Stretávanie s otcom - 12 a 4 ročné dieťa

anonym54
27. dec 2021

Ahojte, potrebujem poradit. Mám dve dievcata 12 a 4 roky. Rok som rozvedena, otec sa stretáva s deťmi ( je tam aj nejaky ten únik, keď sa nedostavi kvoli nejakej vyhovorke) podľa dohody, ktorú sme uzavreli u mediatora. S deťmi stále chodí k svojim rodičom. A tu je kamen urazu. Zacina to byt tak, že deti sa s nimi prestavaju dobre citit. Mladsia sa stále pyta domov (povie ale, že tati jej nedovoli). Starsej som kupila v septembri steniatko. Zobrala si ho k nim na poobedie na prechadzku do lesa a na druhy deň bol psík otraveny (pritom majú aj svojho psa a ten sa neotravil). Je to už druhé zvieratko o ktoré pri nich prisla (keď mala 7 rokov predali jej zajaca a nepovedali o tom jej ani mne). Nehovoriac o iných veciach, toto bol vrchol. Jednoducho majú nenavist voci mne, že som zvladla situaciu aj bez ich syna. Staršia to samozrejme začína citit a uvedomovat si to. Taktiez robi otec také veci ze napr. teraz mali byť na Silvestra s nim, starsiu ale posiela domov 30. A mladsiu si vraj necha do 2.1. Čo je pre starsiu neprijatelne aby nesla aj sestra. Jednoducho vie, že jej tým ublizi a miesa takto cez deti karty. Dá sa voči tomu niečo robit, keď viem, že deti sú tam doslova poskodzovane? Staršia chodí aj k psychologicke už. Dakujem

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anonym54
autor
27. dec 2021

@hazelgracegus Je mozne, aby to na sude preslo? Je tu niekto, pri kom bral sud ohlad na psycholog. posudky?

soldi
28. dec 2021

@anonym54 mozes navrhnut sudnoznalecke posudky. Od obyc psychologa to na sude brat nemusia