Stretávanie otca a jeho priateľky s mojou dcérou

lucia09
30. jún 2009

ahojte...som slobodná mamina s 3-ročnou dcérkou.. náš bio-otec chodí za malou často(až príliš).. všetko bolo ok, až do teraz! mladý pán sa rozhodol, že malá si má budovať vzťah aj s jeho priatelkou! ..čo sa mne samozrejme vôbec nepáči. Neviem ako to vyriešiť. Ak máte dajakú skúsenosť, alebo svoj názor na takúto situáciu, budem len rada 🙂

campi
2. júl 2009

Vubec nezname cely souvislosti a konkretni osoby, tak se taky neda napsat, ze zakladatelku diskuze chlap nechtel.. Muzeme debatovat o ty situaci a taky polemizovat s nazorama jinych diskutérek. Musim rict, ze jsem alergicka na jakýkoliv JÁ, JÁ v souvislosti s detma a jestli nekdo napise, ze jenom matka dela vsechno nejlip a ze je snad díte její výhradní majetek, tak teda no comment. Ja teda vsechno nejlip nevím ani nedelám (byt se o to snažím moc).

tetes1
2. júl 2009

pajmis:to není jenom o mateřství, to je i o povaze a já nepovažuji ženskou která zabraňuje styku dítěte s otce za dobrou matku a ještě si to omlouvá tím, že sobeckost vůči dítěti je normální. Přeber si to jak chceš.
fef:ty jsi mi pobavila, proč by mi mělo být jedno komu svěřím děti? Co to povídáš o nějakém klidu? To nechápu z čeho tak usuzuješ? Protože si myslím, že otec má také svoje práva? A pokud píšeš o tom jestli je vůbec uvedený v rodném listu a že je to Luciina dobrá vůle, tak v tom případě je i jeho dobrá vůle,že teda na malou platí a vyšel i vstříc se zvednutím výživného.Právěže by mi to jedno nebylo s kým by byly moje děti, ale Lucia nepsala,že vůbec nejevil zájem. Ale snad je logické,že pokud byla holčička malá, tak si jí těžko mohl brát na celý den. To myslíš vážně,že se tě tvůj muž a otec dítěte musí ptát jestli může jít s kočárkem????To ti vážně nepřijde jako extrém? A věřím ti to,že jsi taková matka,že ti ani babička nevozí kočár.Ale ty mi věř, že tvému dítěti vážně nezávidím.
😔
Petka:ježiši,ten otec za to dítě snad taky zodpovídá,né?
Man:to asi nemá cenu, ty máš děti velké,takže si už nic nepamatuješ a já zase ještě děti nemám a už dopředu se ví, že se o ně nepostarám.Já už jsem totiž třetí měsíc v nemocnici,protože mi na těch dětech vůbec nezáleží a jsou mi úplně putna.Jenom by mi zajímalo co vymyslí třeba na Campi? 😀
Campi:naprostý souhlas.

campi
2. júl 2009

No, na me nevymyslí nic. Já myslím, ze zadna feferonka neexistuje, páč to není ani mozny takovy nazory.

tetes1
2. júl 2009

No,já v to kvůli dítěti doufám.

sisstin
2. júl 2009

tak já věřim, že i jo..znám pár holek tady z koně, který by dítě též "nepůjčily" nikomu..pro mě trošku nepochopitelný 😕 neříkám, že Tygra vrazim každýmu, kdo si řekne..on by se ani nenechal 😝 ale jako lidem nejbližším, to mi přijde normální 😕

tetes1
2. júl 2009

Taky to považuji za naprosto normální a hlavně i za zdravé pro vývoj dítěte. 😉

petka21
2. júl 2009

Uz sem psala ze se s malou ten otec vidal ne tak ajky braneni ve styku nikdo mu doposud nebranil vse bylo ok,proste nechce aby se mala stykala s cizi zenskou kterou nezna,tak jaky izolovani,jen ji chce izolovat od zici zenske toto vse ne,pokud vim o nikom jinym rec enpadla ze by nekomu jinymu branila!!!

Tak jak vy si myslite ze nedavat je blbost jini si muzou myslet ze davat je blbost 100 lidi 100 nazoru!!

Treba ji prarodicum dava to mi nevime resi se tu konkretne ta pritelkyne otci malou dava uz envim jak to rict,tak tady nevymyslejte neco co se nereklo 😅

Sistin pro me je nepochopitelnych veci co se nekdy docitam,ale kazdyho vec,ze...

Tak to neresme zakladatelka se sama rozhodne,jak uzna ona za vhodne 😵

emilyz
3. júl 2009

campi dobre si napisala, lebo fakt nepozname pozadie

mywiel
3. júl 2009

Jediné co mozem povedat, je zbavit sa nenavisti a zatrpknosti aj ked je to tazké ked vam niekto ublizil a mysliet len a len na blaho dietata, na jeho potreby a nie na vase, na to co je prenho dobré a tym padom sa urcite dobre rozhodnes, sud tiez kona tak v zaujme dietata, nezaujima ho vasa nenavist atd. Drzim palce. 😉

mywiel
3. júl 2009

feferonka smutné ze to takto beries, jasné, ze dietatko je pre kazdu maminu jej najvacsi pokladik na svete, ale ty si dieta pleties s majetkom, dieta ma pravo spoznavat aj inych ludi pre rozvoj jeho osobnosti je to lepsie... ☹ 😕