Stretávanie otca za prítomnosti matky a maródka matky

nik0leta
26. jún 2017

Zdravím vás dámy. Mám určené rozhodnutie súdu, nasledovné: stretávanie otca za prítomnosti matky, v čase 9-17h kde nás má vyzdvihnúť a celé toto stretávanie má prebiehať na adrese jeho bydliska... Avšak som pn.. Ako S tým teraz bude stykanie sa prebiehať na mojej adrese? Či V case vychádzky? Ďakujem

pribinak
26. jún 2017

Vzdy je to vec dohody, bud to presuniete o tyzden, alebo to bude u teba.

sofia1
26. jún 2017

@nik0leta asi by mal pochopit,ze si PN,určite by som ho k sebe dom nepustala.

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta vsak si si sama odpovedala, bud u teba doma, alebo v case vychadzky, kedze si PN. Takze musis dodrziavat vsetko ako kazdy clovek na PN, tam vynimka neexistuje, kedze mas asi zdravotne problemy.

nik0leta
autor
26. jún 2017

Viete.. Lenže to nieje jednoduché. Posledný víkend ma udal na polícii preto 🙂 takže aby som nemala problémy, pretože dohoda je náročná.

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta inak po precitani tvojich strasic tem mam skor pocit, ze ide z tvojej strany o snahu permanentne branit otcovi v styku s dietatom, bud opodstatneny, alebo nie, to vies iba ty, ale za mna, pokial realne dietatu nieco nehrozi, je to ta najvacsia kravina, aku dokaze matka dietatu spravit, najma ked pises, ze dieta ma otca rado, pokial je tvoj strach opodstatneny, tak to mas riesit, ak sa da oficialne, lebo vymyslackami nic nedosiahnes, akurat nahras otcovi, ze mu branis..... PS. netvrdim, ze si vymyslas PN....

maciatkolulu
26. jún 2017

inak nechapem, pokial sa vedia ako tak rozpravat, preco by ho nemohla pustit k sebe domov.... To je take trochu uubohe podla mna, ved maju spolu dieta, tak asi ich aj nieco spaja, pokial to nie je cvok a nasilnik a vedia sa aspon slusne pozdravit a dieta sa tesi, tak nevidim dovod

sofia1
26. jún 2017

@nik0leta ak mas pravnicku porad sa s nou.ak môžem vediet,preco aj ty musis chodit s malym?

sofia1
26. jún 2017

@maciatkolulu tak citaj,ze ju udal na policii....takeho by som si nepustila.viem o com hovorim....

sofia1
26. jún 2017

@nik0leta este ma napadlo daj si vychadzky v tom case.

maciatkolulu
26. jún 2017

@sofia1 udal ju, lebo ho nepustila za dietatom, tak isto ako matka uda otca ked neplati... , tak citaj aj ty, zalezi to na vztahoch.... tazko sudit, ked nepozname situaciu, ale po precitani(inak dakujem za radu, precitala som si aj viac ako radis 😉 ) starsich prispevkoch sa mi to medzi nimi vseobecne zda zle, ale kedze sama pisala, ze dieta ma tca rado, tak by som urobila vsetko preto, aby s nim bolo ako preto, aby s nim nebolo. Moj nazor.

nik0leta
autor
26. jún 2017

Tak aby sme to tu mali sme všetko.som pn Z dôvodu rizikoveho tehotenstva.podala som návrh na zmenu styku na každý druhý víkend od soboty do nedele.S.čím môj ex nesúhlasil a chce dieťa do svojej starostlivosti a to Z.dôvodov že som sa narkomanka alkoholicka a.dieťa tyram. Od roku malého som fungovala samostatne a.komunikovala len so starými rodičmi. Následne sa vrátil zo zahraničia a vlastne riešim toto.malého som tam pred Vianocami pustila na víkend S požiadavkou aby pri malom nefajcil cigarety trávu a aby ho dával V case určenom spať...nič Z toho nedodržal. Keď som po dieťa prišla V byte bolo cítiť trávu a dieťa som dávala späť do režimu tri roky dni. Teraz sme V štádiu kedy chce dieťa do svojej starostlivosti čiže sa obávam aby dieťa neovplyvnoval.bojím sa Z viacerých dôvodov.

nik0leta
autor
26. jún 2017

Keby som vám mala poopisovat všetky fantazmagórie a.prezitky tak by ste poodpadavali 🙂 uvažujeme už S mužom že sa odstahujeme na východ

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta ako chapem vsetko, ale ved prednedavnom si riesila absolutne zamedzenie styku a teraz ti vyhovuje aj kazdy druhy vikend cely? Trochu zvlastne.... Vzdy sa da nejako dohodnut, teda ked sa chce a stahovanie na vychod ti nepomoze, rovnako ako ti urcite neprida na sude, ze bol na policii podat na teba oznamenie. Inak ty sa bojis, aby ho ex neovplyvnil a on sa napriklad tiez moze bat, taketo zabomysie vojny nepridavaju nikomu. Ved ked si PN kvoli rizikovemu tehotenstvu a mas vychadky, tak sa s nim dohodni v case vychadzky, to da akoze rozum, alebo ti je prijemnejsie ho drazdit pred pojednavanim? A preco si ho teda nepustila na cely vikend sameho, ked si o to sama ziadala pri zmene v styku? Tomu nerozumiem a ver tmu, ze sa na to bude pytat aj sudca..... Robis sama sebe problemy a absolutne zbytocne. Najma je zvlastne, ze ho tiez opisujes ako narkomana nezodpovedneho a na druhej ziadas o zmenu stretavania v jeho prospech. Trochu sa to bije....

nik0leta
autor
26. jún 2017

@maciatkolulu vôbec sa mi to vám nechce vysvetľovať, pretože hodnotíte podľa dojmov, nie podľa skúseností. Sudkyňu mám fajn. Myslím, že si vedela množstvo vecí zhodnotiť už na základe správania

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta tak potom drzim palce, inak to vies aku sudkynu dostanete na pojednavanie? Uz mate vytyceny den? Teda myslim, ten navrh ex na zmenu starostlivosti. A nehodnotim podla dojmov, ale podla toho co som precitala, na jednej strane si chcela pred par mesiacmi bojovat o uplny zakaz styku s dietatom a teraz zmena, chces, kazdy druhy vikend od soboty do nedele,uz ti neprekaza ze huli a je nezodpovedny? to su tvoje slova. A skusenosti mam az az... A k otazke co si polozila je odpovedi vela, jednou z moznosti je pustit tam dieta ako si chela ziadat od soboty do nedele, dalsia je ist s dietatom v case vychadzky, dalsia je pustit si ho do domu.... Ak ti ani jedna nevyhovuje, chyba bude aj u teba. Myslim, ze ked mas rizikove, tak ti to nestoji za tie nervy a behacky po sudoch a policiach, ale rob ako uznas, len ma zaraza, ze na jednej strane pises, ze dieta ma rado otca a chcela si, aby tam chodil kazdy druhy vikend a teraz ti to robi problem ho tam dat... Ako som pisla, su to absolutne zbytocne vojny, ktore nepsospievaju nikomu. A sudca nie je rovnaky na vsetky podane navrhy, tak pozor

nik0leta
autor
26. jún 2017

Nemám na nič dôkazy. Na nič.. Pokým dieťaťu nejako fyzicky neublizuje nemôžem nic..už sa táto potiaz niekam posunula.. A viem čo sa dá a čo nie

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta akoze nemozes nic, ved si sama chcela, aby sa stretavali uz niev tvojej pritomnosti, ale aby tam bol cely vikend, tak si sa zjavne za par mesiacov prestala bat, alebo je v tom nieco ine? Ved ked ma rad svojho otca a on sa onho dokaze postarat a dieta je s otocom rado, tak potom absolutne nechapem, ale rob ako uznas, lenze pozor sudcovia nejednaju iba v prospech ubohych matiek, pokial ma otec zaujem, co je v dnesnej dobe nie az take caste, tak sa mu budu tiez snazit vyjst v ustrety a myslim, ze je to aj v prospech dietata.

lujza123
26. jún 2017

@nik0leta no dohodnut sa s ex je tazke, obzvlast ak si jeden /alebo obidvaja/ z dvojice postavia hlavu a trvaju len na tom svojom. SKUSALI STE MEDIATORA? Mozno by ste dospely k nejakej dohode. Zrejme si len vzajomne robite zle , udania na policii, nepustenie dietata k otcovy prespat... proste 3 nestranna osoba by vam mozno pomohla si to trochu utriedit, predsa len takto sa rozculovat, stresovat a behat po sudoch dokym bude mat dieta 18 je o nicom, zbytocne si budete tym nicit zivoty a nervy.
A 3 roky davat dokopy decku rezim koli tomu ze slo dva dni inak spat je totalna kravina, prepac.

nik0leta
autor
26. jún 2017

Objednala som nás ku nejakej babe psychlogicke na úrade.ale nedostavil sa. Môj syn tam nechce prespavat. Žili sme dlho sami.nieje to preň prirodzene.to že fajčí trávu mi vadí a.bude vadiť pretože si takto aj jazdí za volantom S.mojim synom na sedadle. A záujem Nejavil to až teraz pred súdom sa trhá.

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta ale ved ty si sa rozhodla, ze chces zmenu, aby tam tvoje dieta prespavalo....tak nerozumiem. A pojednavanie mate preto, ze ho chce do vlastnej starostivosti, ci ako? Ale nakoniec to je jedno, len ty vies ako to naozaj je. Ale opat k tvojej otazke.... Vychadzka v case ked ma byt u otca a mas to, respektive cely vikend ako si chcela ty😉 a nemas ziaddne trestne oznamenia, ktore v tvoj prospech urcite nebudu, lebo vzdy sa da najst sposob ako vyjst jeden druhemu v ustrety, najma ked mas vychadzky a ked si chcle, aby tam bol kazdy druhy vikend

nik0leta
autor
26. jún 2017

@lujza123 malo byť dni.. Píšem Z mobilu prihodilo mi to Z návrhov..

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta objednala si vas po dohode s ex? Ked to pojde takto dalej, tak vam sud stanovi povinne sedenie u psychologa aj s dietatom,spravu zasle sudu, podla mna je najlepsie sa takemuto vyhnut, ale ked sa neda, tak co uz

nik0leta
autor
26. jún 2017

@maciatkolulu to bol jeden Z dôvodov pre ktorý som sa rozhodla súhlasiť S návrhom súdu.. To boli tie víkendy.ale on chce do svojej tak do svojej.. Napriek tomu že bol upozornený čomu bude dieťa vystavené

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta Ale s akym navrhom sudu? Kto podal na co? Ved ste mali stanovene stretavanie v tvojej pritomnosti, tak kto podal? Ex? Sud nasledne navrhol stretavanie kazdy druhy vikend? Uz som pochopila spravne?

nik0leta
autor
26. jún 2017

Ja som podala návrh víkend S tým že dieťa spí doma. On oponoval, súd navrhol takúto možnosť.. On oponoval, ja vlastne tiež akurát že slušne. Nakoniec sudkyňa objasnila, čomu bude vystavené dieťa keď sa nedohodneme. Tak som súhlasila a on že chce do svojej starostlivosti teda.. Takže sa tomu nevyhneme. Ja tak V kútiku dúfam, že karma je spravodlivá a že sa mu tie sedenia vypomstia. Lebo naozaj nieje V pohode a do toho ešte denne huli tak mám pocit že to dosť vplýva na vnímanie a racionálne zmýšľanie.

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta nechapem, ale teda aky navrh si podala, co si chcela ty?

sofia1
26. jún 2017

@maciatkolulu pockaj preco by ho ona mala pustat k nej dom za dietatom....

maciatkolulu
26. jún 2017

@sofia1 lebo aj e partneri si dokazu niekedy vychadzat v ustrety kvoli dietatu napriklad.... ale ked to nejde, tak sa daju upravit vychadzky ako som pisala vyssie, pripadne tam pustit dieta na par hodin aj same.... A je klud

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta Stale nerozumiem tomu, aky navrh si podala ty a z akeho dovodu?

maciatkolulu
26. jún 2017

@nik0leta ty si podala navrh na sud o zmenu v stretavani sa v com? Aby boli sami? Vobec nerozumiem ved si realne riesila prednedavnom, ako riesit absolutne zamedzenie.... Takue to nema ani hlavu ani patu