Som osamelá

lentilka640
8. okt 2021

Rozišla som sa s frajerom dosť škaredym spôsobom a teraz sa cítim strašne osamelo… nemam ziadnych kamarátov ani nikoho s kým by som niekam zašla… je piatok večer a ja ležím na posteli ako osamelá chudera.. čo mám robiť

scarletka34
8. okt 2021

@lentilka640 stoho si nič nerob. Keď si ta nevážil nech si ide. Ak mu na tebe záleží tak sa ti ozve. Ja som na tom tak isto. Aj mne skončil nevztah a tiež som sama doma ako prst. Ale radšej sama ako s nesprávnou osobou. Ten pravý niekde na nás čaká treba si veriť, 😉

muz26
8. okt 2021

Som na tom podobne...esteze zachvilku zacina futbal :D

modravlna32
8. okt 2021

@lentilka640 som na tom rovnako. Hlavne sa nelutuj a daj si masku na tvar pusti seriály a daj si vinko.

scarletka34
8. okt 2021

@modravlna32 Bože ženy to vážne sa nenájde normálny chlap pre nás 😁 mali by sme dat stretávku a poriadne sa opiť 😂

modravlna32
8. okt 2021

@scarletka34 presne tak!

agatky
8. okt 2021

@lentilka640 Boze co by som ja za to dala keby som si len tak mohla lezat na posteli 😂😂

baskustek
8. okt 2021

Aj samota má svoje čaro, užívajte si to, dievčatá, môžete sa venovať koníčkom, ten chlap raz príde

barborachors
9. okt 2021

@lentilka640 A co ti bráni dvihnut zadok a ist von sama? Zeby komfortna zóna? Život je zmena a cim skor si to uvedomis tym skor sa prestanes nazyvat chuderou...

hankm
9. okt 2021

@barborachors takto sa bude utapat par mesiacov, potom zacne chodit na pokec, tinder a badoo a tam zisti, ze muzi idu po sexe, to ju bude frustrovat este viac, stane sa z nej notoricka kevalka vypisovacka. Normalny chlap ujde jej pozornosti a premarnenych moznosti ci uz realnych alebo virtualnych bude vac a viac….

szakin
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
szakin
30. okt 2021

@lentilka640 ahoj hladas kamaratov

modryzrebec
23. máj 2022

Reakcia na úvodný príspevok:

Nič nemáš robiť. Skade to máš že toto je zlé? Niekto by čo dal za to aby piatok večer mohol ležať na posteli! Alebo niekto by čo dal za to aby mal pokoj od každého a nezvonil mu každú chvílu telefón. Aj mať veľa priateľov je otravné. Vkuse niekto niečo chce, keď ťa niekam volajú a tebe sa nechce tak sa vyhováraj vkuse... To je len uhol pohladu. Niekto by čo dal za to aby mohol byť sám aspoň týždeň...

Veľa som hýril, každý týždeň niekde na párty, akcie vkuse, veľa pristeľov, cestovanie, záluby, vzťahy, milenky, niekedy som to ťahal aj s tromi naraz, stále niečo bolo. A teraz hovorím zlatá samota to je na nezaplatenie.