Nechcem dávať dcérku bývalému

Ex nas nechal zo dna na den po mesiaci sa ozval,ze ma zaujem sa stretavat s malou mame mat sud ako to riesit,aby sa snim mala nemusela stykat
sissy27
14. okt 2013
@ninuci pokiaľ je v RL a prejaví záujem, tak sa tomu nevyhneš, aspoň nie bez problémov... jasné, môžeš si vymýšľať choroby a kadečo, ale pokiaľ to dá na súd, tak máš smolu...
otázka je - máš nejaký iný dôvod nedávať mu malú okrem toho, že ťa nechal? rozchodom sa končí vzťah muža a ženy, nie rodičovstvo... nenapísala si nič viac, ale robiť niekomu natruc cez dieťa :-S
tova
15. okt 2013
wow otec nevidi dieta 1 mesiac a uz nema pravo byt otcom a dieta nema pravo mat otca??????? Najdi si ineho, vyliec si depresie a nechaj, aby mali otec so synom normalny vztah.
mata128
15. okt 2013
@ninuci dieta nemoze za to,ze vas priatel nechal...toto je problem mnohych zien...daj vyzivne a viac sa nestaraj.Ale tak to nefunguje.Dieta ma pravo byt s nim a ty by si mala byt stastna,ze ma zaujem.Este nevies,kedy ho budes potrebovat...
nasta55
15. okt 2013
Ak ma s dcerou normalny vztah a bude k nemu chciet chodit, nic s tym nespravis.
nasta55
15. okt 2013
@ninuci vlastne s tym nespravis vobec nic, ked sud rozhodne.
simik2309
18. okt 2013
ja mam na takych chlapou take nervy, ked uz je vsetko hotove tak chcu to dieta akde boli do vtedy do slaka ked sme ostali same na vsetko a nepomohli nam znicim.. pocujte zienky neviete ako to je, mne byvali nevidel syna 3 a pol roka da sa povedat a teraz ked riesim na neho exekuciu lebo mi plati ani nie polovicu co ma si dal stretavania s malym tyzden cez leto a tyzden na vianoce. Maly ma uz svojho otca s ktorym zijeme a mame aj syna ideme sa brat.. najviac sa bojim ze byvali zije v anglicku a nechce mi uviest ani adresu a syn ma 4 roky si myslim ze je nepripustne ho posielat lietadlom niekde sameho. a do cudzieho prostredia k cudzim ludom kedze uz vnima kto je pri nom
nivi
18. okt 2013
@ninuci viem, ze si nahnevana, ale tvoja dcerka za to nemoze. ja by som v styku nebranila, pokial je ex normalny.

@simik2309 nuz to je trosku ine, vsak nech si pre neho pride sem a bude travit prazniny na SK. urcite by som tak male dieta same nikam neposielala, podla mna ani by ho airolinky nevzali ak nema doprovod. sa mi zda, ze az starsie mozu aj to musi byt nejaky papier, komu ho maju odovzdat a tak.
simik2309
18. okt 2013
@nivi ved som rozmyslala ze zbehnem k nejakej pravnicke sa poradit lebo v Anglicku su ine zakony a ja nepotrebujem potom hladat kde mam dieta. Ale dakujem za radu ohladom toho lietania. On sa hra na chudaka ze nema na chleba lebo v Anglicku je tak strasne zle, tak pochybujem ze by dosiel na Sk koly malemu a ak by aj k mame tam zasa nema podmienky pre maleho aby tam bol tyzden.
nivi
18. okt 2013
@simik2309 urcite je dobre sa poradit v takomto pripade, ja by som urcite dietatko neposielala bohvie kam.
simik2309
18. okt 2013
@nivi ved keby viem ze je to z jeho strany uprimne tak ok, nejako postupne by sme sa dopracovali k tomu aby sme to synovi vysvetlili a nech si zvyka ale toto mi pride ako hodenie do hlbokej vody a nauc sa plavat..
havana_frost
18. okt 2013
@simik2309 4 ročné dieťa určite neprepravia letecky samé. Možno nejaké väčšie (myslím najmenej 12) sa dá odovzdať letuške a ona na letisku potom otcovi, ale také malé určite nie.
yanni
18. okt 2013
@havana_frost @simik2309 letecky ti dieta sama prepravia od 5. rokov. Doprovod je cely cas letuska, a odovzdava sa takpovediac z ruky do ruky.
@simik2309 neposielaj dieta nikde. Ak chce kontak, tak si to musi zariadit tak, aby si on prisiel po neho alebo ty letis spolu dietatom. Tiez nie si ale povinna mu dieta zaviest. Popripade isu cestovne naklady na polovicu.
nivi
18. okt 2013
@yanni asi ako ktora spolocnost. lebo napr. v ryanar az od 16r. inak musi mat doprovod cloveka nad 16. a easyjet napr. tiez nepreparavuje deti pod 13 bez dospelaka. a tak dalej, kazda spolocnost ma podla mna svoje pravidla. Neviem ci sa tam da ratat ako doprovod letuska.
no napriek tomu, presne kao si pisala. ona mu nieje povinna dieta doniest do UK. ak ma zaujem nech pride on sem.
yanni
18. okt 2013
@nivi moze byt. My nelietame lacnymi spolocnostami, lebo nemaju dobry servis. Lietame len Lufthansou a tam ti zoberu od 5. rokov. Takto sameho sme posielali 5rocneho synovca mojho muza a nebol problem. Na letisku si ho prebrala letuska a v cieli letuska odovzdala opravnenej osobe, bud su to rodicia alebo ten co ma splnomocnenie. Data, kto ho prevezme, sa musia nahlasit spolocnosti predom.
nivi
18. okt 2013
@yanni tak to hej v tych lepsich viem, ze maju speci servis pre deti. ale to by autorka musela ist min. do Viedne na letisko 😛 a ako to uz by mal jej ex aky luxus. aby mu takto dieta dopravovala. a on asi ani na tu letenku u normalnej spolocnosti nebude mat, ked sa tvari ako chudacik. preto som dala nizkonakladovky
yanni
18. okt 2013
@nivi ja osobne by som mu dieta aj tak neposielala. Ked mu tak zalezi na kontakte, musi si on najst sposob ako byt s dietatom. To je jeho problem, ze zije v Anglicku. By som mu tak povedala, ja ti nebranim, kludne mozes prist. Co je to za vyhovorka, ze v Anglicku je drahota. A na Slovensku nie?
nivi
18. okt 2013
@yanni ved tiez mam ten isty nazor 🙂
simik2309
18. okt 2013
@yanni ved to ze tri roky bol o jedno mesto od nas daleko a za malym nechodil aj ked mohol hocikedy ja som tomu nebranila.. ale nechodil.. a zrazu teraz ked je v zahranici tak ide robit problemy lebo sa sudim o vyzivne ze neplati ako by mal. A naklady by som nemala s coho hradit, si viem predstavit lepsie vyuzit tie peniaze napriklad mu nieco kupit alebo co ved letenka nestoji 10 eur.. a dakujem za info, ja by som si dieta neposlala do zahranicia nechcem riskovat ze ho uz neuvidim, nakolko mi odmieta dat vediet jeho adresu ...
simik2309
18. okt 2013
@yanni a nie som povinna ak mi tak urci aj sud?
simik2309
18. okt 2013
@nivi to si dobre napisala..😃 je to tak chudaka zo seba robi ze nema na chleba dobreze nie, a mozno si mysli ze mu to budem platit ja.. a zasa zverit aj dieta letuske ked je to cudzia osoba a dieta nie je zvyknute ani len na to lietanie.. a boji sa
simik2309
18. okt 2013
@yanni ved to ze aj keby to tam bola drahota ale ako sa tam stat chova ved tam sa maju mamicky a nezamestnany dobre nehorzi ze by im stat nepomohol.. a na Slovensku je to drahe ale materske mizive...

Začni písať odpoveď...

Odošli