Správna osoba v nesprávny čas

26. nov 2022

Veríte na to príslovie “správna osoba ale nesprávny cas”? Myslite že to môže byt naozaj tak?

dzulli1980
26. nov 2022

Nie ... pokiaľ je to správna osoba, je jedno, či je správny/nesprávny čas.

lindous
26. nov 2022

Áno, aj nie... vo väčšine prípadov súhlasím s tým čo je napísané vyššie, ale niekedy vie život tak zamiešať karty a pripraviť také situácie, že áno... načasovanie je proste zlé ...

marianarem
27. nov 2022

My sme to s manzelom podla mna tak mali. lebo velakrat sme sa takmer stretli, ale vzdy len takmer. On mal byt uz moj spoluziak v kruzku na vyske, prisiel aj na zapis, ale v poslednej chvili si to rozmyslel a isiel na inu VS, kde bol tiez prijaty. Odvtedy sa pravidelne stavalo, ze sme sa stretavali s tymi istymi ludmi v tom istom case, ale nikdy nie my dvaja. On o mne dokonca vedel z pocutia, ale vzdy od nejakeho ineho spolocneho znameho, takze nevedel, ze ide o tu istu osobu. Kym sme sa naozaj stretli preslo tusim 12 rokov. Velakrat rozmyslame nad tym, ci by sme sa dali dokopy, keby sme sa stretli uz ten prvy raz. A myslime si, ze skor nie, ze nebol spravny cas. Rozumieme si aj vdaka tomu, ze sme si medzicasom kadecim presli, co nas ovplyvnilo a aj zmenilo.
Mam aj kamarata, ktory sa v 48 dal dokopy so zenou, ktora kedysi pred 30 rokmi chodila s jeho kamosom a on vtedy chodil s jej najlepsou kamoskou. A su spolu velmi spokojni, ale az teraz.

zanka777
27. nov 2022

Ja v to verím áno.... Z vlastnej skúsenosti 😏

siska53
27. nov 2022

Ano, obcas to tak byva... Ale asi to ma niecomu naucit, asi to ma daky vyznam, ktoreho zmysel nevidime alebo nevidime hned.

loyda
27. nov 2022

Áno, vlastná skúsenosť tiež

54tinka54
27. nov 2022

Áno, môže to tak byť.

aams
28. nov 2022

Áno, vlastná ťažká a trpká skúsenosť..

karolinakr
3. dec 2022

hovori sa tomu bad luck

mamalaskam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz