Rozvod a milenka

24. mar 2022

Ako sa zachovali vaši manželia,otcovia vašich detí pri rozvode, ak si našli milenku a rozvod chceli? Nechali vám byt/dom? Museli ste ich vyplatiť? Alebo vyplatili oni Vás? Alebo ste museli odísť bez ničoho? Kam ste išli? Riešim podobnú situáciu, konkrétne popisovať nechcem, len ma zaujíma akási štatistika.

matapo
25. mar 2022

...zalezi od vasich prijmov, zalezi od vasich povah. My mame dva domy, takze z nikoho bezdomovec nebude, moj muz nie je lakomec a chrapun aby detom a mne nieco bral, pokial ma dost penazi na svoje zabezpecenie. Kde je penazi malo tam su tahanice o kazde euro, zial ☹ a kde sa laska premenila len na cistu nenavist a zlobu tak je situacia podobna, nik nikomu nic nedaruje a ani spolocnu rec nenajdu. Najlepsie je, mysliet aj na zadne vratka (my sme mysleli, koniec koncov investovat do nehnutelnosti sa vzdy oplati a zvlast ked ma clovek viac deti, nikdy nevies ako bude za x rokov) a udrizavat si dobre a priatelske vztahy aj ked clovek niekedy musi krivdu a bolest prehltnut, priatelsky vztah je vzdy lepsim riesienim ako hadky, vycitky a nenavist.

mirka807
25. mar 2022

@elizabet173 dom nie ale co sme kupovali spolu ano

nurielka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mogaa
25. mar 2022

kolegyni najskôr nechal ex byt s tým že jej ho necháva aby mala kde bývať s deťmi, teraz ho chce vyplatiť.....BSM zatiaľ nemali takže zrejme to pôjde súdne cez BSM