Nelegálna nahrávka

valika66
3. aug 2017

Dobry den potrebovala by som velmi pomoct a poradit. S manzelom mame dve starsie deti 15 a13. Je dost ziarlivy. Minuly tyzden mi dal vypocut nahravku ktoru urobil z plostice ktoru mi dal do postele aby ma nahravala kym je on v nocnej tvrdi ze som tam s nejakym chlapom. Vtej nahravke nic nie je a ani nemoze byt nik pri mne nebol pocut len vlak. Neveri mi stale tvrdi len to svoje. Nahravku vsetkym naokolo prehral a dokonca zavesil aj na fb ale za 3 dni to stiahol nik tam nic nepocuje. Bol velmi agresivny musela som odist k mame. Dcera sa rozhodla ist so mnou. Syn ostal s nim pobrala som si vsetky veci . bola som na policii a pytala som sa ci je daka moznost dako vycistit nahravku a aby som mala dokaz. Ze tam nic nie je. Povedali mi ze sa to da ale musim podat tresne oznamenie. Toto vsak nechcem robit lebo asi by mohol skoncit v base uz mal opletacky so sudom a podmienku a teraz sa dopustil dalsich veci .... Nelegalna nahravka, poskodenie dobreho mena. Hlavne koly detom to nechcem robit ale musim si ocistit meno.... Nik mu vsak neveri. Vsetci ma poznaju aka som. Keby sa nasiel niekto kto by mi pomohol s tou nahravkou a dako ju rozobral a vycistil. Od tejto nahravky zalezi vsetko. Deti rodina vsetko rada si vypocujem akukolvek radu. K manzelovi sa uz asi nevratim. Dopredu velmi pekne dakujem

mondolina
3. aug 2017

Nechápem, však na nahrávke nič nie je.

mimi1237
3. aug 2017

Clovek niekedy nevychadza z udivu co vsetko sa deje v rodinach ☹
A co zalezi od tej nahravky ked tam vlastne nic nieje ?

mimi1237
3. aug 2017

A nerozumiem ani tomu preco si chcete ocistit meno,ved i tak.pisete ze mu nikto neveri ,kazda "story " trva tri dni ,ako sa vravi...kaslat na to skor by som riesila co dalej zo svojim zivotom lebo pan manzel je pravdepodobne chory jedinec.pardon za uprimnost.

catherinah
3. aug 2017

Ja tiez nerozumiem. V kazdom pripade spravanie manzela je chorobne.

valika66
autor
3. aug 2017

Dakujem za uprimnost mam teraz kde byt robotu mam. Ja potrebujem aby som mu mohla ja dokazat ze to on sposobil vsetko mozny rozvod a nie ja ako tvrdi pred vsetkymi

mimi1237
3. aug 2017

@valika66 preco vam nieje jedno co si pomyslia o tom druhy ludia ? Hlavne je ze vy budete mat pokoj ,naco sa z nim handrkovat dokazovat mu nieco....da sa vobec takemu cloveku nieco vysvetlit ,myslite ze by uznal chybu ? Ved on vo svojom vnutri i tak vie ze je slaboch ,preto ta jeho paranoja,preto ta jeho ziarlivost ,je to komplex so seba sameho ,ze nieje dost dobry atd....

catherinah
3. aug 2017

@valika66 a potrebujestu nahravku nutne vycistit? Nestaci tak ako je? To chces pouzit ako dokaz na sude pri rozvode?

valika66
autor
3. aug 2017

Vsetky mate vo vsetkom pravdu co pisete. Nahravka sa musi dat nejako vycistit ak dojde k rozvodu bude to moj jediny dokaz. Som si vsimla ze uz aj syna spracovava chova sa ku mne dost chladno ked sa stretneme

mimi1237
3. aug 2017

@valika66 ja stale nerozumiem naco treba nahravku vycistit ked tam nic nieje ?

valika66
autor
3. aug 2017

Ked mi dal vypocut nahravku ta na jednom kusku som sa pocula asi sa mi nieco snivalo. Mne sa hocico sniva. Mozno pocut aj ked som sa prehadzovala ale on tam stale pocuje ze tlmene vzdychy ze to robim s chlapom skoro 5 hod a podobne

daninka2
3. aug 2017

Ona to mysli asi nahravku upravit tak, aby bolo jasne ze sa jedna o zvuk prechadzajuceho vlaku a nic ine. Chapem ze chce ocistit svoje meno, nieje prijemne ked mate ciste svedomie ale napriek tomu ukazuju na vas prstom ze aha to je ona co podviedla chlapa kym bol v nocnej. Nie kazdy je tak silna osobnost aby dokazal uplne odignorovat okolie. Zvlast v malych mestach alebo dedinach. Plus na sude sa budu pytat kto stoji za rozvratom manzelstva a pokial viem nieco to zavazi aj na rozdeleni majetku

saurian
3. aug 2017

Nemyslim si ze tvoj problem je nahravka. Ak ju aj niekto vycisti, ako som pochopila - tak len preto aby on veril.
Vazne si myslis ze by to pomohlo? Neries, nevysvetluj opat a znova - iba povedz ze nema dovod ziarlit, bud tomu uveri a bude sa spravat ako ma, lebo inak o teba pride...
To chces s nim naozaj dalej zit?!?

mimi1237
3. aug 2017

Aha to je taka dlha ta nahravka ? Az 5 hodinova ? A on to chce pouzit na sude ? Za prve je to nahravka nelegalna tak nevuem ci toto na sude by preslo a ci by ju brali ako dokaz neviem- vasej nevery ?
Skor myslim ze nie ....a keby vam ju aj niekto vycistil tak v pripade ze sa na sude pouzije by ste boli ta zla ze ste ju vycistili ...a uz by vas brali ze ste mali asi dovod ....
Za mna sa vykaslat na nahravku

mimi1237
3. aug 2017

@daninka2
Aku vahu to ma na rozdeleni majetku ? Nadobudnuty majetok ide predsa na poli ci ?

mondolina
3. aug 2017

Ako dokáže že nahrával teba vo vasom byte, ešte toto mi povedzte, celý súd sa jeho nahrávke aj jemu akurát tak vysmeje.

0silvia0
3. aug 2017

@valika66 ty nerieš čistenie nahrávky, ale vyčisti si život od psychopata. Toto je normálne aby muž dával plošticu do postele a potom 5 hodín počúval spánok svojej ženy? Choré choré choré...

valika66
autor
3. aug 2017

Daninka 2 to napisala vystizne presne tak to citim. Asi ma caka novy zivot ale chcem ho zacat s cistym stitom. Chcem to dokazat svokrovcom aj synovi proste aby videli co je zac a neodsudzovali mna

mimi1237
3. aug 2017

@valika66 dajme tomu ze by sa nahravka pouzila na sude,co je sudca taky sprosty ze by uveril nahravke na ktorej pocut nejaky vlak ??? Ja by som.povedala ze aano bola som mu neverna,ale s vlakom 😀

valika66
autor
3. aug 2017

Co sa tyka majetku je vsetko jeho ja nechcem nic vsetko som si zobrala chcem len aby mi nerobil problemy s detmi stretavanie sa a pod

sissy27
3. aug 2017

@valika66 sorry za úprimnosť - v prvom rade si daj vyčistiť hlavu. Bez srandy. Tvoj muž je magor, to je jedna vec, ale aby si sa mu ty podriaďovala a dokazovala svoju nevinu je úplne choré. Môj ex bol taký - odzravila som suseda 100 ročného, hneď scéna že s ním chrápem. V novinách titulky že nejakú hollywoodsku herečku načapali s milencom - dostala som pár faciek, lebo určite som taká istá... Za všetko bol hneď oheň na streche. Realita bola taká, že sa kurvil on. Najlepší deň môjho života keď som s ním vyrazila dvere (pri odchode potreboval pomôcť od policajtov, lebo samému mu to akosi nešlo). A mohla som sa obhajovať a dokazovať svoju vernosť do aleluja, stále bol problém. A ty nebuď sprostá prosím ťa, máš dosť rokov na to, aby si vedela, kde sú hranice. Načo silou mocou potrebuješ zachrániť toto manželstvo? Napĺňa ťa šťastím a pohodou?

daninka2
3. aug 2017

@valika66 ja by som tu nahravku nechala na neskor ak fakt dojde k rozvodu. Tam uz mas moznost zverit to do ruk nezavislym znalcom. Viem ze to lahke nebude, ale ak to skonci ulavi sa ti velmi, nebudes musiet viac kontrolovat to co povies kedy sa usmejes a akemu muzskemu znamemu spred 20 rokov zo skoly sa pozdravis na ulici. Presla som si takeho psychopata, zelam vela vela sil akokolvek sa uz rozhodnes

valika66
autor
3. aug 2017

Joooj babky ste zlate ved mne nic nechybalo. Robotu sme mali deti ay zdrave mali sme ist za 2 tyzdne na dovolenku vsetko sa to zosypalo len minuly stvrtok.

mimi1237
3. aug 2017

@valika66 to je divne teda ked myslite ze minuly stvrtok je na vine ,normalny manzel neda plosticu zene do postele 😒
A nesustredovala by som na nahravku ,je to blbost s prepacenim ,kedze ako bolo spomenute ,na sude su znalci ,tam nato budu mat techniku ked uz sa ma zistovat co je na nej ....
Nejde predsa o vrazdu ze ich bude zaujimat nejaka nelegalna nahravka ,mozete kludne spavat ,este raz,aj keby nahodov zisti sa ze tam nic nieje ...

maminuska
3. aug 2017

@valika66 z vlastnej skúsenosti ti poviem že aj keby si sa rozkrájala , neočistíš sa od ničoho pred nimi . Ak aj vytiahneš vyčistenú nahrávku tak si vymyslí niečo iné ... že ti ju napríklad vyčistil ten milenec tak aby tam nebolo nič počuť. Nebude ti veriť .
Ty sa len pekne vykašli na tú nahrávku , podaj na neho trestné oznámenie a rovno návrh na rozvod . S takými to chorobnými žiarlivcami sa žiť nedá .

A každý sa na tvoju nahrávku na sude vykašle, nikto to nebude čistiť a nikto sa tým ani nebude zaoberať. Len strácaš čas a sily.

valika66
autor
3. aug 2017

No neviem si ani predstavit co ma caka ani vo sne sa mi nesnivalo ze budem daco take riesit nemali sme spory alkohol bytky . nakupy robil sdetmi behal po doktoroch pod. O rodicoch svojich sa stara ale ako keby mu preplo ja si to neviem vysvetlit

mimi1237
3. aug 2017

@valika66 napisala ste ze je dost ziarlivy...cize aj predtym ste museli zazit nejake ziarlivostne sceny ku ktorym ani nemal dovod ,ci ?
A podla seba sudim teba,aj o tom to moze byt .....

0silvia0
3. aug 2017

@valika66 žeby sa takto začala u manžela prejavovať kríza stredného veku?

valika66
autor
3. aug 2017

Neviem ci to je kriza stredneho veku ja. Som mu ziadne podnety pre ziarlenie nedavala . to skor ja by som mala ziarlit nie on. V robote mi povedali ci to nie len taktika ako vsetko hodit na mna a on by nejaku mal nasadili mi chrobaka do hlavy neviem

valika66
autor
3. aug 2017

Asi si necham nejaky cas na to co urobim je to velmi cerstve dakujem vam za vase nazory. Dost mi pomohli v mojom rozhodovani dam vediet ako to pokracuje dalej

daninka2
3. aug 2017

@valika66 ty jedina najlepsie vies ako to bolo do teraz u vas doma, zelam aby si sa rozhodla co najlepsie