Postup súdu

miskax2
11. feb 2013

ahojte už je tomu mesiac ako sme dali podanie na súd ohladom dcery. ako sa da zistit ci sa tým uz sud zaobera ci nie?alebo v ako stadiu vybavovania je vec? chcem vediet ci uz ma papiere socialka alebo odporca a tak... ci len cakat na predvolanie a navsetvu zo sosialky?

lea6419811
11. feb 2013

@miskax2 mozes zavolat do podatelne oni ti povedia ako sa vec ma a u koho je spis 🙂 inak s tym volanim je to tiez tazke .niekedy lepsie osobne zajst a informovat sa 🙂

kaktusik007
11. feb 2013

@miskax2 tak ako nic proti, ale co by si chcela po mesiaci od podania??? tu u nas su vytycene pojednavania tak za cca 4 mesiace, a viem ze to tu ide rychlo... su okresy, kde to trva aj pol roka, a osobna skusenost s BA4 spred par rokov je ze im to trvalo jeden cely rok kym vobec vytycili pojednavanie!!!!! a to samozrejme dali o dalsieho pol roka.... 😠

miskax2
autor
11. feb 2013

@kaktusik007 ja veim ze to nieje rychla zalezitost ale napriklad byvali podal v seprembri v oktobri bola soialka u nas a v novebri bol su....takze asi tak....ja mne nejde ani tak o ten cas ako ci sa da zistit priebeh toho konania v akej je to faze a tak....