Manžel sa zaplietol s inou ženou

majada35
30. okt 2018

Manzel sa zaplietol s jednou zenou, ktora bola pracovne blizko neho. Momentalne to prerusil, dusuje sa, ze s nou nic nemal...vraj sa len ona do neho zalubila. Ale ja citim, na zaklade jeho zmien(typicke zmeny nevernika), ze s ňou urcite musel mať pomer. Ja sa neviem cez to preniesť a pomýšľam na rozvod. Uz mu nemozem doverovat, kontrolovat ho, nemá zmysel. Mylim, ze medzi nami je tolko rozdielov, ze toto je ta posl.kvapka...

rawmamka
30. okt 2018

@majada35 Máte spolu aj deti ?

majada35
autor
30. okt 2018

@pininka vsak ano, len sa bojím, aky to moze mat zasah na deti..Vsetky moje iluzie su fuc...ale sama vztah nevytvoris

majada35
autor
30. okt 2018

@rawmamka ano, dvoch chlapcov 8 a 14.

pininka
30. okt 2018

@majada35 presne tak. Dopad na deti to bude mať menší ako im vytvárať zlý vzor manželstva

rawmamka
30. okt 2018

@majada35 Máš to ťažké, lebo synovia sú už neni malí, ale zároveň ani dosť veľkí na to, aby to ľahšie prijali. Práve naopak, starší práve v puberte a mladší do nej o pár rokov vhupne. Na druhej strane žiť v takom vzťahu aký máte, tiež nie je pre nich prechádzka ružovou záhradou.... Už si sa s mužom rozprávala o jeho nevere a čo bude ďalej s vašim vzťahom ? Aký má na to pohľad on ?

majada35
autor
30. okt 2018

@jamimka presne, napadlo mi, jej cez fb napisat...ale hned som tu myslienku zavrhla..preco?!co ja mam s nou..to muz zlyhal a ponizil ma..Ak ma On volit medzi dvoma, nech si nechá ju... ja ruky prec od takeho cloveka

majada35
autor
30. okt 2018

@rawmamka vieš, zatlka..popiera, ze mu vypisuje, vyhraza sa mu, ze aj tak bude jej...v tom zmysle.. chcela som mu uverit, lebo jej napísal, ze mu ma dat pokoj, nic s nou nemal...vraj! Ale, neviem to prehryzt..neverim mu, hnusi sa mi, nechcem byt v jeho blizkosti...nechcem mu odpustit...lebo to boli, a moze to robit este xkrat, kedze chodi po tyzdnovkach.

rawmamka
30. okt 2018

@majada35 Ak je to takto, tak skús nájsť cestu ako sa s ním rozísť čo najslušnejšie kvôli deťom, aby čo najmenej pocítili, že váš vzťah nevyšiel. Z tvojich slov cítiť, že pre teba nie je cesty späť a keď sa ti muž doslova hnusí, neviem ako by ste pokračovali v manželstve, lebo "hrať" sa na šťastnú rodinku nemá zmysel.

majada35
autor
30. okt 2018

@deti95060810 nie, preto mu neverim..

majada35
autor
30. okt 2018

@rawmamka ak by to bol clovek pevneho charakteru tak by to aj islo, ale s nim to podľa mna,nebude jednoduché..

rawmamka
30. okt 2018

@majada35 Je medzi vami aspoň kúsok lásky, rešpektu a dôvery ? Máš už dlho pocit, že to medzi vami neklape a že vzťah je doslova mřtvy ?

majada35
autor
30. okt 2018

@alaguema chybala komunikacia a neochota nieco riesit..Dlhodoba nespokojnost s prístupom muza k zodpovednosti, spolahlivosti, pomoci v domacnosti a k detom. Clovek, ktory vsetko nechava na zenu, lebo tak mu to vyhovuje a naco by to menil. Ak som sa o nieco pokúšala, tak tvrdil, ze sa chcem hadat...ako zacarovany kruh a z mojej strany rezignácia

alaguema
30. okt 2018

@majada35 tak v tom prípade je nevera asi váš najmenší problém. Respektíve len nevyhnutné zavŕšenie dlhotrvajúcich neriešených problémov. Z tvojich slov mám dojem, že čas, keď sa ešte dalo niečo pre záchranu manželstva urobiť, už dávno bol.

majada35
autor
30. okt 2018

@rawmamka tam kde bol ubytovany s kolegami, prenajimala dom pani, ktora sa s nim komunikaciou zblizila. Rozp.mu, aka je nastastna s muzom atd. Rozpravali sa a ona sa vraj na namotala..vsimla som si, za je stale na mobile, s nim chodil ajna wc. Nahodne som pozrela na mesanger a precitala citat, ktory jej poslal..nieco odpisala. Tak som zistovala, co to ma znamenat, preco si s nou pise. Historiu vymazaval, nevedela som viac. Ale obcas onej niečo utrúsil..(medzi recou) potom som uz bola na stopkach..rozp.ze mu nadbieha. A zacal to riesit ako problem, ale spisanim neprestal. Dala som mu jasne na vedomie, ze ma s tym prestat..tak slubil, ale tusim kym tam pracoval cca 4mes.neprestal. casto ju lutoval aj obhajoval..najprv som podcenila sit, ale potom som postrehla zmenu v spravani u muza, naladovost, zmenu v obliekani, viacej si zakladal na sebe, zacal byt na mňa prilis kriticky, nic nebolo dost dobre..atd. moment,tam uz nepracuje a vraj jej vynadal...ale ako to je naozaj?! A co medzi nimi skutocne bolo neviem.

majada35
autor
30. okt 2018

@rawmamka ani nie. Nie je to take zle, on mi aj prejavi city...len sa malo snazi pre spokojnost oboch..skor pasivita z jeho strany

majada35
autor
30. okt 2018

@alaguema najhorsie, ze ked som my rozp.ze by sme sa,mali porozprávať, tak namietal, ze on je spokojný, nemá co riesit

malinajahoda
30. okt 2018

@jamimka 👍👍👍

pribinak
30. okt 2018

@majada35 nepíš jej, ani ju nijako nekontaktuj. Este sa ti budu obaja smiať. Proste typická zúfalka.
On musi riesit situáciu.

rawmamka
30. okt 2018

@majada35 Ja by som mala tiež problém veriť svojmu mužovi po niečom takomto, ak by to bol prvý úlet, tak by som mu dala šancu, ale už by to nikdy nebolo medzi nami ako predtým a to by som mu otvorene povedala, aby si uvedomil, čo spôsobil. Zároveň by vedel, že to bolo prvý a posledný krát, aj to len preto, že je výborný otec a spoľahlivý, obetavý, starostlivý partner. Vo vašom prípade je to celé inak a preto zváž, či ti za to stojí alebo radšej zvolíš vlastnú cestu životom bez neho, samozrejme s tým, že sa budeš snažiť, aby to vaši synovia pocítili čo najmenej. Držím ti palce.

loliki
31. okt 2018

@majada35 Ty riesis svoje pocity a veris im. Tvoj muz nema co riesit, lebo podla neho nic nebolo, skutok sa nestal. A ak aj nieco bolo, co uz na tom zmenis? On je s tebou, nerozvadza sa, tak co si nekludna? Naco je dobra chorobna ziarlivost? Nasla si nejaky pupacik? No, netreba to skrabat. Ono sa to casom zahoji. Nevies naisto, ci nieco bolo. Hovori sa: chute si narob kde chces, ale najedz sa doma.

diridiridin
31. okt 2018

@majada35 bože, to akoby opisujes náš prípad. Svine. Vyplakavat cudziemu mužovi aké sú nešťastne. V mojom prípade, ako jej chýba sex atď. Bodaj by jej zhnila chachara. Toľko slobodných chlapov je a musia furt riešiť ženatých.

Samozrejme, ti manželia nie sú o nič lepší. Najhorsie na tom je to, ze mám pocit, že je to jednoducho bežné. Kedysi to ženy len viac akceptovali a menej na to prichádzali. Keď sa pozriem okolo, koľko ľudí má takyto problém.

A tie telefóny všetko uľahčujú.

blienka
31. okt 2018

@bsp39
@pininka baby bacha na urychlene zavery.ja som mala rok s muzom problemy.ziadna nevera,ale spraval sa ku mne tak,ako som si nezasluzila a nic nepomahalo.velmi som sa zalubila do ineho muza,bol mily,pozorny,posobil utiahnytym a hanblivym dojmom a dost zraneny z odchodu svojej zeny.rozisla som sa s tym svojim a opantana laskou k spominanamu muzovi som mu ju aj vyznala.on mne tiez,zacali stretavky,travili sme spolu dost casu,krasne milovanie...trvalo to asi mesiac,potom zacal cuvat.hlavne ked sa mi moj byvaly vyhrazal ze mi vezme deti a neda ziadne peniaze. A tu prisla realita. Peniaze. Ostala som bez prijmu a....sama..... a trvalo mi 2 mesiace,kym som pochopila,ze som naletela a niekto proste len vyuzil moju bolest na prilezitost k sexu. Iste,poznam aj pripady,ked to dobre dopadlo,ale tie su zriedkave. Vazne rozhodnutia treba robit s chladnou hlavou. Moje poucenie.nech sa to tyka cohokolvej,lebo vam to prinesie len kopec dalsej bolesti....a este ked sa mate o koho opriet....rodicia,ozajstni priatelia....tak sa to zvlada lahsie.ja som sa nemala a paradoxne nebyt mojho byvaleho,ktory sa nedokazal zmierit s tym,ze som sa s nim rozisla a slubil,ze da vsetko doporiadku,co uz 2 mesiace plni a myslim, ze to mysli vazne,tak nebyt jeho,tak asi skoncim niekde na psyche.tak bacha na chlapov.ticha voda brehy mije a o cudzie deti sa dokaze postarat len chlap s velkym a ozaj dobrym srdieckom.a takych je malo a vacsinou nie su sami.tak radsej pomaly z akehokolvek problemu,lebo cesty spat uz nemusi byt.zvazte ako na tom skutocne ste,zivot nie je rozpravka.ci ste pripravene zit a riesit svoje problemy sami.este dlho to totiz bude boliet.

skumavka
5. nov 2018

@alaguema vyborne napísané 👌

okost
26. aug 2020

@majada35 Ahoj. Skus ma neukamenovat, ale spytala si sa sama seba, preco doslo k nevere zo strany muza?

seva22
24. sep 2020

@jamimka nie je to o ponizovani sa,ani zufalstve zo strany zeny...skratka by som im na rovinu povedala,ze aj ja mam hrdost,ze chcem vediet na com som,...a mozno to nie je az take vazne ako sa to javi,ked sa stretnes zoci voci,vies na com si a nemusis dalej fantazirovat, nafukovat, ututlavat,nahovarat si, že možno... A o rozvode sa lahko hovori bezdetnym parom,ak mas deti,spravas sa menej impulzivne,lebo musíš, kvôli deťom...ale nemusis zo seba spraviť chuderu😉

salome123
24. sep 2020

@okost leti kamen 🙂 preco vsetko by malo mat nejaky dovod... proste sa to stalo.

okost
29. sep 2020

@salome123 Tak potom si to proste nevsimaj 🙂 Mas dve moznosti, ako plavat zivotom. 1. Zamyslat sa nad tym, preco sa niektore veci deju... Hladat odpovede...
2. Veci sa deju len tak a ja ich prijimam a neriesim co sa skryva pod povrchom...
Kazdy si moze vybrat. A vobec nejde o "letiaci kamen". Vycitky su zbytocne.

majada35
autor
12. nov 2022

Zvláštne, keď som si teraz čítala po štyroch rokoch túto moju tému...zistenie?! Len som to oddialila. Niekedy sa žiaľ radikálnemu riešeniu nevyhneme, hoc sa akokoľvek snažíme. Urobila som maximum pre záchranu. Niekedy to proste nevyjde... Ja som potrebovala jednoducho dozrieť. Tie štyri roky mi pomohli, aby som sa posunula vpred a dokázala to psychicky ustáť. V konečnom dôsledku sa to predsa len skončilo. Včera nás rozviedli.

veronique11
12. nov 2022

@majada35 držím palce do budúcna.niektoré veci sa proste dejú aj keď nie sú prijemne,na druhej strane to môže byt nový začiatok