Som vydatá, no páči sa mi druhý

denamir
27. okt 2020

Dobrý prosim vas co by ste robili na mojom mieste. S manželom som 10 rokov mame spolu dve deti. Ale spoznala som este pred 10 rokmi fesaka s ktorým sme si dlho písali ale teraz sa aj stretávame aj všetko. Je lepší ako môj manžel. Ktorý len po mne hučí viac veci mi tají a v posteli som mu dobrá raz za mesiac dobre ze nie alebo ked sa poháme ze si ma u dobrý ale inak mu všetko vadí

khuliniova
27. okt 2020

@denamir keď odídete od manzela mate kde bývať? Do rozvodu, kym vam určia výživné budete mať z čoho žiť a kde?

denamir
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
denamir
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
khuliniova
27. okt 2020

@denamir napíšem vam správu ak môžem...

denamir
autor
27. okt 2020
deti95060810
27. okt 2020

nie je všetko zlato čo sa blyští.....🙄

mpg
27. okt 2020

Môže to byť aj tak, že keď s tým druhým sa stretávate len niekedy a nemusíte riešiť spolu všetko doradu, čo prináša život (aj jeho mamu - budúcu svokru) tak to vyzerá celkom dobre, ale keby ste začali spolu žiť, nedá sa vedieť aký by mal vzťah aj k cudzím deťom, aj k riešeniu všetkých problémov a ani akú má rodinu.
Keď sa niekomu niekto páči, príp. je do neho zaľúbený, tak mu ten predošlý partner pripadá tak, že na ňom vidí iba samé chyby. Manžel tiež môže cítiť, že to nie je také ako zo začiatku, toto je taký trojuholník, ktorý by nemal existovať.

denamir
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mpg
27. okt 2020

To sa nedá vedieť, presne ako to je, to viete len vy, ale treba robiť tak, ako to bude do budúcnosti najlepšie aj pre vás, aj pre deti. Tam môžu byť rozhodujúce aj maličkosti, ktoré nie sú nikde napísané. Muži sú dosť nevypočitateľní, treba si aj tohto druhého dobre pozrieť, lebo každý vzťah po nejakom čase zovšednie.

hopsadobrandejsa
27. okt 2020

Vzdy ked citam tieto pribehy tak premyslam ci autorky nosia ruzove okuliare ked si takychto muzov beru za manzelov. Ja neviem ci je to z obavy, ze ostanu na ocot alebo ako z nudze cnost ale zbytocne si komplikuju zivot.

Ten druhy ta pritahovat moze, ale ak sa rozvedies s manzelom, mas garanciu, ze s tebou ostane? Aky ma vztah k detom, ma vobec zaujem o partnerku s detmi? Bude si chciet deti osvojit?

Podla mna sa pozeras na problem kratkozrako, ale ak je tvoj muz naozaj tak zly ako tvrdis tak sa daj rozviest. Bud si ale vedoma, ze cesty spat uz nebude.

Problemy je potrebne riesit a nie pred nimi utekat. To je zrejme dovod preco dnes rozvodove konania lamu rekordy v statistikach.

marcellka32
27. okt 2020

@hopsadobrandejsa dnes sa nič neopravuje, kupuje sa nové (vzťah sa nerieši, vymení sa partner), taká je dnešná realita...

hopsadobrandejsa
27. okt 2020

@marcellka32

Neda sa nic ine robit nez suhlasit.

Ak by moji rodicia brali manzelstvo tak ako to berie sucasna generacia, uz davno su rozvedeni.

Zeny sa cuduju kde su vsetci normalni chlapi. Normalny chlap dnes navstivi par zenskych stranok alebo stranok pre mamicky a po par clankoch pochopi, ze ho v manzelstve nic dobre necaka, prinajhorsom rozvod.

Ja osobne rozumiem preco dnes muzi a zeny zvazuju ci sa vziat alebo nie alebo ci vobec budovat s niekym vztah ak konecny vysledok tvojej snahy je rozchod / rozvod.

kaki3
27. okt 2020

To je tazko, lebo mam pocit, ze ked sme vo vztahu a nieco nie je v poriadku tak okolo nas sa nam zdaju vsetci stastnejsi, spokojnejsi, lepsi, krajsi a neviem co vsetko, ale to zdanie klame.

leskovael
28. okt 2020

Vieš čo urob? Urob vojmu chlapovi službu a odíd... Lebo 10rokov s tebou stratil a ty 10rokov v podstate ideš aj po druhom chlapovi. Prečo si nebola celé tie roky s tým úžasným fešakom? Načo si si s tvojim mužom urobila 2deti? Asi až take hovädo čo len kričí po tebe nebude že? Choď si za tým úžasným milencom a daj vedieť aky máte šťastný vzťah tak o 5 rokov keď vôbec 5rokov budete spolu 😉 ľudia fakt už nevedia čo od dobroty, že sa nehanbite takto ponížiť chlapa ktoré ho si vyberiete za partnera a takisto že ste vôbec ochotne koli nejakému milencovi spraviť zo seba k****🤦🏽‍♀️ nechápem a nepochopím toto, ako si ľudia vytvárajú problém tam kde nieje treba. Bola si nešťastná? Mala si odísť zo vzťahu a ako slobodná si mohla mat aj 5takych úžasných chlapov. Len to by chcelo gule upratať si doma a to dnes nemá snáď ani 1 zo 100... Smutné...

Mimochodom tvoje zmazané odpovede tiež hovoria za veľa, načo založíš diskusiu a potom v nej mažeš svoje odpovede? Logika mi unikla

leskovael
28. okt 2020
vilma7
28. okt 2020

@hopsadobrandejsa normálny chlap nenavstevuje ženské stránky, modrého konika 🤣🤣🤣

iinuska
28. okt 2020

Autorka zmazala všetky jej komenry???

hopsadobrandejsa
28. okt 2020

@vilma7

Preco nie? Ja to mam ako spestrenie dna. Je zaujimave vidiet tu dynamiku ked zena hlada radu od inych zien.

Po navsteve MK kompletne rozumiem formulke o vojne.

"Ak by existovali len zeny a ziadni muzi, neboli by ani ziadne vojny......iba krajiny ktore sa spolu vzajomne nebavia".

Zenske magaziny urcite necitam, to je absolutne no-go zone. Drviva vacsina clankov je pre muzov tak ci onak nezazivna alebo nezaujimava. Na MK ma clovek aspon troska action. Niektore zienky su tu pekne ostre......aj vtedy ked neni treba.