Odchod do zahraničia po rozvode

tisa0917
5. jún 2013

Mate niekto skusenost alebo mi viete poradit ?som po rozvode mame jedno dieta ,som zakonnim zastupcom dietata byvali manzel ho ma mat kazdy neparny vikend ,casom som si nasla priatela ktory pracuje v zahranici chceli by sme tam casom byvat spolu no neviem ako postupovat co robit aby som tam mohla ist byvat z byvalim manzelom sa nevieme dohodnut absolutne na nicom takze predpokladam ze sa ani tento raz nedohodneme prosim poradte aj mate neaku skusenost

kattrin5
5. jún 2013

Ahoj pokial to tvoj manzel nepovoli nebudes moct zit v zahranici...a v pripade ze by si odysla ta priatel moze udat za unos. Takze nieje ine riesenie ako sa dohdnut s ex mm

gabika2206
5. jún 2013

presne ako pise kattrin ,jedine este sudom ,ale to by museli byt riadne argumenty hlavne v tom ze by to bolo dobre pre malu a to by sa muselo dokazat

zigzag
5. jún 2013

@tisa0917 a nevadi ti, ze take male dieta je bez teba na vikend? ostava aj na noc s exom?

tisa0917
autor
5. jún 2013

Nikdy sa nedohodneme ani na malickostiach kde to este na takej veci ale ja mam svoj zivot a preco mam byt obmedzovana on ked si ho berie tak ho dava svojej mame a on sa o nho nestara lebo sa nevie postarat nastastie ho nema na noc ma ho od 9.00 do 18.00 ale mali my stale place ked pride od neho v tu noc krici place zo sna ale len ked pride od neho cez tyzden ked z nim neje je v pohode ani raz sa nezobudi v noci neviem co z nim robia ani sa to nemam sancu dozvediet skor naopat ked si vsimne ze ma mali neaku modrinku ked spadne tak mi ex krici ze ho tyram ze ma da na sud ziavne nevie ze dietanked sa uci chodit tak pada stale psychycky ma vydiera a aj preto chcem odyjst prec co najdalej .......

tisa0917
autor
5. jún 2013

@zigzag ma ho cez neparne vykendy od 9.00 do 18.00