Som snim tehotná ale nemilujem ho.

nikola85
9. mar 2020

Prosím o radu žijem v zahraničí je cudzinec nie je Slovak som snim tehotná som v 2mesiaci ale ja tuna nechcem žiť ja ho už memilujem on ako je pozorní teší sa na dieťa ale aj predtým jak som nebola tehotná chcela som ho opustiť tak úplne ma nechcel domov pustiť musela som odísť bez veci len tak ked sa pohadame úplne mi nadáva strká do mňa že kebyže nie som tehotná tak by ma už zabil zato jake nervy mu robím ale ob nedokáže pochopiť že tu ma nič dobré nečaka nepáči sa mi tu lenže keď pride na to že ho chcem opustiť je mi ho ľúto že sa bude kvôli mne trápiť potom si poviem a však neni taký zlý všetko je v pohode....ale len na nejaký čas.... nedávno som vydela ze si vypisuje zo všelijakými ženami ako nechápem sa ako keby som bola psychicky týraná a nedokážem odísť lebo mi ho je ľúto ale keď ma na začiatku vzťahu dokopal a rozbil telefón a že ma chytí sem tam pod krk a bože mne mi je ho ľúto normálne viem že to je choré ale nedokážem odísť sa rozpalace že už sa to nestane že on chce dieťa on chce rodinu ale že zije s mamičkou na dvore som zavretá tuna na dedine len do roboti a domov nemam tu kamarátov nikoho a proste necítim že zijem cítim že keď tu ostanem tak sa asi zrutim nežijeme ani sami ani nič žeby som ho spoznala aky je je proste otras jeho brat býva na poschodí zo ženou proste otras žiadne súkromie a že vraj keď utečiem a pôrodim dieťa na Slovensku ma dá na súd a že mi dieťa zoberie a už ho neuvidím normálne rozmýšľam či s takým debilom mať vôbec dieťa len ja viem že je to všetko chore len nedokážem odísť v kuse si poviem že to je moja vina že sa zmení je mi ho ľúto ako sa nechápem vôbec som úplne zmätená prosím poraďte mi

stela01
9. mar 2020

@nikola85 prepáč Ty si chorá .

mogaa
9. mar 2020

@stela01 no buď chorá alebo sprostá....bil ju, rozbil jej telefon, nemiluje ho a nedokáže odísť....nuž komu neni rady.....

katina02
9. mar 2020

Spamätaj sa a proste čo najrýchlejšie sa od neho odpútaj. Ako tu ti podľa mňa nie je ani čo iného poradiť, prepáč, no zachovaj si ako takú sebaúctu a prídeš na to, že nemáš čo iného ani spraviť

mogaa
9. mar 2020

@nikola85 prečo nechceš odísť? lebo sa bojíš že ti zoberie dieťa? hajde na Slovensko, po pôrode hneď zažiadaš o zverenie dieťaťa do osobnej starostlivosti, dieťa mu nedajú lebo sa narodí na Slovensku - a poistenie bude mať slovenské aj lekára na Slovensku, takže miesto obvyklého pobytu bude Slovensko a tak malé dieťa sa necháva matke , neuveď ho ani do rodného listu....Ak porodíš v zahraničí, bude to horšie lebo miesto obvyklého pobytu bude v zahraničí.....dieťa sa dáva tomu z rodičov, kto ostáva v mieste obvyklého pobytu dieťaťa....

miriam11
9. mar 2020

@nikola85 v akej krajine si? Nemáš brata, alebo nejakých kamarátov? Prišli by za Tebou, zbalite veci a hajde domov na Slovensko. Aj po papuli zo dve - tri by mu mohli dat. Ak si chceš dieťa nechať, nedávaj toho chrapuna do rodného listu. A najdôležitejšie! Neľutuj ho, on ta nikdy nemiloval. Ma ta len za matrac a sluzku.

katulka1141
9. mar 2020

@nikola85 teraz bije teba potom aj dieta. Dievca bez prec. Takyto vztah nema zmysel. Fakt moze ti ho byt luto, lae jemu nie jw luto ked ti robi zle. Skus si precitat svoj prispevok a predstav si, ze ti to hovori niekto iny a nie si to ty. Co by si robil? Urcite by si odisla.

katarinka89
9. mar 2020

@nikola85 presne si chora aj ty aj on a chuda babo....ked si ho chcela opustit- nemala si mu hovorit o dietati a mala si si ho bud nechat alebo ( co ja nepodporujem) dat vziat. Urobit si dieta s clovekom ktoreho nemilujes je nezodpovedne voci dietatu. Keby mal prachy a chces nejako z neho vytazit- tomu by som este chapala_( vsak je xy zlatokopiek) ale takto 😧😂

petkaaa
9. mar 2020

Ja len dúfam, že to nie je nejaká arabská krajina...

eriksonka1234
9. mar 2020

@nikola85 ja som to nemohla ani do konca dočítať. Normálne si mi pokazila deň. To ešte existuje niekto takýto??? Bud si psychicky nie v poriadku, alebo veeelmi jednoduchá, alebo fakt neviem.... Radšej nebudem pokračovať, ani ti radiť, v tomto prípade si myslím, že to nemá cenu.

queen_mary
9. mar 2020

@eriksonka1234 asi tak, tiez som to docitala tak do polky 🤣 ved to sa neda ani citat. Tu sa neoplati podla mna ani nazor vyjadrit 🤣

queen_mary
9. mar 2020

@petkaaa v arabskej krajine by nerobila

queen_mary
9. mar 2020

@nikola85 ved namiesto do roboty bez domov na slovensko a mas vystarane. Sak ho ani nrmilujes tak nechapem co riesis 🤣

maris5
9. mar 2020

Zbal si osobne veci a odid, na vsetko ostatne sa vykasli. S dietatom budes tazko niekam utekat. Najlepsie urobis, ked porodis na Slovensku.

jaskolka
9. mar 2020

Tak okrem toho, že otrasne sa to cíta, nie kvôli chýbajúcej Interpunkcii, ale aj kvôli obsahu, mam dojem, že ani sama nevies, čo píšeš. Lebo písať, že je pozorný, a teší sa na, dieťa a hneď potom ze je hnusný, strka do teba a keby ze nie si tehotná, tak ta zabije, že ta dokopal a rozbil telefón, ale ed on nie je taký zlý a ľutujes ho, veď on sa zmení a je to tvoja vina... Si ty normálna??? Inú odpoveď nemám, lebo na tak hlúpu otázku, že čo máš, v tomto prípade robiť, je len táto hlúpa odpoveď

irusa
9. mar 2020

hladnému chleba dáš, hlúpemu rozum nenaleješ.......

vierkainka
9. mar 2020

@nikola85 milá moja, ja ani neviem co ti poradiť.. Je mi ľúto.. Ľúto toho malého bábätka za to, aký bude mať život keď sa narodí do toho co tu opisujes.. Teba mi ľúto nie je zač a vieš prečo? Lebo môj súcit skončil pri vete :však není taky zlý, všetko je v pohode.. Nevážis si samu seba, dobrovoľne trpis, ako keby si bola mačka co ma 7 životov... Máš ho iba jeden a čoskoro budeš zodpovedná aj za maličké.. Lenže ty dievča zlaté pôsobis ako nevyzrety nesvojpravny tvor. Ten tvoj celkom v pohode partner sa uuuuuurcite nezmení a uuuuuurcite z neho nebude ukážkový otec..a ak si to myslíš si naivná. Ber nohy na plecia a utekaj. A ak sa ho budeš naďalej zastávať, tak tu nevypisuj a nekaz ostatným deň.

stela01
9. mar 2020

@mogaa no neviem , on je vlastne chudák ktorý ju sem tam len chytil pod krk .
WTF ?

0silvia0
9. mar 2020

@nikola85 akú chceš radu? Ako vydržať bitky a strkanie a ako ho ešte viac milovať? Ako mu robiť podriadenú slepicu, ktorú bude vydierať cez dieťa? Chceš takéto rady? Lebo normálna ženy by bola od agresora dávno preč a nepovedala by takémuto debilovi o tehotenstve. Ale ty ho miluješ a je ti ho ľúto... len kto poľutuje teba a tvoje dieťa...

lentilka4691
9. mar 2020

@nikola85 môžeš prosím napísať o akú národnosť sa jedná? Aj to je veľmi dôležité. Sprostá nie si, len si bola naivná. Rozhodne by som prišla na tvojom mieste na Slovensko, aspoň porodíš tu, nemusíš ho uvádzať v rodnom liste, dáš si tú starostlivosť a hotovo. To už keď robí toto ten chlap tak to bude horšie. Proste má ťa za obeť a bude ťa takto trápiť, že už to neurobí a bla bla.... Vie ako na teba. Nenechaj si robiť zle, lebo aj tomu dieťaťu bude robiť zle.

janickacrazy
9. mar 2020

čo najskor odíď, ak nedokážeš sama odísť, tak si zavolaj brata, otca alebo niekoho, kto ti pomože, hlavne odíd skor, ako porodíš, takto ako aj baby písali sa dieťa narodí na SK a on ti ho nebude mocť zobrať, ak sa narodí v zahraničí, tak tam budeš musieť zostať, nebudeš mocť len tak odísť s malým, lebo to bude považované za únos, ak odídeš bez súhlasu otca, musíš byť silná, mysli na bábo, tam vás nič dobré nečaká

karolinakr
9. mar 2020

@nikola85 🤣🤣je ti ho ĺúto??

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
9. mar 2020

@nikola85 odid od neho, vykasli sa na veci a ked sa vsetko utrasie douc sa slovencinu... Tato sedlacka rec-pisanie mi dviha zlc o inom je zbytocne sa vyjadrovat

telusikk
9. mar 2020

Nedá sa nič iné napísať ako to, že za toto všetko si môžeš sama!

zuzkaz91
9. mar 2020

@nikola85 tak si s ním nemala sexovať keď ho nemiluješ.

lucks6
9. mar 2020

A co sa tu teda pytas, ak ho nemilujes, tak s nim predsa nemozes byt nie? naco aj. aj tak podla toho co si o nom napisala, nie je s nervami na tom bohvie ako dobre

fotoarch
9. mar 2020

@nikola85 ženy, obeť tyrana, obeť domáceho násilia nevie odísť od manipulatora bez pomoci zvonku! Často obeť necíti že je obeť, popiera čo sa stáva, zľahčuje útoky, podceňuje psychické týranie či obmedzenie pohybu. Stokholmsky syndróm dokáže úplne zmagorit obeť. Tyran sa rozplače, niečo kúpi, zaprisahava sa a hodí vinu na obeť, či iné okolností. ..
Nikolka .... UTEC na Slovensko .... Keď nevieš, vyhľadaj psychológa, psychiatra ktorý ťa zorientujú aby si videla svoj život....
Neskaz ho sebe a mimcovi...!
Nenesieš vinu ! A keď odídeš NEMÁŠ VINU ! Nie si prvá ani posledná.... Na Slovensku je týraná možno každá 5 žena no silu nájde 1 zo sto.... Buď príkladom tvojmu dieťatku , dôstojnosti vo vzťahu!
Držím palce.

luccija
9. mar 2020

@nikola85 ja neviem prečo si v zahraničí musíte nájsť prvého chlapa problémového a otehotnieť a mať vystarane na roky stresu.Dufam, že si tak múdra, že odídeš na SK

juliet86
9. mar 2020

pomocobetiam.sk si tyrana psychicky a fyzicky