Doklad o zaplatení výživného

sladkabeatrice
2. apr 2016

Ahojte som slobodna mamicka.maly ma 4 roky.stanovene vyzivne sudom nemam bolo to na dohode medzi nami.moj ex trval na tom ze mi vyzivne bude davat na ruku aj ked som mu vravela ze chcem aby mi posielal na ucet.nema od toho ziaden doklad ze platil.po 4 rokoch prisiel s tym ze ci by som mu podpisala papier ze mi to platil.nemate neaky vzor ako by to malo vyzerat?

pribinak
2. apr 2016

Mozes mu napisat cestné vyhlásenie, ze otec dieta Mišo hruška ti ako matke v case od napr 1.1.2012 do 1.1.2016 ti platil vyzivne na mal dieta Janka mrkvičku nar .... vo výške 120e
Das dátum a podpis

Urcite trvaj na tom, aby ti platil na účet, ste tak kryti obaja

bonaqa2013
2. apr 2016

asi by ma ako matku zaujímalo prečo tak zrazu zmenil rétoriku.... Daj si pozor čo budeš podpisovať...Najmä dátumy od - do...

sladkabeatrice
autor
2. apr 2016

@bonaqa2013 samozrejme si budem davat bacha a v podstate si to mam sama napisat.a nieco od neho za to chcem preto som ochotna mu to podpisat

jamabe
2. apr 2016

@bonaqa2013 no asi ho niekto upozornil, že on vlastne nemá žiadny doklad o tom, že by platil výživné a matka, keby bola taká potvora (prepáč @sladkabeatrice 😉) môže pokojne tvrdiť, že jej nič neplatil a žiadať od neho dodatočne výživné ešte raz a on si môže tak pískať...

guinevre
2. apr 2016

@sladkabeatrice Zrejme mu niekto oznamil, ze ho mozes ototo, lebo davat peniaze na ruku, tak ak si zla, mozes ho dat na sud a klamat, ze nedal. Na tvojom mieste, ked ste sa vedeli pekne dohodnut do teraz, tak preco by si nepodpisala to co je v podstate pravda - ze ti peniaze daval?