Odročia súdne pojednávanie, keď sa otec nedostaví?

lv1
2. feb 2011

Zajtra mam sudne pojednavanie s otcom malej ohladom vyzivneho, lenze on na sud nepride, aj sa pisomne ospravedlnil. Chcem sa opytat ci to sud nechá na iný termín alebo ci budu vypocuvat iba mna, dakujem za rady ...

pink_lady
2. feb 2011

sudca ta moze vypocut a pojednavanie odrocit ...

dajna11
2. feb 2011

mna si vypočuli ale aj tak odročili lebo treba vypočuť aj druhého a ked nie tak od neho žiadali nejaké doplnujuce papiere

boddez
2. feb 2011

máám to presne rovnako 18teho mám sud o zverenie mojej dcerky oficialne do starostlivosti...jej matka si doteraz neprebrala papiere zo sudu ani nepríde...mna vypočuju a ja ked už čakam 6mesiacov asi budem na jej vijadrenie čakat ešte pol roka..dalši..pritom je dcerka od narodenia u mna ona a nezaujima zriekla sa jej ani ju len nevidela...neplati vyživne nič..tak sa sudim o vlastnu dcerku už pol roka..ai ešte dlho budem..to len kvôli tomu že jej matka je neschopna prist... 😒 😒 😒

baby2310
3. feb 2011

boddez - ja len že si skvelý otec, nevzdávaj sa, tvoja krásna dcérka ti bude najlepším hnacím motorom do všetkého zlého 😅 😅 😅 Jáááj, bodaj by všetci otcovia sveta pocítili aspoň na jeden čo i len štvrtinu z tvojej otcovskej lásky a oddanosti, to by sa nám dobrým matkám hned na svete lepšie žilo 🙂 🙂 🙂

daniela1974
3. feb 2011

zalezi od sudcu, pokial otec/matka alebo jeho zamestnavatel poslu potvrdenie o prijme, nie je nutne aby sa zucastnil otec/matka. Ale zasa sudca moze povedat, ze trva na jeho pritomnosti, co mi pride divne, lebo ktory sudca chce riesit pre neho trivialnosti pridlho.

titkovamiriam
3. feb 2011

možu odročiť,no ked sa nedostaví druhý raz môžu ho predviesť policajti,alebo aj ju.