Prispievanie na syna

zvardon
7. dec 2017

Dobry den mate niekto skusenost s mojim pripadom. Ideme sa stahovat od ex konecne mam dve deti sudom urcene mne samozrejme aj vyzivne je stanove. Je to vsetko zlozite v dome kde sme zili ostava on nakolko dom patri nasim detom ztym ze mame pravo dozitia tam obidvaja nakolko sa chcem osamostatnit a odidem ako sa hovori s holym zadkom vsetko bude uzivat on len si zoberieme osobne veci vsak nebudem byvat pod jednou strechou s clovekom ktory je psycho atd.a chcem zit normalny zivot atd tak som si s priatelom samozrejme zobrala uver konecne mame svoj dom pointa ideme sa stahovat mam dve deti syn ide s nami uz sa tesi a dcera je tak z manipulovana a kupena darcekmi a mackou och boze vsade chlpy smrad nikto ju nevychovava a neupratuje po nej to by trebalo kazdy den vysavat neviete si predstavit tie chlpy na sporaku:0( vsade je atd.tak mi samozrejme hned povedal ze ked malinka ostane snim tak mi nebude prispievat na syna je to mozne mate niekto stym skusenosti dakujem jedna sa o 100 eur a uprimne si povedzme co je dnes 100 eur ked len obedy a skola stoji mesacne 40eur kde je strava a tak dalej bezne vydavky na dieta.

zvardon
autor
8. dec 2017

@maciatkolulu netreba riesit cely pribeh ale podstatu prosim nie sudit cloveka ked neviete ako musel zit vdaka. Nic nieje cerstve len konecne sa stahujeme cely problem a ex perly vyroky a mota mi dceru ale aj vam dakujem tak som spytala iba ci je to mozne ake su skusenosti ztym a kde mam zacat znova bojovat dakujem