Rozviedol sa kvôli vám ženatý milenec?

13. jan 2022

Rozviedol sa kvôli Vám ženatý milenec? Prípadne opustil niektorú muž kvôli milenke?

nnnuuunnn
13. jan 2022

Určite také prípady sú, ale to hlavne vtedy, ak jeho manželstvo už bolo nefunkčné a on už bol rozhodnutý sa rozviesť. Také, že má milenku a kvôli nej, je mensia šanca, až mizivá. Pretože tá milenka je len na podvihnutie ega, inak je ten muž spokojny s manzelkou.

autor
13. jan 2022

@nnnuuunnn tak posledný rok manželstvo nebolo ideálne. Nastalo veľa zmien najmä v pracovnom živote (povýšenie a množstvo práce). Najhoršie je, že keď som na to prišla, vôbec nezapieral a povedal, že ju miluje. Slečna je od nás o 15 rokov mladšia, ťahajú to spolu už pol roka.

nnnuuunnn
13. jan 2022

Pol roka je málo. Pobaví sa, ale na rozvod najskôr nebude mať gule. Ale na Tvojom mieste ho predbehnem ja. 🙂

nnnuuunnn
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marseillefan
13. jan 2022

Tu sa ti ženy nebudú chváliť, že si klofli ženáča.. ukameňovali by ich tu za živa...
Ale zo svojho okolia poznám prípady, keď to skončilo aj tak, aj tak... poznám jedného, čo opustil svoju ženu kvôli mladšej milenke (mali spolu 2 malé deti). Poznám aj prípad, že milenka prišla ku nim domov sa predstaviť jeho manželke, že sú milenci s jej mužom. Jeho žena zareagovala (prekvapujúco) tak, že povedala, že sa svojho muža nevzdá a bude oňho bojovať. A po dlhých rokoch sú stále spolu. Poznám aj prípad sukničkára, čo bol dokonca s milenkou na plese a aj tak je s manželkou doteraz ženatý a ona sa tvári, že je všetko ako má byť. V princípe však platí, že sukničkár zostane sukničkárom ak sa raz z milenky stane manželka, tak môže dopadnúť rovnako ako tá predchádzajúca.

katyl
13. jan 2022

Ja som mala ženatého milenca dva roky. A nerozviedol sa kvôli mne. Ľúbili sme sa. Ale viac ľúbil svoju stabilitu, svoj domov a svoju rodinu. Po dvoch rokoch som to pochopila a natvrdo som to skončila. Vymazala číslo a zmenila svoj život aby som ho už nestretla. Vtedy to bolelo a veľmi. Dnes som na seba hrdá.

panelacikova
13. jan 2022

@nnnuuunnn tak rozdiel je zrejme v tom, že ty si tá, ktorej manželík dával kaleráby do hlavy, ako ťa miluje napriek tomu, že si vrzol a rozdiel, že autorke manžel rovno povedal, že miluje tú milenku. toto povie máloktorý chlap, ktorý si chce len vrznúť....

luccija
13. jan 2022

Vobec sa to nedá takto všeobecne povedať.Mate deti?Keď kamarátka prišla na neveru tiež mladšia kolegyňa a ťahali to spolu dlhšie ako tvoj muž, tak si myslel, že to nejako prehrmi chvíľu sa asi pobaví ona mu odpusti a všetko bude v poriadku.Lebo po prevalení nevedel povedať čo má v pláne rozviesť sa nechcel, ukončiť vzťah tiež nie🙂
Ona išla k psychologicke na pár sedení a rozhodla sa dať mu ultimátum buď to ukončí, alebo sa rozvedie a chcela nech zmení prácu.Ked zistil, že to myslí vážne a čakajú ho obrovské problémy s delením majetku, deťmi vrátil sa domov.
Záleží ako si ináč rozumiete či tam boli nejaké veľké problémy, alebo svoju krízu stredného veku riešil len uletom

hennyinnsbruck
13. jan 2022

U nas to skoncilo happy endom🤪
Povedal jej pravdu (21r boli spolu),ona odisla (ma uz noveho) , prijali nas jeho synovia (21,23)aj konzervativna mama jeho ,aj cela jeho rodina.😊
Mame dieta spolu(3) a sme 5r spolu.

nnnuuunnn
13. jan 2022

@panelacikova ja nemám manžela ani som nemala

panelacikova
13. jan 2022

@nnnuuunnn jaj, ty si bola v pozícii tej milenky? prepáč, som si to zle vysvetlila. tak to si bola v tej skupine, ktorej ťahajú ženáči motúzy popod nos :(
@luccija vrátil sa, len či je aj reálne šťastný a spokojný alebo mu bolo len ľúto za majetkami? :(

nnnuuunnn
13. jan 2022

@panelacikova nemala som nič so ženatým, čo nemôžem sa vyjadrit k téme? Ženatý chlap je iný ako nezenaty?

panelacikova
13. jan 2022

vzhľadom k danej téme a otázke sa to dalo vysvetliť len tými dvomi spôsobmi 😀

nnnuuunnn

Dnes o 18:01
Hej a muž miluje, pol roka, to su také halušky... Aj mne rozprával ako ma miluje pol roka, a potom zo dňa na deň koniec.

takže ty si reagovala len na šrouby do hlavy typu: "milujem ťa", už chápem 😀

momoqui
13. jan 2022

@nnnuuunnn ahoj. Chcem sa opytat mala si milenca ktory ti trvdil pol roka ze ta milune a potom zmizol?

laska86
13. jan 2022

Uz pol roka?😂za dalsi polrok sa jej nazere a hlavne uz ked to je vonku..uz to nebude to zakazane ovocie...a zacne lutovat ze bol blbec..😁

luccija
13. jan 2022

@panelacikova tak je ekonóm, tak si to asi zrátal🙂Ale chvíľu chodil od jednej k druhej.Nikdy by som nepovedala, že tak dlho vedel žiť dvojitý život boli sme s nimi na chate normálne usporiadané manzelstvo

rommie
13. jan 2022

Môj prípad je, že síce nebol ženatý, ale mal dlhoročný vzťah s inou, žiadne deti s ňou, nebývali spolu, síce jej staval dom, ale bývať k nej nešiel, ledva spolu spávali, skôr to bola taká kamarátka, ale predsa partnerka. Rozišiel sa s ňou kvôli mne. My fungujeme ako klasický pár, žijeme spolu, máme dieťa, snažíme sa o druhé, máme sexuálny život, sme partneri v pravom zmysle slova. Napriek tomu, že s ňou bol roky a mňa poznal krátko. To sa nedá takto zovšeobecniť, každý vzťah je iný.

autor
13. jan 2022

Máme 12ročnú dcéru, ktorú nadovšetko miluje a prekvapuje ma, že je ochotný takto rýchlo všetko zničiť. Chce mi bez problémov nechať byt, dceru chce do striedavej starostlivosti a napriek tomu prispievať štedrým výživným.. zaráža ma ako má vlastné všetko premyslené

autor
13. jan 2022

Som z toho celého v takom šoku, že som na to všetko nedokázala ani zareagovať.. len premýšľam, mlčím a plačem tak aby ma nevidel

luccija
13. jan 2022

Tak to potom vyzerá, že vie čo chce

fleskoval
13. jan 2022

Môj názor , vnímam len vo svojom okolí. Máloktorý muž sa rozvedie kvôli milenke , chlapom vyhovuje, že doma majú navarené ,upratané ,opraté ,majú zázemie. U milenky odreagovanie a to čo im doma chýba , útek z každodennej reality a stresu . Sú prípady keď je to len rozmar mať milenku, napraviť si ego ,dokázať si niečo . Ale muži sú zbabelci a neodidu z manželstva ktoré im vyhovuje. Sú také prípady ,ale určite len minimum .

mpg
13. jan 2022

@fleskoval Ako poznám rodiny z nášho okolia je to dosť často, že sa rozvádzajú (pre milenku) dokonca aj mladé rodiny, ktoré sú spolu len pár rokov. Keď sa o tom rozprávam so susedkami, tak jedine my (4 domy na konci ulice, oddelené cestou od ulice) ešte nie sme rozvedení, ďalej to pokračuje dosť často.

fleskoval
13. jan 2022

@mpg my máme opak v okolí ,boli nevery ale ustáli to , pretože mužom to vyhovovalo hrať na dve strany 🤦

panelacikova
13. jan 2022

autorka, na tvojom mieste to využijem, kým je "mäkký" a kým mu do toho milenka nekafre... ak je ochotný ti nechať byt, čím skôr rieš rozvod a majetok, bola by si hlúpa takú šancu premrhať. ak budeš špekulovať, ešte sa môže stať, že bude chcieť polovicu majetku a potom neviem, ako si poradíš :( to isté výživné. ak je ochotný pristúpiť na slušné výživné, spíšte dohodu, dajte ju na súd, nech to odklepne a máš postarané o budúcnosť. že máš ranené srdce, na to sa teraz vykašli, rieš si budúcnosť, nech máte z čoho žiť a ste zabezpečené.

panelacikova
13. jan 2022

autorka: mimochodom, výživné môžeš riešiť už aj teraz, počas manželstva. dôvod, ktorý uvediete do dohody, podľa pravdy... plánujete rozvod a dohodli ste sa na výške výživného. ak nemáš prácu, žiadaj aj výživné na seba

nnnuuunnn
13. jan 2022

@momoqui priateľa hej. Prečo?

sickynickyobsadene
13. jan 2022

@katyl nemáš byť na čo hrdá😫

panelacikova
13. jan 2022

@sickynickyobsadene ale veď
@katyl sa tým nechváli. ona tu len uviedla svoju skúsenosť z "druhej strany".... ona sa nemá za čo hanbiť. ona bola slobodná baba, ktorá možno naivne verila, že on sa kvôli nej rozvedie. zamilovaná bola zjavne iba ona, on sa na nej iba zviezol. doslovne. on bol ten ženatý, on nemá byť na čo hrdý...

ja nechápem ženy, ktoré obviňujú iné ženy, lebo ich manžel ich obrába.... veď na vine je ich manžel (alebo dokonca aj tie ženy, lebo väčšinou niečo v manželstve neklape a muž odbočí - alebo aj žena odbočí, to je jedno)...

madeline1
13. jan 2022

@marseillefan suhlasim s roznymi alternativami, az na poslednu vetu, to, ze ma milenku, neznamena, ze je suknickar a teda nie, nemusi si on potom najst dalsiu, v pripade, zeby sa rozviedol a zil s milenkou...

marca12
13. jan 2022

Ked sa chlap zalubi,je to konecna. Ak by ju lubil,odisiel by a isiel za nou. Mnoho parov sa rozvadza prave kvoli milenke.