Koľko sa platí právnikovi?

monika310
22. okt 2013

Prosím vas poradte mi kolko stojí pravnik na zastupovaní pri zrušení striedavej straostlivosti,uprava styku a určenie výživného..?je dovod na zrušenie dostaočný ked mám svedkov,ako sa bojí malý otca ked á 2 v škole,alebo strati mikinu?nak má oca rad..zakazuje mu kružky,vytrha ho z jeho prostredia,lebo je to jeho tžden,v čase ked má byt syn s otcom je v robote,chcem sa dohodnut on to obracia proti mne riešenie je sud..Nemože mu robit naschaly,malý chce chodit na futbal,lego ale pokial bude v strieavej straostlivosti nepojde nikdy nažiadny kružok...prestal oec platit školské potreby..je možne rušenie str.staoslivosti a kolko stojí zastupovanie pravnikom? ☹ ☹ Dakujem

sissy27
22. okt 2013

@monika310 požiadať o zrušenie môžeš, ale koľko ťa bude stáť právnik, to ti nikto nepovie, neexistujú na to tabuľky a každý právnik má svoju taxu, sú lacnejší a aj drahší...

monika310
autor
22. okt 2013

@sissy27 a su dovody ktoré som uviedla dostaočné aj vratane svedkov???

elise
22. okt 2013

@monika310 určite to nahlasuj na sociálku. koliznemu opatrovnikovi aby bol záznam. požiadaj aby psycoloička urobila posudok (ak povolila striedavku u nej)

monika310
autor
22. okt 2013

@elise ale so socialky je s otcom malého jedna ruka vraj má ma ignorovat,ked sme mali prvý sud smiala sa s mna chcem podat stažnost na nu,vymenit kolíznu opatrovníčku, ..malý chce aj futbal aj lego ote mu to nedovoli

monika310
autor
22. okt 2013

@elise malý bol u nej povedal jej že che byt so mnou viac a ona mu podsuva odpved typu tato ti to dovolí,a na sude povie že nič nepovedal klamala

elise
22. okt 2013

@monika310 podaj sťažnosť na zaujatosť a prešetrenie krajským uradom

monika310
autor
22. okt 2013

ako myslíš že aby ma pojednavali v TN na krajskom sude alebo len stažnost??

elise
22. okt 2013

@monika310 psycologičku si vyladaj - sudnu psychologičku. on asi zjavne nechce platiť výživné tak spravil striedavku a hrá sa na "otca"

monika310
autor
22. okt 2013

presne ako vavíš nechce platit,zakazuje mu krúžky,že on bude s malým pritom je v robote a stara sa on jeho snubenica,aj jej kazal aby sa ziekla detí a len tak bude s nu lebo maju spolu dceru,ona suhlasla ako može matka dat dieta preč..veru che to sudneho psychologa..Má pozastavenu živnost má exekuciu neplati socialku,je to hroza syna laka na hračky on ide lebo m len 6rokov nemá rozumu

elise
22. okt 2013

@monika310 a ostané detičky čo máš máš s iným partnerom?

monika310
autor
22. okt 2013

ano s iným ....chuda alý trapi ma to ale na socialku sa možem stažovat aj u jej nadriadeneho nie?

elise
22. okt 2013

@monika310 ano aj u prdnostu uradu určit daj sťažnosť a daj že malý trpí ked nemôže byť so surodencami že su na seba naviazani aj oni na neho, že je vlastne sudom vyčlenený a izolovaný od surodencov. pri komunikácii s x si tajn narávaj na mobil (zapnuť vo vačku)
1 sťažnosť na zaujatosť kolíznej opatrovníčky, stým že je s ex doodnutá a máš podozrnie ža možno aj od neho zobrala uplatok, nadriadenej a subežne aj prednostovi uradu.
2. určite žiadaj cez sud predbežne opatrenia z dôvodu traumy syna že je vytrhhnutý z rodiny od surodncov a nepriaznivo to na no vplýva
3 sudny psycholog. - vyštrenie syna
4. tretné oznámenie o zanedbanie výchovy stým že tam u policajtov poviš že nesmie chodiť na kružky a tak býva sám doma nstará s o no bije o (ak strani nejaku vec)....policajti spišu možno dostane pokutu al ak bude mať v pribeu pol roka 3 takéto oznámnie bude sa to kvalifikovať ako trstný čin .( ja som tak riešila svokru)

monika310
autor
22. okt 2013

aha takže si zajednám sudneho psychologa,aby tam malý uviedol že na tie kružky chce chodit..che byt s nami a robí naschvali všetko obracia proti mne na tu socialku sa stažovat budem o tom nepochybuj ...aj cestovný pas mi zadržiava neda mi ho ...Stale si kladie podmienky,ked to neni podla neho je zle a pomstí sa na synovi......

elise
22. okt 2013

@monika310 držim ti palce bude to ťažký boj ale verim že vyhráš matka je schopna aj nemožného pre svoje dieťa 🙂 ked ti zadržiava pas nahlás to na policii (viem kopec vybavovačiek aj ťa budu odpisovať a tak ale nedaj sa zvládneš to ) máš právo tiež na pas alebo daj spraviť druhý pas u nás nechceli aby šiel aj manžel ked som bola detom robiť pasy.

elise
22. okt 2013

@monika310 to predbežne opatrenie zveriť dieťa výlučne do tvojej výchovy do rozhodnutia sudu o zrušeni tej striedavky.

monika310
autor
22. okt 2013

ano velmi ma trápi 6roč.syn aj jeho triedna to vidí že to má zlý vplyv na syna...Som schopná aj nemožného lebo hajim zaujmy malého,aj učielka to vidí,robím nemožné a on to obracia proti mne socialka sa smeje so mna ako aj sudca

monika310
autor
22. okt 2013

@elise dakujem ti si milá som na to takmer sama manžel stale v praci mám to moc tažké nemá mi kto drobcov postrážit namenší maju 2roky dcerka a syn 8mesiacov bude mat 28

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika310
autor
22. okt 2013

@fidka79 nie je to tak ako píšeš

janka743
22. okt 2013

ak nemas na pravnika, existuje aj bezprávna právna pomoc, stačí ak zdokladuješ svoj príjem... a oni ti dajú právnika na zastupovanie a neplatíš nič... konanie o deťoch by nemalo byť spoplatnené...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankagun
22. okt 2013

fakt dobry pravnik stoji od 500eur vyssie

chulieta
3. nov 2013

právnik stojí ako ktorý... jeden pýta za sedenie od 70 eu a vyššie a pojednávanie od 100 do 300eu...