Môžem vziať dieťa mimo Slovenska?

11jannka11
9. feb 2014

ahojte baby mam otazku.sEste som neni rozvedena ale mame ist do Prahy a s muzom uz nezijem mozem tam vziat maleho nebude mi moct robit problemy ze som ho vtzala bez jeho suhlasu 😀 😀

zutera
9. feb 2014

@11jannka11 záleží na tom na jako dlouho.

11jannka11
autor
9. feb 2014

no malo by to byt maximalne na 2 -3 dni cez vikend

@zutera

zutera
9. feb 2014

@11jannka11 tak pokud ho nemá mít tak bych mu jen smsku napsala.Jinak já jsem neoznamovala

11jannka11
autor
9. feb 2014

@zutera dakujem lebo on je taky dost mi robi problemy odkedy som podala na rozvod

zutera
9. feb 2014

@11jannka11 moja, upřímně-nemá na to právo.Já jsem byla v podobné situaci. Dcerku jsem si ani k mim rodičům na návštěvu vzít nemohla. Ja bych šla k synkove kuratore a tam bych to řekla, že oznamujes že jedeš na výlet a hotovo. Nenech se zastrašit. Všichni mají řeči a jen vyhrožují. To máš skoro v 90% rozvodu.U nás to nebylo jinak. Vyhrožoval jako mě ju vezme, že nás zničí, že nesmím z republiky....bla bla bla.A dneska? Chodi si pro dcerku, neplatí ani seneozve takže tak🙂

11jannka11
autor
9. feb 2014

@zutera ja viem on teraz robi ramena lebo som ho nevzala naspat po milionty raz ako predty,m ale uprimne ked to nefungovala 4 roky ako mozue dalej a ja viem len som chcela nazor aj niekoho nestranneho ci ho mozem vzat na navstevu mi mame dohodu raz do tryzdna na 3 hodky a ja som mu vysla v ustreti aj svokru je chora som si sem vzala aby bola s vnukom fakt som sa snazila ale on mi robi len peklo fakt a este sud sa natahuje uz od oktobra a stale ani termin ani nic

zutera
9. feb 2014

@11jannka11 to ti vůbec nezávidím. Já tím prošla tak vím co to je.My jsme se rozvadeli skoro 2 roky. Chtěla malou do péče, pak nechtěl, pak se nechtěl rozvod, pak chtěl, pak nechtěl platit alimenty atd...no cirkus Humberto hadra 🙂.Upřímne ale stálo mě to 18kg, spoustu peněz , nějaké zdrav problémy, ale stálo to za to! Vydrž, bude líp, uvidíš 🙂.Držím pěsti ať to dopadne přesně tak jako chceš

alenanr
10. feb 2014

napisat informacny email, ze budes cez vikend s malym mimo, idete na chatu bla bla, pripadne sms, najlepsie vopred niekolko dni a oba zdroje si ulozit.