Potrebujem právnika na boj proti sociopatovi a narcistovi

zdenka51
26. máj 2020

Už zopár rokov vediem boj s psychopatom,sociopatom a narcistom v 1osobe. Teraz sa rieši návrh na striedavú starostlivosť,ktorý podal on. Som zúfalá,inštitúcie nevidia,že má poruchu osobnosti. Akákoľvek komunikácia s ním je nemožná. Je to patologický klamár, sociopat a narcist. Neboli sme manželia, iba s ním mám dieťa. Celé ma to ničí a ubíja ☹ dieťa používa ako zbraň proti mne. Puká mi srdce pri predstave, že zo syna bude rovnaké monštrum.
Prosím poraďte právnika, ktorý vie ako na sociopatov.

diaalex
26. máj 2020

@zdenka51 závisí to od toho v ktorom meste si

zdenka51
autor
26. máj 2020

@diaalex poprad

ciernysokol
26. máj 2020

@zdenka51 poznam jednu pravnicku, ktora je rovnaka psychopatka ako on, to by mohlo fungovat

pavucikvet
26. máj 2020

@zdenka51 kolko ma syn rokov?

simuskaaa123
26. máj 2020

To sa dá nejak riešiť? Môj ex je tiež psycho, vždy musí byť všetko ako chce on, vždy ide proti mne. Na súde o výživné a zverenie malej mne mi spravil peklo lebo oblbol aj ich. Je to narcisticky manipulátor a klamár prvej triedy.. Ale ako to dokázať? Keď mi na všetko skočili

zdenka51
autor
26. máj 2020

@simuskaaa123 riešim niečo podobné a som zúfalá

zdenka51
autor
26. máj 2020

@pavucikvet 5rockov ma

zdenka51
autor
26. máj 2020

@ciernysokol je z popradu?

simuskaaa123
26. máj 2020

@zdenka51 to verím. Našťastie moja dcéra má skoro 8mes takže striedava nehrozí. Tiež sa bojím co bude do budúcna. Síce na jednej strane vidím ze on ma len reči.. Ale aj tak obavy sú tam

zdenka51
autor
26. máj 2020

@simuskaaa123 aj moj mal len reci a zastrasoval ma striedavkou. A ked unho syn odmietal nocovat, "citlivy" otec podal rovno navrh na striedavku. Bez empatie k synovym potrebam a voli.

simuskaaa123
26. máj 2020

@zdenka51 tak snáď vám to neprejde.. Držím palce

diaalex
26. máj 2020

@zdenka51 jedine ke okolie viem poradiť

jvasenka
26. máj 2020

@zdenka51 hlavne zbierat co najviac dokazov svedkov

zdenka51
autor
26. máj 2020

@jvasenka zbieram, mam zapisanych iks A4riek.

zdenka51
autor
26. máj 2020

@diaalex a vedel by konkretne s ludmi s poruchou osobnosti?

diaalex
26. máj 2020

@zdenka51 spolupracujú aj so psychiatričkou a majú skúsenosti...

ciernysokol
26. máj 2020

@zdenka51 ano. Psychoska, uspesna, draha.

luccija
26. máj 2020

@zdenka51 takého človeka diagnostikuje dobrý terapeut, lebo manipulátor vie oblbnut aj psychológa.Pravnika treba dobreho aj, keď draheho.

zdenka51
autor
26. máj 2020

@diaalex ak by boli ochotní mi pomôcť, prosím kontakt na nich.

diaalex
26. máj 2020

@zdenka51 poslala som ti správu

peter2404
31. máj 2020

teda ak tomu rozumiem spravne, panovi ex nikto nic nediagnostikoval,akurat ze nerobi to, co si ty predstavujes.

nesiris
31. máj 2020

@peter2404 presne.. Akonáhle sa z chlapa, ktorý bol nedávno dokonalý, stane ex, zmení sa v monštrum a pribudne mu celá škála psych. diagnóz. A to len preto, že sa domáha svojich práv. A je zúfalý pretože v našom štáte sú práva otcov popierane. Dieťa nie je majetok matky. Otec ma právo na striedavku a dieťa tiež. Psych. posudky nerobí právnik ale lekár. A musím dámy sklamať, pretože v podobných situáciách z návrhov sa psych. diagnóza dokáže asi 4 % otcov (hlavne závislosti) a poruchy osobnosti možno 0,5 %. A to bude určite aj tento prípad... Viem o com hovorím... To nie je porucha osobnosti, to je zúfalstvo a frustrácia z bezmocnosti.. Ale dobrá správa je, že na Slovensku sa ľady pohli...

peter2404
31. máj 2020

@nesiris len problem je v tom, ze ak aj psycholog tu "poruchu" neodhali tak, ako si pani predstavuje tak je to jasne - psycholog je slaby a ex oblbol aj psychologa, treba ineho, lepsieho..
matka by asi spravila najlepsie keby svoje problemy sama konzultovala s psychologom - to zufalstvo o ktorom pise nie je v poriadku. tiez ten umysel "bojovat" s otcom dietata, ktoreho si predpokladam vybrala dobrovolne..

juderstina80
9. jún 2020

@nesiris dalsi zufaly otecko.sa preber.ak ma muz uroven aj zena vie byt velkorysa!!!!!!

dadika41
12. jún 2020

A viete o nejakom super právnikov aj v MT? Ďakujem, tiež mam podobný problém

gondyo
12. jún 2020

mediátor tragálová pp

diaalex
12. jún 2020

@gondyo mediátor v takomto prípade nepomôže a súd ich neodkáže

majoranka24
14. jún 2020

@nesiris Ked ste sociopata, manipulatora a patologickeho klamara nezazili, lahko sa vam autorku prispevku odsudzuje. Keby ste takeho chlapa zazili, boli by ste ticho. Ja ju uplne viem pochopit!

laguna28
14. jún 2020

@zdenka51 môj manžel žiadal o striedavu keď mala jeho dcérka z prvého manželstva 5 rokov, ale súd to zamietol, že dieťa pôjde za chvíľu do školy a ze by toho na ňu bolo veľa. Striedava, nové školské prostredie, povinnosti atď. Takže kľudne na to môžeš upozorniť na súde, keď bude pojednávanie

zdenka51
autor
22. jún 2020

@peter2404 nie nikdy nerobil to, co robia bezni oteckovia. Posielal ma na potrat, odkopol ma ako prasiveho psa, cele tehotenstvo som bola sama, ozval sa az pred porodom a narokoval si na vyber mena... prisiel do porodnice so slovnikom od pi... do pi... a ty pi... ked sa ma to dotklo tak to nebola JEHO vina ale moja lebo moje hormony mnou zametaju a sestonedelie... dal si robit test otcovstva, hned ako som prisla z porodnice prisiel s testovacou tycinkou a vzal dietatu slinku... a nezabudol zo mna urobit najvacsiu stetku. Podla jeho slov vsetci (ziadne konkretne osoby) mu odobrili jeho konanie, teda ze ma odkopol lebo predsa odkial on chudacik mohol vediet ci je to jeho decko... zovseobecnene - takto by mohol reagovat kazdy jeden muz?
Nikdy s nami nezil ani nebyval, citovo ma vydieral, vyvolaval pocit viny za VSETKO. Urobil zo mna chuderu, moju rodinu slovne napada a ociernuje. Provokuje ma ucelovymi situaciami a nahrava si videjka... este stale sa vam to zda malo? Jeho nazor je ze pre kazde jeho dieta chce mat inu matku. Chcel fungovat tak ze 3dni v tyzdni bude s nami a ostatne dni nech ma to nezaujima. Chodil so ‘sesternicami, do wellnes, avsak to nie ON bol zly, ale JA, lebo predsa on za to nemoze ze ja neudrziavam rodinne vztahy tak ako on... staci vam?
Kto nezazil, neuveri a nepochopi.