Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Potvrdenie zo škôlky o príkladnej starostlivosti pre rodiča

tina610
26. jún 2015

Ahojte! Prosim Vas nemate niektora "vzor" potvrdenia, ktore mi na moje poziadanie vyda materska skolka, ktoru navstevuje dcerka,
pretoze nieco take mi moze napomoct pri zvereni dietata do osobnej starostlivosti, kedze sa chcem rozviest a manzel sa mi
vyhraza striedavou starostlivostou, ze malu 2 tyzdne do mes. ani len neuvidim. Na 99% sa o nu staram aj tak ja, chce to vsetko iba
komplikovat, mozno aj preto, ze s rozvodom nesuhlasi. Tak som sa Vas chcela popytat, ako ma takyto doklad zhruba vyzerat a co vsetko
by mal obsahovat. Vopred Vam vsetkym dakujem za prispevky!

bonaqa2013
26. jún 2015

@tina610 no neviem či MŠ bude ochotná niečo takéto vydať. Asi ťažko..... 😖

tina610
autor
26. jún 2015

Ano, uz to tam mam dohodnute. Ved ja nechcem nic len spravodlivost. Nestara sa o malu, ale striedavu by chcel. (to len preto, aby mi ublizoval) Tak musim mat aj ja nieco "v zalohe".

klincek
26. jún 2015

@tina610 vseobecny vzor na toto neexistuje. Dohodni sa s riaditelkou, aby ti vystavila potvrdenie, ze sa o dieta riadne staras (oblecenie, strava, zebazpecenie pomocok do skolky atd.). To sa robieva, nemala by s tym mat problem, ked jej povies ucel. Len si dajte pozor na to, aby potvrdenie nevykreslilo otca v negativnom zmysle (najlepsie ho vobec nijako nespominat). A ked sa schyluje k rozvodovej vojne, to iste v podobnom duchu by som pytala od pediatra.

janickacrazy
26. jún 2015

@tina610 Veľa chlapov sa ženám vyhráža pri rozvode striedavkou, ale vačšinou ju ani nechcú, lebo ked chodia do práce od nevidím do nevidím, tak na dieťa by aj tak nemali čas, možno ťa chce len naštvať. Každopádne to potvrdenie može pomocť, prípadne nejaké vyjadrenie od psychologičky alebo pediatra, že s dieťaťom tam chodíš vždy ty, atd.

bonaqa2013
26. jún 2015

Chlapi nie že nechcú striedavku, ale veľakrát ani návštevné hodiny nevyužívajú. Pár krát prídu pre dieťa a potom už len sporadicky resp. vôbec...
A vyjadrenie od pediatrov, MŠ a pod. to je pre súd úplne nanič. Aby to malo nejakú váhu, museli by predvolať dotyčných na súd ako svedkov a potom by to už malo iný rozmer. Klamanie svedka sa už trestá - je nato paragraf. Všetci na súde môžu klamať - nevzťahuje sa na nich žiadny paragr., len svedok nie. Aj pred vypovedaním sudca prečíta čo znamená klamanie resp. hrozí paragraf. A to už je už o inom, to si rozmyslí každý.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli