Ako podať žiadosť o rozvod?

jozino24
2. jan 2009

Ahojte. Mam 28 rokov a dvojročnu dcéru. S mojou manželkou sme najprv viac ako 2 roky spolu žili a vychovávali sme spoločnú dcéru. Teraz v auguste sme sa vzali. Nakoniec to dopadlo tak že 12.12.2008 sa ma rozhodla opustiť s milencom (3 mesiace po svadbe) a navyše napísala vyhlásenie že sa vzdáva výchovy našej dcéry. Čo sa týka zverenia dieťaťa do opatery o tú som požiadal na súde, kde sa vyjadrili že na základe toho vyhlásenia čo podpísala je viac než isté že malá ostane mne.28meho máme pojednávanie. O rozvod sme ešte nepodali. Ako mam postupovať. Totiž ja ju chcem spať. Ale vyzerá to tak že ona na mna kašle. Ja sa sňou chcem dohodnúť na žiadosti o rozvod. Je možnosť aby sme ju podali spolu?Myslím tak že sme sa pred rozvodom na všetkom dohodli a tak. Či ako mam vlastne postupovať.Podať žiadosť sám?Prosím ak mi viete poradit budem rád. Dik. jozo

sdaniela
4. feb 2013

j

sdaniela
4. feb 2013

baby je lepsie mat k rozvodu pravnika,resp.potrebujem mat vlasteho pravnika.A ako je to s koliznou opatrovnickou.Pridelia vam ju a ona k vam potom kolko krat pride na navstevu...mam 20 mes.syna a 4r.dceru je mozne ze ich pridelia do opatery manzelovi...ja som na MD ,manzel a jeho rodicia su na tom lepsie...aku sancu aby zverili deti mam ja
dakujem

lilianka007
14. nov 2013
lilianka007
14. nov 2013

Dobry den,

ja by som od Vas potrebovala vsetky informacie ohladom rozvodu, ak vam to teda nerobi problem.
ale prosim poslite mi to na mail:
lusilka007@gmail.com

dakujem pekne

dama13
30. nov 2013

ahojte..ako mam podat ziadost o rozvod?co vsetko k tomu potrebujem?

luba28
1. dec 2013

@dama13 ahoj.k rozvodu potrebujes: sobasny list,rodne listy deti,a ziadost o rozvod,kde popises vas spolocny zivot a dovod rozvodu,....napises aj prijmy oboch,aby ked je potrebne rozhodnut o vyzivnom tak aby tam bol prijem druhej strany a este ake vyzivne navrhujes a komu maju byt deti zverene do starostlivosti+66 eur zaplatis na podatelni na sude,....

dama13
1. dec 2013

@luba28 ty to vies s vlastnej skusenosti?ale ja to budem postou posielat tak ten kolok zaplatim az ked pojdeme na sud nie?

luba28
1. dec 2013

ano,minuly rok som si tym presla,...neviem ako to je ked posielas postou,ale myslim,ze je to tak,...u nas je to tak,ze ked ho zaplatis skor tak aj pojednavanie je skor,....mne to dost surilo,lebo som uz chcela mat pokoj,....

danibetka
21. apr 2014

@andzi Dobrý večer prajem.Možem poprosit o pomoc a radu ohladom podania navrhu na rozvod.Dakujem.Moj mail je danelebon@gmail.com. Z pozdravom Daniela

alaxi
3. sep 2014

@andzi prosim vas potrebujem pomoct so ziadostou na rozvod.

annybb
16. okt 2014
danka09
25. okt 2014

Dobry den, chcem sa spytat ci musim byt pritomna na pojednavani pri rozvode?

kamila41
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alkatel
1. dec 2015

Ahojte kto my poradi chcem s rozviesť z manželkou s ktorou už nežijem rok a ona stale niečo vymišla našla si priatela ešte predtym ako sme sa rozyšli. Dasa nejak zystiť či podala ona na rozvod lebo pred par dnami mi pisala že podala ale ona už otom hovory dosť dlho.

sewa
12. feb 2016

Mám otázky na andz

sewa
12. feb 2016

Ahoj chcem sa tá spýtať či by si mi pomohla napísať návrh na rozvod pre rodičov.ich vzťah je už katastrofálny a ona je psichycky na dne.budem ti veľmi vďačná ak by si mi pomohla.

sewa
12. feb 2016

@andzi .prosím pomohla by si mi napísať návrh na rozvod.môj problém pretrváva už 25 rokov.viac by som ti napísala v maili. Môj mail aktak84@gmail.com

nikolas2006
29. apr 2016

Potrebovala by som poradiť chcela by som požiadať o rozvod nakoľko si s manželom nerozumieme už rok a nemam k nemu city ziadne ale máme 3 maloleté deti a som na rodičovskej dovolenke ako mám postupovať našla som si priateľa neviem ako postupovať keď chcem požiadať ja čo ma čaká nebudú stoho nejaké dôsledky ...môžte mi poradiť na mail tinkatinuska571@gmail.čom ďakujem budem vďačná

abigael
15. jún 2016

dobry den potrebujem pomoct napisat ziadost o rozvod čim skor s manželom si nevychadzame dobre už je to 5 rokov kazdy druhy den sa hadame uz dalej nevladzem kto by mi vedel pomoct

domushka20
21. jún 2016

@andzi potrebovala by som aj ja odvas pomoc s rozvodom

abigael
24. dec 2017

Dobry den najde sa tu nejaka pravnicka ktora by mi napisala ziadost o rozvod jasne ze nie zadarmo

abigael
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja377
10. máj 2018

@andzi ahoj aj moja sestra sa chce rozviesť a nevie ako nato Pomôžeš jej prosím