byvat. Zasnuby, termin svadby, projekt na dom, plany o dietati...jedneho dna, z cista jasna prisiel, ze sa zalubil. Vratila som sa k rodicom a prveho pol roka po rozchode si ani nepamatam. Len ze som plakala a plakala, v robote som sa nesustredila, schudla 15kg, plakala aj moja mama, ked ma nutila jest, plakala byvaleho mama, dokonca aj jeho otec, ked mi pomahal odstahovat sa z bytu. Po asi roku som odisla do zahranicia. Nemohla som ho dalej vidat. Tam som po case stretla svojho manzela, uzasneho muza a zamilovala som sa. Amanzel mi otvoril oci, uz som nevidela byvaleho ako boha, uz som videla milion nedostatkov na vztahu, ktory sme mali . Pre mojho manzela som bola ja vzdy na prvom mieste, pre byvaleho vsetko ostatne, len som to nevnimala. O nejakej pomoci v domacnosti nehovoriac. S muzom sme spolu uz 8 rokov, mame 2 deti, stale sa milujeme, ale stale casto myslim na byvaleho. A najhorsie su sny. Aspon raz za mesiac sa mi s nim sniva. Niekedy prezivam zas chvile po rozchode, niekedy eroticke. sniva.

autor
30. aug 2021

Ale som stastna, ze s nim nie som. Podla mna na neho myslim preto, lebo s nim to bola cista laska. Lasks, ktora nepoznala bolest. Manzela milujem najviac na svete, ale uz sa nedokazem tak naplno oddat. Jednoducho mam stale v hlave, ze tato rozpravka raz skonci. Byvaly mi ju pokazil. Pokazil mi tu nadej, vieru, ze mozes s niekym zit stastne naveky. Takze aj napriek tomu, ze moj muz mi za 8 rokov nedal pocitit ani naznakom, ze by ma jedneho dna opustil, podviedol alebo inak zranil, kazdy den cakam na vetu, ze odchadza.

autor
30. aug 2021
sisa_s
30. aug 2021

Nemohla si odpovedat tam? 😀 alebo dat link?

autor
30. aug 2021

@sisa_s nemohla, chcela som odpovedat anonymne. A autorku som oznacila, tak si to najde.

mey8
30. aug 2021

A ja by som zas poprosila link, kde sa to pôvodne rieši-prosím..