Neželám si tretiu osobu pri stretávaní otca so synom

pestikova
27. jún 2016

Z byvalim mame dvoj mesacneho syna on ma novu priatelku a ja si nezelam aby sa snou maly stretaval .... do dohody napisal ako 3tia osoba ale vyslovene som mu povedala ze nezelam si aby bola pri tom pri stretnuti ... mam pocit ze kym nieje jeho manzelka sud moze zakazat ju ako 3tiu osobu dakujem za kazdu spravu

draik
27. jún 2016

Pri styku v prítomnosti Vás ako matky a napr. u Vás doma to ovplyvniť viete, inak nie.

lintu
27. jún 2016

drať sa ku niekomu silou mocou nepozvane na návštevu, je tak trochu zvláštne.... brala by som, ak by sa tá tretia osoba držala v úzadí aj pri vašom úmyselnom stretnutí vonku.... ale inak synovi nezabrániš prichádzať do styku s otcovými známymi..... časom bude takých situácií len pribúdať.... prečo ti vlastne vadí tá nová priateľka?

sissy27
27. jún 2016

@pestikova a ty predpokladám plánuješ zostarnúť sama, ako pustovník, lebo ak si náhodou niekoho nájdeš, tak s dieťaťom ho zoznámiš až po svadbe...
Spamätaj sa, nerieš si svoje mindráky z nevydareného vzťahu cez dieťa... Súd nemá dôvod zakázať jej prítomnosť pri tvojom dieťati, ak by tak urobil, rovnako by musel postupovať aj v prípade tvojho nového vzťahu 😉

tova
28. jún 2016

@pestikova neboj,, maly sa este nastretava vela cudzich ludi. Aj vskolke ho raz nechas pri cudzich zenach.

drobcek26l
28. jún 2016

A prečo? Ta žena mu nejako ubližuje? Lebo ak nie, nevidím dôvod aby jej to sud zakázal. Je to partnerka tvojho bývalého, a ci sa s tym zmieriš alebo nie bude an ona raz určite súčasť výchovy vášho syna, tak isto ako tabu druhý partner ak mas alebo budes mat

janickacrazy
28. jún 2016

@pestikova Ked máte len 2mesačné bábo, tak by sa malo s otcom stretávať hádam len v tvojej prítomnosti, nie? Teda najma, ak ho ešte kojíš. Tak nečudujem sa, že ti to vadí, si ešte krátko po porode, hormony tebou ešte asi lomcujú. Neviem ako ste sa teda na súde dohodli, ved ked ti to vadilo, tak prečo je to napísané v tej dohode, ved si mala vtedy protestovať.

stvura
28. jún 2016

Pokial mu neublizuje tak nevidim dovod. Je to 2m dieta ako pises, takze maximalne tak s nim moze ist s ex na prechadzku kocikom, pochybujem ze daco viac a muzi do roka ani nejako extra neprejavuju zaujem o kontakt s dietatom co mam skusenost, kedze sa im zda krehke a nevedia ako ho drzat, co s nim robit. Ako pisali kocky vyssie, este sa nastreta cudzich ludi, nikdy nevies ci ty nebudes mat tiez inych partnerov...

katarinapol88
29. jún 2016

To snad nemyslis vazne? To by mohol aj Tvoj ex od Teba chcieť, ze ak si najdes partnera nebude moct vídavat dieta, az ked sa vezmete. Ludia si nemajú robit zle, nie je to len Tvoje ale i jeho dieta. Kazdy ma pravo ma novy začiatok.

guinevre
4. júl 2016

@pestikova Je jedno co si ty zelas alebo nezelas, ked nie je fetacka, alkoholicka a podobne, tak s tym neurobis nic. Ked je dieta u otca tak bude normalne travit cas s otcom, jeho priatelkou/zenou/pribuznymi ako to je ked cas travi s matkou. Neviem preco by mal otec byt obmedzeny takymto sposobom, to je potom vazenie, nie uplatnovanie rodicovskeho prava.