Čo mohlo prísť snúbencovi z Okresného súdu?

5. máj 2020

Ahojte baby. Včera prišiel snúbencovi list z okresného súdu, nesmela som ho prebrať lebo bol na občiansky... Ale sme nervózni, čo to môže byť? Nečakáme žiaden taký list. Prednedávnom rušil živnosť, tam mu povedali, že všetko vyriešia za neho, všetky úrady a bol pri tom ešte list zo sociálnej. Mňa asi odvezú, dúfam že to bude pokuta a nie alimenty 😂 Nevydržím čakať do 17 kým pôjde na poštu z práce.

stanulienkat
5. máj 2020

Co to moze byt? Pockaj..Porozmyslam....🤔🤔🤔

ladyblcha
5. máj 2020

@stanulienkat kto ma dnes sluzbu s vesteckou gulou, nevies?

autor
5. máj 2020

@ladyblcha úprimne som sa zasmiala, naozaj 😂 len som chcela vedieť, aké listy chodia z okresu, chcela som si to nájsť sama na nete ale nenašla som nič konkrétne.... Bol nervózny že či to nie je pokuta ale čo ja viem či by pokuty posielal okresný súd? Tak nejako som to myslela....

ladyblcha
5. máj 2020

Moze to byt aj predvolanie svedka, nejaky sudny spor za nezaplatene fa zo zivnosti, aj alimenty ..je to ozaj len na vestenie.

jenetta
5. máj 2020
jenetta
5. máj 2020

Prečo alimenty? Neplatí? Tak si o basy s takými chlapmi.
Sa ti čudujem že žiješ s prisivnukom čo sa nestará o svojej deti s neplatí alimenty. Dúfam že je to ten súd. Ako to že neplatí? Ale keď nemá prácu tak čo? Dolizi potvrdenie od úradu práce že je nezamerstnany. Si šalená keď takto reaguje s ako blázon vo to môže byť. Ťa hovn._.
Nechápem prečo žiješ s mužom ktorý môže kedykoľvek ísť do basy.

autor
5. máj 2020

@jenetta do basy s chlapmi ktorí nemajú deti , teda nemusia platiť alimenty? Bol to len žart 🤭

jenetta
5. máj 2020

Nechá teba s aj ty budeš dávať na súd žalobu o alimenty. Toto to treba? Ta blahoželám vo výbere partnera. Už si mohla rovno sa xasnubit s mafiánom. .

autor
5. máj 2020

@jenetta ešte je aj holohlavý, určite šňupe steroidy a oplešatel 🙂

jenetta
5. máj 2020

Tu si písala:"Mňa asi odvezú, dúfam že to bude pokuta a nie alimenty 😂" ťa netrep že alimenty keď nemá deti. Alimenty dnes môžeš platiť aj rodičom ! Teda sa to vola výživné na rodičov! 😂 😂 😂 😂 😂 😂

jenetta
5. máj 2020

Bože ako sa dnes ženy nudia. Ležia a čakajú kým bude 17.00 . Ja by som za ten čas vymyslela celú kuchársku knihu alebo napieka pre všetkých susedov . Lemra lemrava.

jenetta
5. máj 2020

Bol nervózny
?

Ťa asi tuší co to je ale tebe to neprezradí.

jenetta
5. máj 2020
oli18
5. máj 2020

Uz ma tu neprekvapi ziadna otazka. To snad ani v MS sa toto deti nepytaju, co dospele baby na MK. 🤣🤣🤣

autor
5. máj 2020

@jenetta 😂😂😂😂😂😂 toto nie

janinka007
5. máj 2020

a na žltom lístku nie je podacie číslo, žeby si si ho skontrolovala na stránke pošty???

autor
5. máj 2020

@janinka007 Má to v práci v peňaženke ale môžem sa ho skúsiť opýtať, on sám nevie čo to môže byť a stále nad tým rozmýšľa, že by som ho aspoň trochu ukludnila že to patrí k tej živnosti. Ďakujem

evkakozickova
5. máj 2020

@stanulienkat 🤣🤣🤣

miselar
5. máj 2020

Mne tak došla pokuta za rýchlosť

autor
5. máj 2020

@miselar veľmi pravdepodobné pri ňom 😂

autor
5. máj 2020

@miselar aj to hovoril že možno pokuta a ja že veď to by asi odtiaľ neposielali, či? A nakoniec hovoríš že tebe odtiaľ prišla ...

katarina4141
5. máj 2020

Tak a toto je uz vazne na hlavu.

katarina4141
5. máj 2020

Buduci tyzden potrebujem skocit do banky a vybavit par veci. Prosim ta, nevies mi povedat ako to cele dopadne...ci vybavim vsetko co potrebujem a.....este ci mi nahodou nevies povedat co pekne / dobre nakupim ?
Strasne som nedockava a fakt by som rada vedela co ma caka 😀☺️😉

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina4141
5. máj 2020

😂😂😂 myslim ze tuto otazku by som ocakavala skor od teba 😂🙈

katarina4141
5. máj 2020

...a zaroven odpoved na tvoju otazku. Ako si zariadil tvoj partner tak ma...a presne to je odpoved na to co prislo zo sudu 🙂 Dovi ;)

marca12
5. máj 2020

Uz viete,co to prislo? A inak nechapem,co si vobwc dovolila dat sem takuto otazku medzi zblaznene matky 😀 (ironia) tu sa uz pomaly neda na nic opytat,zo vsetkeho ta vysmeju.

katarina4141
5. máj 2020

@marca12 tak neviem ale niektore otazky su fakt tak sproste. Nemala by som odvahu pri svojej inteligencii zavesit taku otazku.

marca12
5. máj 2020

@katarina4141 mas pravdu su,ale na tejto mi neprislo nic hlupe.

katarina4141
5. máj 2020

@marca12 no mne naopak prisla strasne sprosta nakolko to moze byt X veci. Sud nikdy neriesi veci olamzite. Maju velke rezervy a davaju si nacas so vsetkym. Takze to moze by vec tykajuca sa niecoho co sa riesi rok dozadu a to viem o com hovorim.