Stretávanie sa otca s deťmi po rozvode

27. jan 2021

Ahojte

Ako vam urcil sud stretavanie po rozvode?
S ex sa nevieme dohodnut.
Mame deticky 3 a 5 rokov

On si ich chce bravat napriklad takto:
Streda poobede
Piatok poobede az sobota do cca 17 hod
A dalsi vikend
sobota od 10 hod do nedele do 10 hod

Teda mazdy vikend - len raz sob-ned a potom piat-sob

Ide o to, ze je to chaoticke pre deti. Ziaden rezim a najma tie 1dnove vikendy (co ani vikendy nie su!!) su o nicom.

Ja si tiez neviem nic naplanovat, kedze jeden vikend je to pia-sob a dalsi sob-nedela, cez tyzden jedno poobedie, si to bud ani nepamatam, vkuse musim pozwrat rozpis dni a casov a pre deti je to vyslovene zle.

Navrhujem nieco konzistentne.

Dohidli sme sa teraz takto:

Piatok-nedela kazdy druhy vikend
Streda-piatok kazdy prvy vikend

Ale ex teraz vyblakuje ze to takto NiE lebo ze on chce vas aj pre seba a ze ja mam cele dni volne len pre mna a ze aj on chce
Ze brat deti na cely vikend nebude lebo ze je to unavne

Co mu mam povedat mi neradte, skoe chcem vediet ako to vam urcil sud

Ci je sanca ze by mu odklepli hentie sialenstva

Dakujem

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
27. jan 2021

@elizabet173 ano. Zevraj ja mam vela volneho casu.
Lebo sak som s nimi sama nonstop, skolky zavrete.

sense
27. jan 2021

My máme dohodu, ale ak sa nedohodneme, tak ma otec nárok na 2 dní v týždni, oznámené 2 týždne vopred. Vidí sa s otcom ale prakticky každý deň chvíľu pred školou... A keď chce môže ist dcéra k nemu aj častejšie...
Nam sudkyňa povedala zvyčajne ma otec nárok an dieťa každý druhý víkend a polovicu školských prazdnin

evora
27. jan 2021

To je kus vola 😀 ze mat ich cely víkend je únavné...lebo mat deti cele dni, tyzdne, roky je prechádzka ružovou zahradou. Matka predsa nema pravo byt unavená, lebo my sme stroje ktoré boli vytvorené na to, aby sme všetko zvládli a boli detom k dispozícii nonstop 24h denne 🙂🙃 ale chlapovi ze zatazko mat svoje deti 2 noci...predpokladám ze sud mu toto nesúhlasí, lebo tým pádom si nemôžte ani jeden zariadiť vikend.

erickatt
27. jan 2021

My sme mali kazfy druhy vikend a hotovo. Od piatku do nedele

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
28. jan 2021

@evora ano. Chce ist casto ale na kratko ... tym padom ja mma cely tyzden rozbity ale zevraj keby ich ma 2 noci tak ja mam potom vela volneho casu ...
chce ich mat dlhsie a teda na miesto toho co sme sa dohodli ze ich bere piatok-nedela tak kch bere od soboty rana do nedele rana ...

Ja sa len bojim ze to sud bude chciet odklepnut