• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stratila som rozsudok z rozvodu. Kde mi ho vydajú?

4. februára 2011 
Ahojte, prosim radu..

niesme zatial zosobaseny s priatelom, zajtra sme chceli ist na matriku spisat dohodu o priezvisku dietata - aby mal syn priezvisko po priatelovi.. Myslite si ze budem potrebovat aj rozsudok? A na okresnom sude kde nas rozvadzali s byvalim manzelom, my vystavia novy? Na pockanie?? Dakujem za odpovede...chystam si veci na zajtra, mame toho vela a moze ma trafit slak ze ho nemozm najst...som si ho schovala, ze aby sa nestratil...a nemozem ho najst :angry:

dakujeeem
11. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...

budes potrebovat aj rozsudok....teda ja som ho potrebovala.... :unamused:
mozno iny kraj iny mrav..... :wink:
11. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj
Ja som ho tiez potrebovala....myslim,ze je to vsade rovnake...pytaju ho.
12. nov 2008 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozsudok treba....je to kvôli tomu , že kontrolujú či ku dňu termínu pôrodu už ubehlo 300dní od rozvodu. ak by neubehlo , dieťa by bolo považované za tvojho ex a dostalo priezvisko také na akom ste sa dohodli pri sobáši. Zmeniť by sa to dalo až po pôrode a na súde :unamused: .
kópiu zozsudku ti na súde urobia , len neviem či na počkanie ....asi to závisí od toho na koho natrafíš.
12. nov 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajo ano, potrebujes ho.. Na sude Ti vystavia na pockanie novy, ak samozrejme vies cislo spisovej znacky, alebo rozhodnutia. Je za to poplatok 50sk, plati sa v peniazoch (nie kolkoch)
12. nov 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANO treba a ako pise alexandra na sude ti ho spravia nanovo
12. nov 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: dakujeeem za odpoved.

inak uz som ho nasla...zalozeny v lizingovych papieroch, bracho bral na mna lizing na auto, tak som to mala pre istotu zo sebou ak by ho bolo treba....

teta na matrike ho ani nechcela, az ked som jej povedala ci to urcite nieje treba, tak si pre istotu opisala spisovu znacku... a napisala som len cestne vyhlasenie ze som rozvedena, nic ine....
13. nov 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra a ked neviem číslo spisu? aj tak mi ho vydajú, podľa priezviska napríklad
1. feb 2011 o 17:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baby2310 bez na sud, povedz svoje meno a daju Ti cislo psisu :wink: Pripadne sa este spytaju ci si Navrhovatelka, alebo Odporca, ake je to konanie (zmena priezviska, vyzivne, atd.)
3. feb 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra už je to v poriadku, zbehla som tam v stredu, nebol problém, treba len 1,50 eurový kolok...:slight_smile:
4. feb 2011 o 13:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok