Čo chystáte dieťaťu, keď ide na víkend k otcovi?

viktoria2013
29. máj 2016

Dobrý den maminy, chcem sa spytat, vytvarate otcovi dieta dalsi balik oblecenia, ked u neho diata bude travit vikend? Alebo je povinny si veci zaobstarat? Dakujem za radu.

tyelde
29. máj 2016

my máme dieťa v striedavej, tak má oblečenie u každého rodiča zvlášť, ale keby chodí iba na víkend tak mu tie 3 kúsky oblečenia zabalím, načo nakupovať niečo čo ani nebude mať veľmi možnosť vynosiť...max. tak zubnú kefku a pyžamko by som ho nechala nechať tam 🙂

viktoria2013
autor
29. máj 2016

Mozem sa spytat ake mate stare dieta a ako na neho posobia tieto vymenne pobyty?

maciatkolulu
29. máj 2016

@viktoria2013 balila som detom veci a teraz si ich balia sami, myslim, ze je zbytocne riesit, co je jeho povinnost. Myslim, ze by bolo napr.detom luto keby im otec nieco kupil a nedovolil zobrat k mame, ze to musi ostat unho, ze to kupil on. Takze neriesila by som, normalne by som pobalila deti akoby isli k starym rodicom, alebo kamaratkam prespat.

evelynm
29. máj 2016

@maciatkolulu suhlasim. A dodavam, ze najlepsie je s otcom dietata sa normalne, rozumne dohodnut.

tyelde
29. máj 2016

@viktoria2013 má 8 a zvládal by to lepšie, keby sa jeho matka vkuse niekam nesťahovala (ja som "macocha"), ale myslím, že má dobrý vzťah s oboma rodičmi a nejak výrazne ho to v ničom neobmedzuje 🙂

mirica
30. máj 2016

@viktoria2013 ...no podla zákona si povinná dieťa obliecť a obuť vhodne k počasiu...nemusíš dávať navyše nič. Ale vždy je lepšie , ak sa viete dohodnúť..