Som tehotná a manžel sa mi priznal s neverou

marionluna
27. mar 2020

Ahojte, nebudem sa rozpisovat, som aktualne v 14tt, cakame druhei dieta, prve je chlapcek ma 14mesiacov, s manzelom sme spolu dokopy 10 rokov, manzelia sme 2 roky. Dneska sa mi priznal ze ma podvadza, vraj ti trva uz mesiac, stalo sa to viac krat s tou istou osobou, vraj tam nejde o vztah iba o sex - ona ma tiez frajera. Je mi z toho na zvracanie. Ani neviem vlastne ze co ziadam aku radu, este som to nikomu nepovedala.. nechcem hned robit v rodine soky. Sama neviem co mam robit, som tehotna. Neveru neodpustim. Nikdy. Maly pride o otca, co mam robit? On chce aby som mu odpustila. Ze to pre neho nic neznamenalo. Neverim mu ani slovo. Co je viac? Moje stastie alebo to ze deti budu mat doma otca? Pomozte mi. Nevuem co mam robit. Dakujem..

pribinak
27. mar 2020

@marionluna máš kam ísť? K rodičom? Ak áno, zbal sa, chod preč. Vyčistis si hlavu, budeš mat od neho odstup, mat čas a priestor si všetko premyslieť
Ak nemáš kam ísť, tak požiadaj jeho nech vypadne, aby si si to mohla celé premyslieť
A urob aj nejaké opatrenia, skontroluj účty, ak máte spoločne.

sissy27
27. mar 2020

@marionluna žiadna kaša sa neje taká horúca ako sa uvarí. Tvoje deti vôbec nemusia prísť o otca - rozvodom sa končí manželstvo, nie rodičovstvo. A prvoradé je tvoje šťastie - pretože deti nikdy nebudú šťastné ak ich bude vychovávať nešťastný uzlík nervov.
Inak mňa by zaujímalo, prečo mal tvoj manžel zrazu potrebu ti to oznamovať. Veď keď mal výčitky, tak to mal ukončiť a zobrať si toto tajomstvo do hrobu.
Čas ukáže čo ďalej, teraz je to príliš čerstvé aby si robila nejaké zásadné rozhodnutia. A manžel nech si zje čo si navaril a znáša teraz všetko. Nech ide on teraz niekam aby si ho nemala na očiach a čaká. Odpustenie určite nepríde len tak lebo sa priznal, ak vôbec niekedy...

katulka1141
27. mar 2020

@marionluna priznal sa ti z akeho dovodu? Ved to neurobil raz. Ved tu ide o mimomanzelsky vztah. Trva dlchsie a kde mas istotu, ze odpustis a nezopakuje sa to.? Ak to nechas tak co myslis nesprabi to znova?
Ja ta chapem mat to teraz velmi velmo tazke. Ale rozhodni sa s chladnou hlavou. Skus si to poriadne premysliet

nicicka
27. mar 2020

Poznám veľa párov ktorým kto klape ešte lepšie po nevere. Ale to najprv boli od seba aj rok... Asi to bude náročné a chce to čas...

moonlight1210
27. mar 2020

@marionluna preco sa priznal? Tazilo ho svedomie? Alebo mu hrozilo, ze ho niekto prezradi?
A ako sa chova teraz, po priznani?

To su veci, ktore ukazu, ci ma zmysel uvazovat, zeby ste to zachranili, alebo je zbytocne to skusat (ani kvoli tomu, aby deti mali otca).

jajka71
27. mar 2020

@marionluna hranicu tolerancie mame kazda inu, kazda by ti napisala co by bola ochotna tolerovat ale hypotezy su naprd, lebo postavena zoci voci danej situacii by sme zrejme konali inak. V zasade ziaden poradca neradi razne konat v case tehotenstva, lebo hormony rozhodovanie stazuju/ ulahcuju tym ze su veci bud cierne alebo biele a seda neexistuje. Neries to teraz. Dopraj si cas. Realne teraz nieje zrejme ani odstahovanie sa (max. K rodicom) a potrebujes energiu pre seba a svoje deti. Vezmi papier a priebezne si pis plusy a minusy. Skus si takto veci racionalizovat, lebo aktualne tebou lomcuju emocii z nenavisti k laske a spat. Je velmi vela vztahov u ktorych sa toto stalo a nie vsetky to ustali. Niektori chlapi potrebuju svoje posmyknutie ospravedlnit a stretnes sa s nazormi, ze pokial tym dovodom je teraz tehu potom dojcenie tak snaha vypnut od kolotoca v praci a v domacnosti plnej uvrestanych deti a unavenej partnerky. Jedine ty vies ci si ochotna a schopna to prehltnut s zit s tym...

marionluna
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
27. mar 2020

@marionluna kvoli jednej nevere by som nerozbijala rodinu. Zhodnot vas vztah. Aky bol,bola si spokojna,mali ste dobry vztah? Preco to urobil? Mal na to nejaky dovod? Nevera vie aj pomoct vztahu. Clovek sa zamysli nad sebou,nad vztahom. Je tazke neveru odpustit,ale chce to cas.

miusa00
27. mar 2020

@marca12 ale on sa k tomu zjavne nechcel priznať a stalo sa to omylom, že na to prišla...

@marionluna čo potom, ako sa k tomu postavil?

juliet86
27. mar 2020

@marionluna okej cize on ss nepriznal visc menej bol prichyteny pri cine.... a uz nemal ako vykorculovat. nuz asi by som sa zamyslela a spytala ho ze co ho k tomu viedlo... tiez to ze aky je manzel aky je otec si s nin stastna? viete sa spolu zasmiat objat porozpravat? je ti oporou si mu oporou? asi takto by som na to sla...

janinah
27. mar 2020

@pribinak tvoje rady beriem,ale tentokrát nie,prečo by mala odísť ona? a uvolniť svoju posteľ onej ochechuli? nech sa pratá on preč....

@marionluna chápem ťa,ja tiež by som neveru nevedela stráviť....ale toto chce plán.....nie si už sama....

majoranka24
27. mar 2020

@marionluna Takze on v tom planuje pokracovat.😔 To, co tu uz niekto spominal, ze muzi sa potrebuju dostat z kolotoca... Ved si este len na zaciatku tehotenstva.😔 A este u vas pri dome ti robi hanbu, tam kondomy kupuje!😠

lenuliatko84
27. mar 2020

A za cely cas si sa venovala poriadne aj jemu ci si bola len matka ked nasiel naruc v druhej?
Neviem ako by som ja reagovala,nestalo sa mi to,ale uvedom si ze kazdy urobi chybu a kvôli tomu by sa rodina rozpadnut nemala.ak sa obaja stale naozaj lubite prekleniete aj toto tazke obdobie.

daniela1911
27. mar 2020

@marionluna keby sa nestala táto “náhoda” tak ťa ide podvádzať ďalej, vybavený kondomami bol. Nechal rodinu sa prechádzať a on si šiel zasexovať... Ja by som mu neodpustila. Si len v 3m a on ťa už mesiac podvádza, pritom by to malo byt obdobie radosti.
Držím ti palce, ale mysli hlavne na seba. Spokojna máma bude najlepšia mama!

katkati
27. mar 2020

@marionluna Je to veľmi smutné a budeš to mať teraz aj veľmi ťažké. Najhoršia je predstava, že dokedy by to trvalo, keby si ho v tej večierke neprichytila. A neverím, že to len tak zo dňa na deň skončí. Poriadne mu vyčistí žalúdok a nechaj si čas na rozmýslenie, čo ďalej.

janinah
27. mar 2020

@marca12 prečo to urobil? na jednej strane tehotná unavená manželka starajúca sa o domácnosť a všetko asi nebude v posteli taká dračica ako slobodná bezdetná kočka....a on slaboch neodolal....lenže slabocha ako otca rodiny treba? dôvera v keli....no,je to ťažké

marca12
27. mar 2020

@miusa00 ale mohol aj dalej zatlkat. Malokto sa prizna. Z mojho pohladu je lepsie, ak druha strana nevie. Takto to hodil na nu,jemu sa ulavilo a ona sa s tym musi vysporiadat. Snad to ustoja

katulka1141
27. mar 2020

@marionluna hrozny hajzel. Toto by som asi nepredychala.

pribinak
27. mar 2020

@janinah hm, určite nie preto aby uvoľnila miesto nejakej ochechuli, ale aby sa nadýchla a vydýchla bez jeho prítomnosti a v klude si rozmyslela čo ide urobiť

babuli
27. mar 2020

@sissy27 sice by som ho tiez poslala, ale myslim si, ze prve pojde za milenkou:(

janinah
27. mar 2020

@pribinak ved to sa stane,ak sa jej nebude ukazovať na oči pár dní...mal by mať toľko slušnosti zmiznúť,ak ho ona o to požiada....ale ísť preč s deťmi a kopou potrebných vecí kamsi mimo domova,to by som neradila...ale ok,autorka pochopí

marca12
27. mar 2020

@janinah ved to,ze to uz ona musi zvazit,ci ten chlap stoji za to,dat mu este sancu. Neviem,aky mali zivot,vztah. Neuznavam neveru,ale mam pochopenie. Ak by sa.to mne stalo,prve by som rozmyslala,kde som ja urobila chybu. Su.chlapi,kde nemusi zena robit ziadnu chybu,len ma pri sebe chlapa,ktory rychlo podlahne lakadlam. Aj my sme mali kadejake obdobia,ale nikdy by ma nenapadlo skocit na ineho. Ja vzdy vravim,ak ma aj podvedie,nechcem to vediet. Zena to aj tak vyciti a skor ci neskor kazda nevera vyjde napovrch.

babuli
27. mar 2020

@marca12 ja by som chybu nehladala v zene. Je to chrapun, ked mate male dieta a dalsie na ceste a on si s kondomami uziva. Akoze sorry, ale toto by som netolerovala!

marca12
27. mar 2020

@pribinak ja by som mu zbalila osrate slipy a vsetko spinave pradlo a vysypala pred dverami milenky,nech sa teda stara. Chudak ten jej priatel asi tiez nic netusi.

pribinak
27. mar 2020

@marca12 fuuuu. Podvádzať tehotnú ženu? A mat ešte pochopenie? No to nijako nejde dokopy

janinah
27. mar 2020

@marca12 tak to ani náhodou by som tak nerozmýšľala,že ja som urobila chybu,neviem si takú chybisko predstaviť,ktorá by manžela vohnala do náručia inej,je to len jeho slabosť a neláska k manželke....môj manžel vie odkedy má pozná,že neveru nestolerujem,aj sa tak správa....

marca12
27. mar 2020

@babuli nevieme,aka bola ona,aky bol on. Pomahal jej alebo je to chlap,ktory len caka,kedy mu zena roztiahne nohy?

marca12
27. mar 2020

@janinah su kadiake nervozne zeny,ktorej v nicom nevyhovies. Mali sme v rodine neveru a ja sa teda tomu chlapovi necudujem,ze hladal pekne slovo u inej. Ale nastastie v tom pripade pomohla nevera a zena sa trosku zmenila.

katkati
27. mar 2020

@katulka1141 Áno, po prvé hajzel preto, že vôbec s podvádzanim začal, hlavne, že urobil manželke dve deti. Asi, keby nebol spokojný, tak nepracuje na deťoch, ale na rozvode. A po druhého ober hajzel je preto, že tehotnej žene vyklopí a nenormálne zaťaží psychiku tým, že sa prizná a nechá ju v tom hnoji, nech sa tam poriadne vydusi. Ten chlap nemá veru charakter.

miusa00
27. mar 2020

otázka stále je, že ako sa on k tomu postavil, či vôbec prejavil lútosť a chce to zachrániť a zapracovať na vzťahu