Náhradné výživné

ebadka
1. feb 2017

dobry den..prosim vas vie mi niekto poradit...chcem si poziadat o nahradne vyzivne nakolko mi ex neplati....ale zijem v RD spolu s viacerimi dospelimi ludmi....mame sice kazdy svoju domacnost ( v dome su 4 byty ( ale adresa a cislo domu je len jedno spolocne,,,,co sa v takromto pripade posudzuje ako prijem...len moj plat ?....

warholette
1. feb 2017

@ebadka ved v byte zijes sama, nie? Ak by si byvala v panelaku a tam by malo 30 rodin tu istu adresu a cislo domu, ich plat by sa predsa neposudzoval s tvojim...

ebadka
autor
1. feb 2017

@warholette to ano ale v tlacive ktore musim dat potvrdit na obecnom urade musia byt uvedene vsetky osoby ktore maju trvaly pobyt na danej adrese ....

3009
1. feb 2017

@ebadka ale to je myslené v danom byte. Ak je na danej adrese viac bytov, tak len v tom byte kde žiješ a nie v ostatných bytoch. Predsa každý byt je samostatná bytová jednotka.

ebadka
autor
1. feb 2017

@3009 problem je ale s tym ze my mame Rd prerobeny na byty no ani jeden byt nema svoje cislo ...na uradoch je to vedene ako jeden dom a jedno cislo ....musim sa tam ist spytat a uvidim ako mi to potvrdia

ebadka
autor
1. feb 2017

@3009 dokonca odomna chcu aj potvrdenie kto co vlastni a aky ma majetok...naozaj nechapem naco su im taketo informacie ked chcem nahradne vyzivne na neplnolete dieta ...

fidorka7
2. feb 2017

@ebadka pretože od tvojho príjmu sa odvíja nárok naň,môže sa stať, že ti ani nevznikne.