Ako dlho mám ešte čakať na vytýčenie pojednávania?

shanis
27. jan 2014

Ahojte, este 30.4.2013 som podala na sud navrh na zmenu rodicovskych prav a povinnosti k malol. detom a doteraz NIC. Nic sa nedeje, vsetci maju na vsetko cas, hlavne ze sa vsade udava, ako promptne sudy reaguju (max.do3 mesiacov), ked sa jedna o deti!!! Su to len usta plne reci,,,,NA DETI SA TU ZVYSOKA KASLE!!!Som rozvedena a aby mi ex "zprijemnil" moj odchod z nefungujuceho vztahu, tak si vybojoval striedavu starostlivost, s cim som nesuhlasila. Ale to pana sudcu evidentne nezaujimalo a absolutne nebral do uvahy moje argumenty. Tak sa trapime cca 2 roky so striedavkou a pomaly jeden rok z toho casu je moj navrh zastrceny na nejakom stole na sude, kde to maju zrejme pekne v pazi. Ja som inak clovek trpezlivy, ale mam pocit, ze mi ta trpezlivost uz dochadza. Ma niektora z vas podobne skusenosti, prip. rady co by som mohla podniknut, aby sa to urychlilo? Moc moc dakujem.

luba28
27. jan 2014

@shanis da sa napisat predsedovi sudu kde si to podavala,...das podnet ,popises vsetko a myslim,ze by ti mali vyhoviet,...maju aj maily,len si to zisti,...

zutera
27. jan 2014

@shanis já jsem po 7měsícich podávala ,, ziadost o vytyceni pojednávi".Jinak bych se taky asi nedočkala.Skus toto

pepa08
27. jan 2014

@shanis urob ako pisala zutera , ja som tiez cakala a tak pravnik napisal ziadost a potom sa to pohlo ..