Udrela som manžela a on sa kvôli tomu chce rozviesť

17. jan 2022

Pri hádke som udrela manžela a on sa kvôli tomu chce rozviesť... Chápem že som to nemala robiť a je mi to ľúto ale nechápem že prečo sa kvôli tomu chce rozviesť. Myslela som si že sa iba ženy chcú po niečom takom rozviesť a toto som nečakala. :/ Odišiel a neviem kam. Nedviha mobil, neodpisuje na správy. Myslím si že to je dosť prehnané a nesprava sa ako chlap. Je to podľa vás normlane?

majusikk
17. jan 2022

Prečo si ho udrela?

kate211
17. jan 2022

To sa stalo prvykrat, co si ho udrela? Zalezi i na tom, aky bol dovod, preco si ho udrela.

bramborienka
17. jan 2022

Uf udrela?ako?preco?

bosorka2302
17. jan 2022

Ak si ta co cez vikend pisala ze mu vytrhala vlasy+dala slzak tak sa ani necudujem ze chce panko zdupkat

hederamonstera
17. jan 2022

Ja sa mu necudujem. Mna kebyze udre chlap, tiez sa budem chciet rozviest.

evica17
17. jan 2022

Tak mozno.ho to ranilo. Mozno je jeho jazyk lasky dotyk. A tych ludi to viac rani ako tych co maju jazyk lasky iny. Ja mam tiez jazyk lasky dotyk a keby ma niekto udrie, tak.to pocitujem ako riadnu krivdu zivotnu. Mozu mi vynadat, nedat mi na narodeniny nic, ani ma nepochvalit za nic, a nejak specialne sa ma to nedotkne, nebudem to brat az tak tragicky, akoby ma niekto udrel.

pribinak
17. jan 2022

Ty si tu už písala, že? Ak áno, tak sa mu ani nečudujem.
Udrieť niekoho, obzvlášť niekoho blízkeho je hrubé prekročenie hranice. Je to ponižujúce, hlúpe a arogantne
Fyzické násilie či ho pácha muž alebo žena, dehonestuje všetko na tej druhej osobe

lucik90
17. jan 2022

Urobil zo seba obeť, aby si mala výčitky svedomia a ešte aby si ho ty odprosila. Nie! Pekne mu povedz, že súhlasíš teda s rozvodom, aspoň týždeň ho vytráp a uvidíš, ako sa zarazí a razom sa bude ospravedlňovať on ;)

mimi2018
17. jan 2022

Asi mal také myšlienky na rozvod už dávnejšie, teraz si mu dala jasný dôvod a ma sa načo vyhovoriť. Alebo len trucuje ako malé dieťa a chce ta vytrapit na nejakú dobu, aby si to už nabudúce nespravila.

mamina0078
17. jan 2022

Je to normálne, predpokladám, že to nebol váš prvý konflikt. Môžeš byť rada ako sa zachoval, že odišiel a nevrátil ti to... By si sa čudovala koľko chlapov a nie len žien je pod papučou a možno toto bola preňho posledná kvapka...

jozefmatej
17. jan 2022

Ani sa mu nečudujem!!!Nabudúce ho čo bodneš nožom?🤦🤦🤦

pribinak
17. jan 2022

@lucik90 si si istá?

andrea_prestastna
17. jan 2022

@lucik90 co? To co je za jednanie, ona ho ma nechat vytrapit? Ved ona dala facku jemu, ty mas aku domacnost prosim ta? Tvoj muz sucha nohami ci moze si povedat aj svoj nazor?

petamich
17. jan 2022

@lucik90 toto iste by si poradila aj keby to bolo naopak?

lucik90
17. jan 2022

@petamich nie 🙂

autor
17. jan 2022

Kvôli tomu že mi neveril. Prišla som domov z roboty o dve hodiny neskôr unavena lebo som musela niečo dokončiť a on nedal pokoj. Stále sa vypytoval že s kým som bola kde som bola a že mu mám ukázať mobil tak som sa nahnevala a dala som mu facku. Potom sme sa začali ešte viac hádať a on povedal že sa chce rozviesť a odišiel. Ešte som za ním bežala bez ponožiek a topánok von aby neodišiel ale naštartoval auto a už bol preč a odvtedy sa mi neozýva...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vroni
17. jan 2022

No a? Ja by som tiež nezostala po boku agresívneho partnera. A nemenila sa s nikým mlátiť. Pricetny človek sa ovláda, netlcie ľudí naokolo.

lucik90
17. jan 2022

@viestta ale on sa nechce rozvádzať. Je to chorobný žiarlivec a chce ju mať úplne pod kontrolou a rozvodom sa iba vyhráža

autor
17. jan 2022

Toto nie je náš prvý konflikt. Hádame sa často a teraz som sa už proste neudržala. Podľa mňa mu táto hádka prišla vhod a možno on sám má priateľku a teraz je u nej

thereisabear
17. jan 2022

Môžeš byť len rada, že sa ho zbavíš.

sszuzu8
17. jan 2022

Vy ste obaja pekní mentáli :D choďte od seba

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkasarka
17. jan 2022

@lucik90 ale ak by to bolo naopak teda že ju udrie manžel čo by si jej radila. Odíď od tyrana však? Dvojaký meter.

A autorka. Vôbec sa mu nečudujem.

nominativ
17. jan 2022

Udrieť si ho nemala, samozrejme.

Ale podľa toho tvojho jedného príspevku viem, že by si mala otvoriť šampus na oslavu.

A on tiež... Vin vin situácia. :D

kiwi3
17. jan 2022

mate chory vztah. to bola pravdepodobne posledna kvapka. bud rada, ze ti naspat nevrazil taku, ze ta prekotilo, rozvedte sa ako slusni ludia.

lucik90
17. jan 2022

@viestta snáď sa jej tu otvoria oči a bude súhlasiť s rozvodom. V najlepšom prípade sa aj rozvedie. Samozrejme, facku mu nemusela dať, ale v tomto prípade by sa mal hanbiť on.

kate211
17. jan 2022

Ked ma priatelku - mozno sa ho rychlejsie zbavis. Naco ti je taky debil ziarlivy a manipulator? Sice znie mi to dost divne - ma priatelku u ktorej pravdepodobne je, tebe prehrabuje mobil a ked mu jednu upacnes, tak v tichosti odide. Keby prisiel, tresni panvicou po hlave, snad tiez v tichosti odide. Ze chce rozvod? No super, naco ti je taky idiot.

jaskolka
17. jan 2022

Nečudujem sa.mu..a ak si to ty, co si písala, že sú v amoku skočila mu do tváre, vytrhala mu vlasy a ešte splechla slzný plyn, tak na jeho mieste rovno dám trestné oznámenie.
Ak nie tak tiež myslím, že koná normálne. Keby to bolo opačne píšem ti to isté
Ani jeden oartner nemá co udrieť druhého

bosorka2302
17. jan 2022

@jaskolka mozno to nie je ona🙄😂