Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Rozchod po 12. rokoch a nový štart

4. jan 2021

Ahojte, tie čo ste sa rozišli po dlhoročnom vzťahu ako znovu začať? Nejakým spôsobom naštartovať nové, odpútať sa od starého života. Práve si hľadám byt. A rodina to ešte ani nevie.

scarletka34
4. jan 2021

Vytaj klube po 10 rok vstahu nie je to jednoduché zvlášť pre to že sme sa nehadali. Bol to pre mňa šok. A ťažko sa zvyká na to ze sme neni spolu ale čas všetko vylieči

autor
4. jan 2021

@scarletka34 To ja som mu už povedala párkrát v afekte že ho nenávidím, že sa mi hnusí, i tak ten rozchod neberie vážne. Potrebujem od neho odísť čím skôr, už dlhšie pri ňom nevydržím, každý zalezený v inej izbe. Takže v tom som to mala asi ľahšie ako ty, predchádzalo tomu kopa hádok.

scarletka34
4. jan 2021

On býva u frajerky ale občas domov príde. Aj ja by som ho chcela nenávidieť ale som hlúpa napriek tomu co mi spravil to nedokážem. Nenávidím ho a zároveň milujem pýtam sa sama seba ci som normálna 🙈

autor
4. jan 2021

@scarletka34 Chápem ťa, ono je to ťažké... mne to asi dopne keď odídem, ty ho ľúbiš ja svojho už žiaľ nie.

codal
4. jan 2021

Doporučuju se obklopit přáteli, rodinou, plnit si sny, užívat si koníčky, dělat věci, které si s ním třeba nemohla. Já jsem po odchodu prvního manžela byla pořád někde.. chodila jsem do divadel, do kina, nakoupila jsem si nové oblečení, pořád jsem někde s někým trajdala, užívala si kamarádky, nechtěla jsem být moc doma, tam mě to ubíjelo. Dokonce jsem na měsíc odjela jako dobrovolník do ciziny (o prázdninách, jsem učitelka, tak to šlo), tam se mi hodně ulevilo, hodně jsem si tam vycistila hlavu, užila hromadu zábavy. Změna prostředí, bytu, je fajn nový start!

autor
4. jan 2021

@codal To by som rada, ale kamarátov nemám žiadnych, každý je ženatý, vydatá alebo preč. Navyše beriem so sebou domáce zvieratko, takže cestovanie nevidím ružovo.

lavender273
4. jan 2021

Ja som mala 11r frajera, 100x som povedala ze sa rozchadzame, no islo to ako v lete na saniach. Zbalila som sa a odisla na druhu stranu sveta. A mala som pokoj. Dnes viem, ze som mala byt raznejsia a aj k ludom ktorych do toho neboli nic.

vlcik1
4. jan 2021

Ahoj, zostavas byvat na mieste, alebo sa chces odstahovat? Odporucala by som zmenu prostredia

codal
4. jan 2021

Opravdová kamarádka si na tebe přece najde čas i když je vdaná. Na to, abyste šly na vínko nebo kafe. A zvířátko by ti nemohl někdo pohlídat? Mně hlídali kočky rodiče, když jsem byla pryč.

amber74
4. jan 2021

Bude to trochu ťažšie, ale radšej byť sama ako nešťastná s ním.
Prežívam podobné, len mám s ním dieťa- to je povinná väzba.

scarletka34
4. jan 2021

A aký je dôvod rozchodu?

luciannka83
4. jan 2021

Drzim palce🤞

h2
4. jan 2021

@codal To, čo radíš, je možno fajn, ale v terajšej situácii nerealizovateľné.

codal
4. jan 2021

@h2 pravda, nějak mi teď ta situace vůbec nesepla.

autor
4. jan 2021

@scarletka34 nedostatok sexu, neriešenie problémov, stagnácia, žiaden posun vo vzťahu ako pár - tj. dom, deti.

anita6666
5. jan 2021

@scarletka34 tak som predsa len mala pravdu v tej tvojej diskusii...sa čudujem inak tej novej žene,že si ho zobrala na krk tak skoro,však jej dôjde neskôr 😂

laguna28
5. jan 2021

Ahojky. Na začiatok si urob nejaké plány, napr. Čo si chcela robiť a pri ňom to nešlo. Mám na myslí nejaké ciele, ktoré postupne budeš plniť a ktoré ťa budú tešiť.

scarletka34
5. jan 2021

@anita6666 aj ja sa jej čudujem a nechápem čo to je za ženskú je u nej a k tomu celý čas na pokeci ze jej to nevadí. Včera mal dokonca stretko 🙈

happymama_happykid
9. jan 2021

Vitaj.. U nás Tiez. 12 rokov z toho 7r manželia. 3r dieta... 😔
Práve sme tento týždeň doriešili co ďalej.. Je to nesmierne ťažké.
Ale mne sa stala čudná vec.. Na fcb mi napísal jeden chlap... A.... Ten pocit keď sa niekto o teba zaujíma. Keď sa máte o com rozprávať co som doposiaľ už skoro rok nerobila..
A trosku mi to pomotalo hlavu. Píšeme si nonstop. Videli sme sa raz. Ale to porozumenie. Vášeň. Pocit ktory som tak dlho nezažila.. Pocit ze si o mne niekto myslí aj iné aká som nemožná, hlúpa, jebnuta neschopná..

Okolie mi určite bude tvrdiť ze som blbá ale ja som vďačná za tieto pocity a človeka ktorého mi osud prihral.. Ani ja tomu neverím se je to možné. A možno som len pometena ale žena si zaslúži byť uctena. Milovaná... 😔