Rozišla som sa s priateľom

29. apr 2021

Ahojte..dnes som sa rozišla s priateľom. Síce som sa rozišla ja no predsa mňa to bolí viac..
Na začiatku bolo všetko super ale v poslednej dobe mu bolo jedno čo je somnou. Žiadne pekné slová, žiadne prejavenie citov. Keď som povedala, že ma niečo trápi a bolí ešte on sa naštval na mňa alebo povedal, že ho to nezaujíma. Už som to chcela dlhšie ukončiť ale vždy keď som s tým bola tak , že ho už ignorujem, neodpisujem atď, začal navrhovať stretnutia, rande, začali sme sa rozprávať o citoch, sam mi písal milión správ a tak. A dnes keď som mu povedala, že v nedeľu pôjdem pre veci a osobne teda povedať čo ako povedal, že toto snim hrať nebudem a že tak je koniec. Strašne to bolí.. viete mi niečo poradiť? Najradšej by som mu znova napísala, že porozprávajme sa a dajme to do poriadku ale nechcem sa zase ja snažiť zachrániť toto celé..no bojím sa, že som príliš slabá

vendulka80
29. apr 2021

Ja by som si kupila fľašu dobrého vina alebo nieco krasne za odmenu, ze som sa ho zbavila. A žila slobodný zivot bez obavy, ci mi nejaky emocionálny cencúľ vyzná lásku ked bude mat náladu alebo nie. O com by si sa s nim chcela rozpravat? Ak si uz dlhsie presvedcena, ze to nie je dobre tak asi to dobre nebude. Normalny chlap nepovie zene, ze mu je nieco jedno a ze ho to nezaujima. Nechaj ho plávať. Ušetríš si kopec problémov do budúcna.

orchidea89
29. apr 2021

Ahoj, viem že je to pre teba veľmi takže, ale zas na druhej strane si nestratila nič. Čo máš z takého frajera ktorý ta ignoruje, nevyznava lásku atď? ...
Sama píšeš, že jemu je to jedno tak načo sa trápiť?
A pochybujem, že sa zmení ...buď rada, že si sa ho zbavila

deti95060810
29. apr 2021

už si sa dala na cestu rozchodu, už choď len ďálej sama. Teraz ti povie že ho to nezaujíma, vieš si predstaviť čo bude o niekoľko rokov? Načo taký zbytočný vzťah...O niekoľko mesiacov si na neho ani nespomenieš , popr. stretneš niekoho ktorý sa bude k tebe správať lepšie... Držím palce .

zuzinapipina
29. apr 2021

No treba sa zamestnávať hocjakymi činnosťami, tak aby hlava nemuseli rozmýšľať nad nim. Robiť co ta bavi, naco si dlho nemala čas, ist s kamoškami, dat si vino....

zooeynka
29. apr 2021

Ked ti v debate povedal ze ho tvoj problem nezaujima, to je akoby ti povedal ze ho nezaujimas TY. Ked zacitil moznost ze ho opustis tak zmenil taktiku, zrazu plno sprav a plno reci o citoch (pravdepodobne mal len plne vajca). Ked zazijes iny vztah, kde je muz normalne do teba zalubeny, tak nebudes chapat seba, ze si uvazovala sa k hentomu vratit....

janush
29. apr 2021

najlepší lekár je čas... treba vydržať, príde niekto lepší 😉

annamarin
29. apr 2021

Keď už ste to ukončili, tak sa toho drž. Je to očividne tá správna cesta. Neboj sa. 🙂 Časom city vychladnú a budeš v pohode. Podľa mňa sa trochu bojiš, či si nespravila chybu a očividne by si mu dala ešte šancu keby sa trošku posnazi. Ale na čo? Vieš si predstaviť ďalších 10 rokov takto?

jeliz59
29. apr 2021

Prosím ťa slobodná mladá zrejme aj bezdetná...no aký problém finančné samostatná...
Šla by som s kamoškou večer von 😅pekný chlapci čakajú jajaj rýchlo človek príde na inú náladu...zabudneš ani nevieš ako ...a príde aj vzťah nebudeš navždy slobodná ....teraz kým si single si treba na plno užiť nie plakat

banderaska29
29. apr 2021

je pochopiteľné že si z toho nešťastná. ale nebol pravý - ako ja hovorím bol ľavý 😀 celý život máš pred sebou, vylieč sa rozoprávaním s kamoškami, vyplač sa a opäť sa zamiluj do samej seba. ♥ ver mi, ten krásny pocit, keď mužovi na Tebe záleží, keď je tvoje druhé ja a miluje Ťa bez hraníc a podmienok stojí za to, aby si tohoto "ľavého" nechala tak a dala šancu vo svojom živote tomu pravému ♥

každá sme si tým prešli, o rok Ti bude čudné, že si s takým človekom vôbec bola ♥

kitycat
29. apr 2021

Chyba ti ta predstava, ze niekoho mas.

On sa teraz zlakol, ze bude sam tak to skusa ale kde mas istotu, ze ta potom zase nebude mat na haku?

elizabet173
29. apr 2021

pozri, máš dve možnosti, alebo si budeš nahovárať, že si príliš slabá a dáš znovu šancu niekomu, kto ťa má na háku, zmyslí si na teba, len keď ťa potrebuje a vie, že si natoľko naivná, že mu na to skočíš, alebo si povieš, že podobného nájdeš do hodiny a že chceš od partnera niečo viac. Prepáč, ale to si fakt natoľko hlúpa, alebo máš tak nízke sebavedomie, aby ti bolo ľúto za mužom, ktorého nezaujíma, čo ťa trápi? Je posledný na zemi?

78787878
29. apr 2021

Dievca, maj sa rad... clovek, ktory si nevazil Tvoju pritomnost, nestoji predsa za to, aby si mu venovala energiu. Ani teraz, ani nikdy viac... Daj si detox bez kontaktu a o mesiac budes vnimat veci inak.

78787878
29. apr 2021

🙉 maj sa rada...

lucinka27118
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amaranth3
Moderátor
1. máj 2021

Ahoj, skús to vydržať, je to akoby si prestala s nejakou závislosťou (fajčenie napr.) lebo ak to nebol šťastný vzťah, tak to bola bohužiaľ skôr nejaká forma závislosti na ňom. A tým ťa nijako nechcem uraziť (prešli sme si tým naozaj mnohé, ak nie všetky v určitej forme) - skús si prečítať toto: https://www.pantarhei.sk/knihy/beletria/slovens...

Minimálne tým "zabiješ čas" a myslím, že pomôže 🙂 Vydrž!