Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa rýchlo rozviesť?

0550
9. máj 2015

Baby co vsetko potrebujem k rozvodu za kym mam ist kto mi to vypise ako z vyzivnym na deti ??? Kto ma skusenost poradte

pribinak
9. máj 2015

Bud si návrh na rozvod, vyzivne a úpravu styku stiahneš z netu, alebo ti to pomôžu spísať kurátorky na úrade prace, alebo právnik (dost drahá voľba)

Ak chces rychlo ku, ideálne je dohodnúť sa na všetkom s partnerom a mat nachystanu pre sudcu dohodu, to je najrýchlejšia a najsetrnejsia voľba
K návrhu este potrebujes sobášny list a RL maloletých deti a peniazky a kopec trpezlivosti

malabiba
10. máj 2015

nájdi si na internete vzor žiadosti, pri rozvode sa stanovuje aj pridelenie detí do opatery a výživné, za podanie žiadosti sa platí a predkladá 4x v mieste bydliska na súde aj s dokumentami ako je písané vyššie, deťom pridelia sociálnu kurátorku, ktorá ich bude na súde zastupovať a ozve sa aj tebe

nebicko2
24. máj 2015

K tomu návrhu na rozvod treba priložiť aj potvrdenie z obec.al.mestského úradu o poslednom spoločnom trvalom pobyte manželov. Rozvod ako taký ok, ale rozhodne by som nepodcenovala cast konania týkajúcu sa výživného a úpravy styku, najmä s poukazom do budúcna a následným zvyšovaním výživného. Ak je to ešte u Vás aktuálne pokojne sa mi ozvite do správy a rada poskytnem bližšie usmernenie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli