Skúsenosti so striedavou starostlivosťou a vzťah s ex

kikus2510
31. dec 2015

Ahojtr,máte skúsenosti so striedavou starostlivosťou?

demj
27. jan 2016

Ahoj ja mam zo začiatku som bola proti, ale neskor som pochopila, z e keď ma dieta rado oboch rodičov, tak mu nemôžeš brániť. Je to dobra vec pokiaľ ma otec rád to dieťa. Samozrejme je to bez vyživného, ale to vyživme je nepodstatne, podstatne je to , že tvoje dieťa je šťastne. Samozrejme, že musí byť aj dobrý vzťah medzi bývalými partnermi a musia sa tolerovať, čo v našom prípade absentuje z dôvodu jeho terajšej partnerky. Stoji to veľa sil a námahy, pretože on robi veľa veci napriek, zo začiatku nedovolil mu chodiť ku mne keď bol uňho, ale ja som nikdy synovi nezakazovala aby k otcovi išiel keď bol u mňa. Keď sa ho nato syn opýtal, prečo je taky odpovedal to súd tak rozhodol. Držalo ho to 3 roky. Vydržala som to a už ho to pomaly prestava baviť a vzťah sa zlepšuje, samozrejme keď neni so svojou terajšou partnerkou. Aj so synom sa dohodol, že môže chodiť ku mne, ale tak aby sa to nedozvedela jeho priateľka. Musiš rátať so všetkým aj s podrazmi z jeho strany...prejde to , ale chce to čas...Veľa šťastia 😉

zaba9
27. jan 2016

Ahoj. Ja mam tiez skusenost. Ale nie som rodic takehoto dietata,ale partnerka otca,ktory mal striedavku. Cize partner mal striedavku . Vyzeralo to fajn,lebo dievca malo rado oboch rodicov. Striedali po tyzdni. V piatok zobral zo skoly,tak vikend plus tyzden. Vydrzalo to rok. Potom dcera poziadala otca,ze uz to tak nechce. Tak je teraz u mami,a brava si ju kazdy druhy vikend. Neviem,mozno je to fajn pre rodicov,ktory byvaju blizko seba. Ja ked som sa rozvadzala,mne deti hned povedali,ze nechcu mat striedavku,lebo ze sa im nechce stale balit,a chodit hore dolu ,od rodica k rodicovi.