Používame cookies. Viac informácií tu. OK
ngeliksk
15. okt 2011

moj otec na mna neplatil va vysokej skole, podali sme po pol roku trestne oznamenie trvalo to cele 4,5 roka kym som sa dostala k rozsudku! teraz mi dlzi 1800 eur , mesiac dozadu sud konecne rozhodol a pravdepodobne bude ziadat o splatkovy ale uz ma podmienku na 2 roky, drzim palce a vela trpezlivosti prajem

nonika
15. okt 2011

Ak ti nezaplati za 3 mesiace mozes podat trestne oznamenie...jeho povinnost je platit vyzivne pokial sud nerozhodne inak....aj keby lezal v kome v nemocnici aj tak ti musi platit...mozes okrem trestneho oznamenia ho dat aj na exekuciu...mam cerstve skusenosti, tak ak nieco napis IP 😉 😉 😉 ...

pkmvanis
15. okt 2011

Ahoj ! Ja s tým robím, takže treba ísť na políciu podať trestné oznámenie. Zober si doklady: rodný list dieťaťa, rozsudok súdu s vyznačením právoplatnosti a doklad o vávšteve MŠ alebo ZŠ, pokiaľ navštevuje. Určite neváhaj a treba ísť čo najskôr, lebo u nás to trvá cca 2-3 mesiace pokiaľ bude obžalovaný. Maj sa a drž sa 🙂

martina2001
15. okt 2011

na políciu môžeš ísť aj po nezaplatení jedného výživného, pre náhradné výživné platia tie tri mesiace, ale vypočujú ho zatiaľ iba, a môžeš ho tým vystrašiť, lebo zatiaľ to nie vysoká suma, ale zas uvidí že keď sa bude handrkovať neustúpiš a pôjdeš sa za svojim, tak sa možno umúdri a bude posielať

Tu začni písať odpoveď...

Odošli