Rozsudok a jeho nedodržiavanie

sandrusa2803
18. aug 2016

Ahojte mamičky,žienky...predčasom som sem písala ohľadom súdu s mojím ex,problémom atď.Súd nám odklepol bvalého návrh o úpravu styku s dcérou,tak,ako si to on určil.Problém je ten,že neprešiel ani mesiac a už to,čo si sám určil,prestal dodržiavať.Sudkyňa aj právnička mu prízvukovali,že rozsudok dodržiavať musí aj hodiny určené...mám taký pocit,že somňou začína zametať.Prvý krát,keď si mal pre dcéru prísť v piatok o pol 5 tak sa vykrúcal,že on nemôže,že príde jeho otec o 18stej.Ustúpila som.Druhý krát,to isté.Ja son bola tiež poučená,že nemusím naňho vyčkávať keď nepríde dohodnutú hodinu.Potom na letné prázdniny mal prísť ráno a prišiel na obed.A a priniesol mi dcéru ešte aj o deň skôr ako mal,bez toho aby ma oboznámil a spýtal sa,či vôbec budem doma.Proste,robí si,ako to vyhovuje jemu,popritom on ma dal na súd,lebo to chcel mať na papieri,ja som nakoniec súhlasila,a myslela son si,že už bude pokoj.Môj právnik bol aj je trkvas,on mi na to povedal,že on má na ňu právo a či to využije alebo nie,je na ňom.Ale ja sa pýtam,za toto som platila právnika aby som počúvala že žial,veškeré práva s len na strane otcov?Budem zamestnaná a budem skákať tak ako on píska?Tak načo s rozsudky keď sa nedodržiavajú...fakt som už zúfalá a neviem čo ďalej.Ďakujem za každú radu 🙂

pribinak
18. aug 2016

Zial, právnik povedal spravne, je zo jeho právo a nie povinnosť

Toto je o komunikácii, aby pochopil, ze sj ty mas nejaky program a nemozes ken cakat, kedy a ci pride po dceru

mirica
18. aug 2016

@sandrusa2803 ...ono je to tak.....on si prísť nemusí.....ale ak chce prísť v inom čase, nemusíš mu vyjsť v ústrety. Je to na tebe, ked nepríde ako má, nemusíš mu dieťa dať. Ja to mám s mojím ex rovnako...chodí kedy chce....ale ja sa snažím vychádzať v ústrety-len kvôli deťom.